Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגזוז ללאנסר הדור החדש ב140 דולר

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא.
כי 1. זה מגוחך. 2. השכנים שלך לא אשמים בשגעונות שלך. 3. הרכב לא יעבור טסט.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שצריך רגע לעצור על ה1.

זה מגוחך ברמות לא רגילות, אני בטוח שבנאדם ממוצע שמבין בכלי רכב אפילו מעט פשוט ימצא את זה קורע מצחוק(ומצד שני קצת עצוב).

שווה ערך ללהתקין רמקולים שמדמים רעש\אגזוז מרעיש במיוחד בפריוס

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ik3 כתב:

אני חושב שצריך רגע לעצור על ה1.

זה מגוחך ברמות לא רגילות, אני בטוח שבנאדם ממוצע שמבין בכלי רכב אפילו מעט פשוט ימצא את זה קורע מצחוק(ומצד שני קצת עצוב).

שווה ערך ללהתקין רמקולים שמדמים רעש\אגזוז מרעיש במיוחד בפריוס

אני יודע שזה מצחיק. זה פשוט העניין של הכסף אחינו

בתאריך 15.5.2021 בשעה 21:39, shellcase כתב:

לא.
כי 1. זה מגוחך. 2. השכנים שלך לא אשמים בשגעונות שלך. 3. הרכב לא יעבור טסט.

מגוחך כי אין כסך למשהו יקר מה לעשות אבל לפני טסט אני פשוט מפרק אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה אומר, יאללה - לביצועים זה לא נותן כלום, אבל בוא נהפוך את האוטו לבדיחה על גלגלים ונעצבן את כל השכנים?

כאילו מה המטרה? את מי אתה חושב שזה מרשים שאתה בא עם משפחתית אוטומטית שנשמעת כמו סופרלאנסר מהשטחים?

אתה בעצמך תקלל את זה בפעם הראשונה שתסע יותר מחצי שעה ברצף בכביש המהיר.

מתנצל, זה לא שיפור כח, חביבי.
אם אין לך כסף למערכת פליטה נורמאלית, תמשיך לחסוך - ויתרה מכך, אם האוטו לא מספיק חזק בשבילך, עדיף כבר מראש לחסוך לאוטו נורמאלי שיהיה בסיס טוב לשיפורים בעתיד.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, shellcase כתב:

אז אתה אומר, יאללה - לביצועים זה לא נותן כלום, אבל בוא נהפוך את האוטו לבדיחה על גלגלים ונעצבן את כל השכנים?

כאילו מה המטרה? את מי אתה חושב שזה מרשים שאתה בא עם משפחתית אוטומטית שנשמעת כמו סופרלאנסר מהשטחים?

אם אין לך כסף למערכת פליטה נורמאלית, תמשיך לחסוך - ויתרה מכך, אם האוטו לא מספיק חזק בשבילך, עדיף כבר מראש לחסוך לאוטו נורמאלי שיהיה בסיס טוב לשיפורים בעתיד.

סתם שתדע שזה באמת רק לפוזה תכננתי גם

לפני 19 שעות, shellcase כתב:

אני יודע שזה רק  משפחתית וזה לא שיפור אני לא מבין גדול אבל את זה אני יודע. קודם כל תכננתי בכללי לדגם אותה עם ספוילר גאנטים חלונות שחורים סאן רוף מולטימדיה כל הדברים האלה ואגזוז זה רק חלק מכל זה אני יודע שזה רק לפוזה אחינו אני פשוט מעדיף את זה על כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מספיק.
פה זה פורום שיפורים - אתה יודע, דברים שגורמים לאוטו לנסוע מהר יותר, פורום אסטטיקה (או במקרה הנ"ל, חוסר אסטטיקה, לפחות בעיני) זה כאן, ננעל.

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...