Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לשאת סכין/אלת בייסבול עקב המצב הביטחוני בארץ. יכולים לפתוח לי תיק בגלל זה?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש סיפור ישן של מאבטח בבית ספר, הגיע איזה תכנאי, לא היה רשום ברשימה ו לא נתן לו להיכנס, אותו תכנאי התפרץ לבית ספר בדרך אחרת, המאבטח זיהה את המקרה, עשה לו נוהל מצר חשוד, התכנאי לא עצר, ירה בו כדור 1, עד פה, הוא היה מצויין, מה עשה המאבטח הדפוק? עשה בידוי הריגה הטמבל [emoji2357]

טכנאי מזגנים...
אני לא מאמין שהבאת את הסיפור הזה, מלפני 17 שנים.
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=895960
האח של ההרוג ( גם טכנאי מזגנים ) ידיד טוב שלנו. המשפחה עדיין הרוסה ממה שקרה אז.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

טכנאי מזגנים...
אני לא מאמין שהבאת את הסיפור הזה, מלפני 17 שנים.
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=895960
האח של ההרוג ( גם טכנאי מזגנים ) ידיד טוב שלנו. המשפחה עדיין הרוסה ממה שקרה אז.

וואלה, לא יודע אם זה אותו 1 כי מספרים אותו כסר לפחות איזה 5/6 שני בערך, אולי 4, ו אומרים שזה די חדש..
אבל הכל יכול להיות, ו מצטער לשמוע שאתה מכיר את המשפחה.

מוסיף, קראתי את הכתבה, מ מה שמספרים לנו, לא נראה לי אותו סיפור, אבל לא יכול להיות בטוח ב100%.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 18:16, m3x7r3m3 כתב:

זרמתי איתך, אם הוא השתמש בו שלא להגנה עצמית, אז אחרי החקירה באה הגשת כתב אישום, ואחריו הרשעה (עם מעל ל-90% הרשעות במדינה זה כמעט מובטח), ועם ההרשעה באה שלילת רישיון הנשק.

עכשיו זרום איתי רגע, אם הוא באמת השתמש בו כן להגנה עצמית, זה אומר שהבחור גר / נמצא / עובר במקום שמועד לפורענות, ובו הוא ייאלץ להגן על עצמו.

איך הוא יגן על עצמו בלי הנשק? בעצם אתה גוזר עליו עונש לפני המשפט ולפני הגשת כתב אישום - או שלא תגור / תימצא / תעבור במקומות מסוכנים, או שאולי תיפגע ואולי תיהרג כי לא היה לך נשק להגנה עצמית.

ברור, אתה צודק ב-100%. אלה השיקולים שהשוטרים בשטח ובתחנה עשו ואני בטוח שהם מודעים לחלוטין ל-Pros&Cons של כל מעשה. לא אתה ולא אני לא יודעים בדיוק מה קרה שם ולכן אני לא חושב שאנחנו יכולים להתיימר להחליט שהחלטה כזו או אחרת הייתה מוצדקת לאור סל השיקולים.

אבל המסר שעובר באופן ברור מהמשטרה ובתי משפט מסוימים (ושופטים מסוימים) ליהודים הוא "שלא תעיזו לפגוע בשיערה משיערות ראשו של ערבי, גם אם הוא בדרך אליכם עם בקבוק תבערה וזו הדרך להציל את חייכם".

לא מסכים בכלל. כבר ראינו עשרות אם לא מאות מקרים בשנים האחרות בהם שימוש בנשק חם התקבל סבבה רצח (No pun intended). 

מעצר נועד לשמש שתי מטרות, ושתי מטרות בלבד - מניעת בריחה, ומניעת שיבוש חקירה.

ו/או מסוכנות לציבור (שאנחנו לא יודעים אם הוכחה או לא כי אנחנו לא חשופים לפרוטוקולים של החקירה) ו/או מעצר הגנתי. 

בכל מקרה, הסטנו את השרשור הזה מספיק. בואו נחזור לאספקטים החוקיים של נשיאת נשק/הגנה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 22:27, eitanuch כתב:

ממליץ לכולם לקנות גיטרות. תמיד טוב ללמוד לנגן על משהו.

ניסיתי אבל אין לי סבלנות לשיט הזה 🤣

בתאריך 13.5.2021 בשעה 22:36, farkash7 כתב:

אתה הורג ג׳וקים עם אלת בייסבול מאיביי?

לא שמעת על כפכף?

רק את הגדולים. 

Fiat Punto 2002

Peugeot 206+ 2011

Volkswagen Golf Comfortline 2017

Volkswagen Golf GTI 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר. הקדמה:

למי שלא יודע\זוכר\מכיר: הייתי דמות ידועה ומוכרת בבראנג'ה של אספני הסכינים בארץ בתחילת שנות ה-2000. כמו כן ניהלתי במשך מספר שנים את הפורום (שאז היה היחידי בארץ) של האספנים ("סכינים למבינים").

החוק בארץ מגדיר סכין מול אולר. אולר הוא סכין מתקפלת, עם להב שאיננו ננעל (מה שמפיל גם לדרמנים וכדומה) ולהב באורך שלא עולה על 10 ס"מ. עם זה מותר להסתובב, בגדול.

החוק מגדיר גם "מטרה כשירה" שלשמה אתה מסתובב עם סכין עליך. אם אתה בחצר הפרטית שלך, מקלף תפוזים עם מאצ'טה קלינגונית, זה ייראה מוזר אבל בעיני החוק לא אמורה להיות בעייה.

אם אתה מחוץ לבית עם סכין ננעלת, לך תוכיח שאין לך אחות ושאתה לא מחפש לעשות עליה נקמת דם.

"הגנה עצמית" לא נחשבת בעיני החוק כמטרה כשירה לנשיאת נשק.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 11:20, Super_T כתב:

באופן אישי, לי יש ברכב Rescue Tool של ויקטורינוקס כבר כמה שנים, כלי שבהגדרה משמש למצבי חירום, והוא יכול לעזור גם במקרים מפחידים כמו מה שקורה בימים אלה במדינה שלנו.. לא מאמין ששוטר ייקח כלי כזה בטענה שהוא כלי נשק…

אני מכיר אישית בחור צעיר, ממוצא שאיננו בעייתי בעיני החוק, שלא נראה כמו 20 שנות מאסר בהמתנה, שיצא לטייל עם הכלב יום אחד ומצא את עצמו עצור כי היה לו אולר שוויצרי חוקי למהדרין בכיס.

לא "שמועה", לא "מישהו סיפר לי", מכיר אותו אישית.

אז החוק במדינה, הוא "מה שבא לשוטר בעין".

ההמלצה שלי להגנה עצמית? מול יחיד לא חמוש, אמנות לחימה. 

מול מעטים, לברוח.

מול רבים, לברוח עוד יותר מהר תוך צעקות "הצילו לינץ' " ולקוות שתוכל להיכנס לתוך בית ולהתחבא עד יעבור זעם. 

הסיכוי לצאת במצב סביר מהמון זועם הוא נמוך עד אפסי. תשכחו מהסרטים שראיתם עד היום. 

עם זאת, יש מצבים שלפעמים פשוט לא ניתן לברוח או לא ניתן להימנע מהם. אני כולי תקווה שבמצב שכזה, מערכת המשפט בארץ תהיה רחמנית כלפי הקורבנות לשם שינוי. אך הסיכוי קלוש ביותר.

כל אחד צריך להחליט עבור עצמו, מה יותר חשוב לו- חייו או מעצר ו\או כלא.

ונקודה אחרונה לסיום. 

כל דבר שאיננו חלק ממך (ידיים, רגליים) יכול בקלות להילקח ממך ע"י מישהו מיומן דיו ולהפוך לנשק שישמש נגדך.

ממתין בתקווה ובסבלנות לימים יפים יותר.

• אהבתי 7
  • מעניין 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק דרך אחת להבריח המון זועם- אפילו עם פחות מ10 ס"מ 🤣:

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר פרקטי נגד מוסלמים מתפרעים- אני לוקח קוראן ויש לי חזות מזרחית, ביחד אני חושש פחות

ואני ממליץ לערבים הג'ינגים לקחת תנ"ך ולתרגל כמה מילים בעברית

העיקר לצחוק חברים, נעבור את זה ונחזור לחיים נורמליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, שמוליק ק כתב:

יותר פרקטי נגד מוסלמים מתפרעים- אני לוקח קוראן ויש לי חזות מזרחית, ביחד אני חושש פחות

ואני ממליץ לערבים הג'ינגים לקחת תנ"ך ולתרגל כמה מילים בעברית

העיקר לצחוק חברים, נעבור את זה ונחזור לחיים נורמליים

אתה גם יכול לשים ג׳ל בשיער ולעשות קוצים.

אופנה שכבר מזמן עברה אצלנו אבל אצל הערבים עדיין קיימת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 22:36, farkash7 כתב:

אתה הורג ג׳וקים עם אלת בייסבול מאיביי?

לא שמעת על כפכף?

להרוג ג'וקים עם כפכף זה לעשות את העבודה כי צריך.

להרוג ג'וקים עם אלת בייסבול, זה ספורט.

בתאריך 14.5.2021 בשעה 16:11, kurko1992 כתב:

עשה בידוי הריגה הטמבל

וידוא הריגה.

בידוי זה משורש ב.ד.ה כלומר המציא.

וידוא זה משורש ו.ד.א

בתאריך 15.5.2021 בשעה 08:43, פבל כתב:

ברור, אתה צודק ב-100%. אלה השיקולים שהשוטרים בשטח ובתחנה עשו ואני בטוח שהם מודעים לחלוטין ל-Pros&Cons של כל מעשה. לא אתה ולא אני לא יודעים בדיוק מה קרה שם ולכן אני לא חושב שאנחנו יכולים להתיימר להחליט שהחלטה כזו או אחרת הייתה מוצדקת לאור סל השיקולים.

לא הם לא, השיקול המרכזי אצלם הוא להרגיע את השטח, ולהרגיע את השטח זה אומר לקחת את היורה, להגלות אותו, ולהתעלל בנשמתו.

כי משפחת ההרוג היא "מכובדת" אם אתה מבין את הקונטקסט.

בוא נשאל אחרת - אם כשבאים אליך המון לאומני, עם סלעים ובקבוקי תבערה, זה לא מוצדק לשלוף נשק ולירות, אז מתי כן?

אתה יכול להתחבא מאחורי "אני לא מכיר את כל הנתונים", אני לא, אני כן מכיר את כל הנתונים, כולל ממקרי עבר.

לא מסכים בכלל. כבר ראינו עשרות אם לא מאות מקרים בשנים האחרות בהם שימוש בנשק חם התקבל סבבה רצח (No pun intended). 

שימוש בנשק חם ע"י כוחות ביטחון או ע"י אזרחים חמושים? זה הבדל תהומי מבחינת היחס.

ו/או מסוכנות לציבור (שאנחנו לא יודעים אם הוכחה או לא כי אנחנו לא חשופים לפרוטוקולים של החקירה) ו/או מעצר הגנתי. 

מסוכנות לציבור דורשת מידע על עבירה קונקרטית, שאמורה להתבצע בטווח זמן המיידי עד כדי קרוב מאוד.

מסוכנות לציבור זה לא "הוא ירה בערבי שבא לזרוק עליו אבן / בקת"ב ויש מצב שהוא יעשה את זה שוב".

מעצר הגנתי זה סיפור אחר לחלוטין והוא לא קשור לעניין בכלל.

בכל מקרה, הסטנו את השרשור הזה מספיק. בואו נחזור לאספקטים החוקיים של נשיאת נשק/הגנה.

זה גם אספקט חוקי של נשיאת נשק, כי אם אתה נושא נשק כדי להחזיק משקולת על המותן - אז אל.

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

לא הם לא, השיקול המרכזי אצלם הוא להרגיע את השטח, ולהרגיע את השטח זה אומר לקחת את היורה, להגלות אותו, ולהתעלל בנשמתו.

כי משפחת ההרוג היא "מכובדת" אם אתה מבין את הקונטקסט.

אף אחד מאיתנו לא ישב בחדר כשהתקבלו ההחלטות והועלו הטיעונים. לכן אני פחות נחרץ לגבי השיקולים. לשיקולך (מה נהיה עם ה-puns האלה...?) אם לבחור כן או לא להיות נחרץ.

בוא נשאל אחרת - אם כשבאים אליך המון לאומני, עם סלעים ובקבוקי תבערה, זה לא מוצדק לשלוף נשק ולירות, אז מתי כן?

אני יכול להיכנס איתך לדיון של שעות על המקרה הספציפי הזה, למשל על הטיעונים שאומרים שדווקא במקרה כזה לירות זה לא הפתרון המועדף או אפילו הכי הגיוני, ושזה הפתרון הרצוי דווקא במקרים אחרים. 

ברור שאי אפשר לצפות מאזרח חמוש להביא בחשבון את כל הקריטריונים האלה וברור שגם זה צריך להיכנס לסט השיקולים של השוטרים שמחליטים מה לעשות, אבל זה ממש לא Open and shut case.

שימוש בנשק חם ע"י כוחות ביטחון או ע"י אזרחים חמושים? זה הבדל תהומי מבחינת היחס.

אזרחים בוודאי.

מסוכנות לציבור דורשת מידע על עבירה קונקרטית, שאמורה להתבצע בטווח זמן המיידי עד כדי קרוב מאוד.

מסוכנות לציבור זה לא "הוא ירה בערבי שבא לזרוק עליו אבן / בקת"ב ויש מצב שהוא יעשה את זה שוב".

מעצר הגנתי זה סיפור אחר לחלוטין והוא לא קשור לעניין בכלל.

כן, כן. ברור. אלה סתם היו דוגמאות לעוד עילות מעצר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אף אחד מאיתנו לא ישב בחדר כשהתקבלו ההחלטות והועלו הטיעונים. לכן אני פחות נחרץ לגבי השיקולים. לשיקולך (מה נהיה עם ה-puns האלה...?) אם לבחור כן או לא להיות נחרץ.

המו"מ שהתנהל עם משפחת ה"נרצח" לא משאיר מקום לספק ספיקא.

גם ההרחקה של היורה מביתו.

זה לא מקרי שזה זהה ל"הגליה" של משפחות ערביות אחרי הריגה כדי להימנע מנקמת דם.

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אני יכול להיכנס איתך לדיון של שעות על המקרה הספציפי הזה, למשל על הטיעונים שאומרים שדווקא במקרה כזה לירות זה לא הפתרון המועדף או אפילו הכי הגיוני, ושזה הפתרון הרצוי דווקא במקרים אחרים. 

ברור שאי אפשר לצפות מאזרח חמוש להביא בחשבון את כל הקריטריונים האלה וברור שגם זה צריך להיכנס לסט השיקולים של השוטרים שמחליטים מה לעשות, אבל זה ממש לא Open and shut case.

מה אתה מצפה שהוא יעשה? זה לא שהוא עובר אורח שם? הוא גר שם, וזרקו בקת"בים על הבתים של היהודים שם.

האלטרנטיבה שלו זה לשבת בפנים ולחכות לאבן שתשבור את החלון ולבקת"ב שיבוא אחריו. ואז לקוות שלא לגמור כמו הילד מעג'מי.

זה לא שהבחור בדיוק הלך לקנות גלידה וראה מולו עשרות פורעים אז אתה אומר תסתובב ותברח הביתה.

לפני 3 שעות, פבל כתב:

אזרחים בוודאי.

אז זהו, שאתה לא יודע כמה שיט הולך מאחורי כל ירי כזה.

את שבעת מדורי הגיהנום שעובר מי שירה.

מכיר אנשים שבגלל זה הנשק נשאר בכספת בבית. שנים.

מוציאים אחת לחצי שנה לעשות מטווח וחוזר אחר כבוד לכספת.

לפני 3 שעות, פבל כתב:

כן, כן. ברור. אלה סתם היו דוגמאות לעוד עילות מעצר.

אבל הן לא רלוונטיות למקרה הזה.

מה שכן רלוונטי למקרה הזה אלה 2 עילות מעצר:

1. שיבוש הליכי חקירה

2. מניעת בריחה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

על אותו משקל אתה יכול לעשות חור בידית של מצ'טה ענקית, לשים שם שאקל קטן עם כמה מפתחות ולומר לשוטר שזה מחזיק מפתחות בכלל.
אני תמיד מסתובב עם לדרמן, יש בו סכין קטנה שננעלת. בימים האחרונים אני משאיר את זה בבית כי בתכלס אסור ללכת עם זה ועכשיו יש עירנות גבוהה של שוטרים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.5.2021 בשעה 07:09, ברווז כתב:

אני מכיר אישית בחור צעיר, ממוצא שאיננו בעייתי בעיני החוק, שלא נראה כמו 20 שנות מאסר בהמתנה, שיצא לטייל עם הכלב יום אחד ומצא את עצמו עצור כי היה לו אולר שוויצרי חוקי למהדרין בכיס.

מה הוא עשה שגרם לשוטר לחפש לו בכיסים?

אני מתקרב לגיל 50 ומעולם לא עצר אותי שוטר "סתם ככה" וחיפש לי בכיסים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...