Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לשאת סכין/אלת בייסבול עקב המצב הביטחוני בארץ. יכולים לפתוח לי תיק בגלל זה?

FuriousLift
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, Potato כתב:

תמכור את הנשק ושים משקולת של קילו במקום,בשביל מה אתה מסתובב איתו בכלל?

image.thumb.png.a2003393c92e8d654cd566e80862d950.png

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 27 דקות, Potato כתב:

אם תיקלע למצב שבו אתה מזהה מחבל דוקר אזרח אחר תסתובב ותברח?

תמכור את הנשק ושים משקולת של קילו במקום,בשביל מה אתה מסתובב איתו בכלל?

איך הגעת למה שרשמת ממה שאני רשמתי?

דיברתי על היקלעות עצמית למצב בו אני נמצא בסכנה למול המון זועם, שם גם אם אפגע ב2-3 חבר'ה זה לא ישנה את גורלי ועדיף לברוח.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Potato כתב:

3 ימי מעצר אני אספוג אם זה מה שיציל אותי.

פספסת את המילים "מאזן ביניים".

זה ממש לא הסוף.

לא לדבר על זה שעכשיו הדיבור הוא שמשפחת הערבי רוצה נקמת דם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, יובל .מ. כתב:

3 ימים זה בקטנה, הבעיה זה מה יהיה בהמשך אם יהיה תיק וחקירות במשך 5 שנים.

אם אין אפשרות לברוח תשתמש בנשק, אם יש עדיף להיעלם מהאיזור.

אם מדובר באחד על אחד אולי.

לא רואה את עצמי בורח אם יש סביבי עוד אנשים(לא חמושים) שעלולים להפגע מאיום ממשי.

לפני 1 דקה, sjerby כתב:

איך הגעת למה שרשמת ממה שאני רשמתי?

דיברתי על היקלעות עצמית למצב בו אני נמצא בסכנה למול המון זועם, שם גם אם אפגע ב2-3 חבר'ה זה לא ישנה את גורלי ועדיף לברוח.

אתה אמרת "לברוח"

לא יותר מזה.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב הנוכחי - זה נופל דיי קרוב להגדרה של מארטיר.

חכה לימים שפויים יותר.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להסתובב עם סכין זה רעיון רע.
אתה לא חמוש עם רשיון מהמדינה-לך תוכיח שתקפו אותך ולא אתה תקפת.

ועכשו לחלק המעשי,
אם אתה לא יודע להשתמש בסכין,סיכוי מאוד גבוה שהיא תחליק לך מהיד(זיעה מלחץ או קצת דם אם הצלחת לשרוט אותו) ותגיע ל"אויב" שלך מהר מאוד בלי שגרמת לו נזק ממשי .
ורק הלהטת עוד יותר את המצב כי "יש לו סכין".

למרות שסכין היא נשק קטלני,צריך לדעת להשתמש בה.

ולחלק ה"פסיכולוגי",למרות היצר ההישרדותי,אין לך מושג איך תגיב אחרי שתראה מולך בן אדם שדקרת.
טראומה/קפאון/חרדה אלה תגובות מאוד הגיוניות למצב כזה ואז מה עשית בזה?

בקיצור,גז פלפל-גם מאפשר לך לשמור מרחק מהתוקף ,קל ופשוט לשימוש,מאושר חוקית.
הם גם לא מפרגים....יפילו אותך בקלות עם "איפה המגרש שאתה משחק בו/איך קוראים למאמן"
כאילו שיש פה בארץ מגרש בייסבול אמיתי...
יש לי כדור של football אמריקי, יש פה מגרש אמיתי לשחק?? לא.
אבל מבין את הכוונה שלך.

אמרתי לו ש הדבר היחיד חוקי זה גז פלפל.
כל השאר בסופו של דבר לא חוקי ואפשר להסתבך.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

לפני כמה שנים כשהשתוללו בארץ מפגעים בודדים קניתי אלה טלסקופית והסתובבתי איתה בתיק. 
אחרי כמה שבועות/חודשים, כשכבר הספקתי לשכוח שהיא שם, נכנסתי לתחנת רכבת ובשיקוף כמובן ראו אותה. המאבטח שם לקח אותי הצידה, שאל אותי אם זו אלה, אמרתי לו שכן, הוא נתן לי "תודה" עם הנהון ושחרר אותי לדרכי. 

יחד עם זאת, אם מישהו חושב שהוא יקלע לתוך קבוצה של כמה עשרות אנרכיסטים משולהבים שמחפשים דם (בין אם הם ערבים והוא יהודי או הוא ערבי והם יהודים) והוא יצליח להדוף אותם עם גז פלפל, אלה או סכין, הוא כנראה הולך לחוות התעוררות והתפכחות מאוד כואבת. הדבר היחיד שאפשר לעשות במקרה כזה זה, וסליחה על הביטוי, To nope the fuck out of there. 

אילוסטרציה:
200.gif
אתה יודע ש בגדול הוא היה אמור לקח לך אותה ולתת אותה למשטרה ו אם היית רוצה לקחת חזרה הייתי צריך להסביר למה אתה מסתובב איתה בתיק??

אז
א) המאבטח הזה לא מכיר חוקים
ב) מכיר את החוקים ולא רצה שתסתבך

תבחר מה שיותר טוב לך [emoji1]

קודם כל לוודא שהלחצן שנועל את דלתות הרכב - עובד.
לאחי יש אלת בייסבול קבוע ברכב אבל מהסיבה שהוא נהג מונית.

נהג מונית מותר לו להוציא רישיון פרטי לאקדח בקלות מאוד אם הוא רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Potato כתב:

אתה אמרת "לברוח"

לא יותר מזה.

השרשור מדבר על הגנה עצמית ברוח מאורעות הימים הנוכחיים וכך גם התגובה שמגיעה ללא תיאור תרחיש אחר.

מציע לך גם לברוח אם תהיה אחד מול רבים.

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגיש.
מה אכפת לך?
לא כזה פשוט....
אם כל 1 שיקלל מישהו, המישהו הזה ישחרר גז פלפל... אתה יודע מה היה קורה??
לשאלה, התשובה היא שתכלס הוא צריך לבוא עם כוונה אמצעות ויכולת ומילים פשוטות.
רק לקלל אותך זה לא מספיק, ככה זה החוק.

אם אתה רוצה את החוק המלא שיגן עלייך, סעיף 34 י' לחוק העונשין פוטר אותך מאחריות פלילית על מעשה שהיה דרוש להגנה עצמית שלך או של הסובבים אותך.
במילים אחרות, אם תעמוד מול שופט ותוכיח שהיית בסכנה אתה נקי. הבעיה זה להוכיח.
יש לך אפשרות תברח.
זה ברור, תמיד נותנים את אותו דוגמה.

"תכני כלשהו מגיע לקניון, יש לו סקין יפני, מותר לו או אסור לו להיכנס?, לוקחים לו או לא?"
דוגמה 2:
"בן אדם מסתובב עם מצ'טה שרק קנה בחנות, לוקחים לו או לא?" [emoji1][emoji1]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, kurko1992 כתב:

אתה יודע ש בגדול הוא היה אמור לקח לך אותה ולתת אותה למשטרה ו אם היית רוצה לקחת חזרה הייתי צריך להסביר למה אתה מסתובב איתה בתיק??

אז
א) המאבטח הזה לא מכיר חוקים
ב) מכיר את החוקים ולא רצה שתסתבך

תבחר מה שיותר טוב לך emoji1.png

ברור שאני יודע, הוא פשוט הבין שהסתובבתי איתה כי דקרו אנשים ברחובות אז הוא העדיף שהיא תישאר אצלי ולא תהיה נעולה בתחנת משטרה. לכן הוא גם אמר "תודה".

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

תוקפים ערבים ניסו להיכנס לשכונה יהודית עם אבנים ובקבוקי תבערה במשך 45 דקות, המשטרה לא הגיעה.

המותקפים נאלצו להשתמש באקדח ברישיון, ומאזן הביניים שלהם עומד על 3 ימי מעצר, אינסוף חקירות, הרחקה מהבית שלהם והחרמה של הנשק.

נתקלתי ב"תלונה" מאוד דומה גם במקום אחר ואני לא מבין מה אתם רוצים. שבנאדם שדפק במישהו כדור פשוט יתושאל דקה שם ליד ואם הגרסה שלו תיראה מספיק סבבה לסייר/מתנדב שבשטח הוא ישוחרר? וואלה כן, כשאתה מפעיל כוח עם פוטנציאל קטלני, צריך לחקור את המקרה ולרדת לשורש האמת, וכן, עם המצב הנוכחי הגיוני שזה ייקח הרבה יותר זמן. אני חושב שזה עדיף על האלטרנטיבה שירי ספורדי באנשים יטופל כמו עבירות חניה. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, kurko1992 כתב:

לא כזה פשוט....
אם כל 1 שיקלל מישהו, המישהו הזה ישחרר גז פלפל... אתה יודע מה היה קורה??
לשאלה, התשובה היא שתכלס הוא צריך לבוא עם כוונה אמצעות ויכולת ומילים פשוטות.
רק לקלל אותך זה לא מספיק, ככה זה החוק.

ממש לא לקלל.

אלא איום ממשי.

לפני 2 דקות, פבל כתב:

נתקלתי ב"תלונה" מאוד דומה גם במקום אחר ואני לא מבין מה אתם רוצים. שבנאדם שדפק במישהו כדור פשוט יתושאל דקה שם ליד ואם הגרסה שלו תיראה מספיק סבבה לסייר/מתנדב שבשטח הוא ישוחרר? וואלה כן, כשאתה מפעיל כוח עם פוטנציאל קטלני, צריך לחקור את המקרה ולרדת לשורש האמת, וכן, עם המצב הנוכחי הגיוני שזה ייקח הרבה יותר זמן. אני חושב שזה עדיף על האלטרנטיבה שירי ספורדי באנשים יטופל כמו עבירות חניה. 

בעד לטפל ככה בפקחי חניה.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פבל כתב:

תחקור עד שנה הבאה. הבעיה העיקרית שלי עם ההתנהלות הנוכחית היא 2 סעיפים:

1. החרמת הנשק - אם הבנאדם טוען להגנה עצמית, והנשק ברישיון, המינימום שצריך להיות זה לא לקחת לו את הנשק, כי אולי הוא משמש להגנה עצמית.

אז מה עשית בזה? אולי הוא השתמש בנשק להגנה עצמית (שזו המטרה של הנשק), אז אתה לוקח לו אותו, כדי שהוא לא יוכל להשתמש בו יותר להגנה עצמית?

2. מעצר - מה הבעיה לחקור אותו? זה יהודי, זה לא איזה ערבי שיתחבא בסמטאות של קלקיליה או ג'סר כן? מה ה-Flight risk שלו? אפסי.

2.1. וגם אם עצרת - אז בחשד לרצח? ברצינות?!

אני מאוד מעריך אותך, אבל התגובה שלך אומרת שהכל שחור ולבן, אין אמצע, או 0 או 100, או שצריך לשחרר אותו במקום עם צל"ש או שצריך לעצור אותו עד תום ההליכים במרתפי השב"כ.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

1. החרמת הנשק - אם הבנאדם טוען להגנה עצמית, והנשק ברישיון, המינימום שצריך להיות זה לא לקחת לו את הנשק, כי אולי הוא משמש להגנה עצמית.

אז מה עשית בזה? אולי הוא השתמש בנשק להגנה עצמית (שזו המטרה של הנשק), אז אתה לוקח לו אותו, כדי שהוא לא יוכל להשתמש בו יותר להגנה עצמית?

אם (זרום איתי שניה) הוא השתמש בו שלא להגנה עצמית, זו הפרה של תנאי הרישיון, ואז אין לו רישיון. כל הרעיון של החקירה הוא לברר האם הוא אכן השתמש בנשק להגנה עצמית או לא, וכל עוד יש ספק - עדיף שהנשק לא יהיה אצלו. לא כזה ביג דיל.

לפני 9 דקות, m3x7r3m3 כתב:

2. מעצר - מה הבעיה לחקור אותו? זה יהודי, זה לא איזה ערבי שיתחבא בסמטאות של קלקיליה או ג'סר כן? מה ה-Flight risk שלו? אפסי.

2.1. וגם אם עצרת - אז בחשד לרצח? ברצינות?!

ה-Flight Risk שלו לא פקטור. הדבר היחיד שמעניין הוא מה הסיכוי שהוא שוב יעשה שימוש בכוח נגד אדם אחר. וגם - מה הקשר יהודי/ערבי? יהודי לא יכול לעלות לרדת מה-grid? חסר מקרים שחיפשו אנשים ולא מצאו כמה ימים/שבוע? 

והחשד לא כ-ז-ה מעניין. זה עניין טכני-בירוקרטי. אם לא מוגש כתב אישום החשד בגינו הבנאדם נחקר לא רלוונטי לכלום.

לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מאוד מעריך אותך, אבל התגובה שלך אומרת שהכל שחור ולבן, אין אמצע, או 0 או 100, או שצריך לשחרר אותו במקום עם צל"ש או שצריך לעצור אותו עד תום ההליכים במרתפי השב"כ.

להיפך. אני אומר שהתגובה אמנם מוגזמת, אבל בהינתן הסיטואציה הנפיצה ובעיית כוח האדם הנוכחי של המשטרה, אפשר להבין אותה. ובמקביל - אני גם אשכרה שואל מה האלטרנטיבה? כי מכל ההודעות האלה עולה ההרגשה שהסאבטקסט הוא "יאללה מי ישמע, כולה דפק כדור באיזה ערבי. מה הביג דיל?".

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, פבל כתב:

אם (זרום איתי שניה) הוא השתמש בו שלא להגנה עצמית, זו הפרה של תנאי הרישיון, ואז אין לו רישיון. כל הרעיון של החקירה הוא לברר האם הוא אכן השתמש בנשק להגנה עצמית או לא, וכל עוד יש ספק - עדיף שהנשק לא יהיה אצלו. לא כזה ביג דיל.

זרמתי איתך, אם הוא השתמש בו שלא להגנה עצמית, אז אחרי החקירה באה הגשת כתב אישום, ואחריו הרשעה (עם מעל ל-90% הרשעות במדינה זה כמעט מובטח), ועם ההרשעה באה שלילת רישיון הנשק.

עכשיו זרום איתי רגע, אם הוא באמת השתמש בו כן להגנה עצמית, זה אומר שהבחור גר / נמצא / עובר במקום שמועד לפורענות, ובו הוא ייאלץ להגן על עצמו.

איך הוא יגן על עצמו בלי הנשק? בעצם אתה גוזר עליו עונש לפני המשפט ולפני הגשת כתב אישום - או שלא תגור / תימצא / תעבור במקומות מסוכנים, או שאולי תיפגע ואולי תיהרג כי לא היה לך נשק להגנה עצמית.

זה נקרא "עונש מנהלתי", רק בלי החקיקה המתאימה.

לפני 19 דקות, פבל כתב:

ה-Flight Risk שלו לא פקטור. הדבר היחיד שמעניין הוא מה הסיכוי שהוא שוב יעשה שימוש בכוח נגד אדם אחר. וגם - מה הקשר יהודי/ערבי? יהודי לא יכול לעלות לרדת מה-grid? חסר מקרים שחיפשו אנשים ולא מצאו כמה ימים/שבוע? 

והחשד לא כ-ז-ה מעניין. זה עניין טכני-בירוקרטי. אם לא מוגש כתב אישום החשד בגינו הבנאדם נחקר לא רלוונטי לכלום.

למעצר יש שני פקטורים, ושני פקטורים בלבד (לא מתייחס כרגע למעצר הגנתי):

1. Flight risk, והמעצר בא למנוע את הבריחה.

2. סיכויים לשיבוש חקירה, והמעצר בא למנוע קשר עם גורמים אחרים שאיתם תוכל לשבש חקירה.

מעצר לא משמש כמניעה לפשע פוטנציאלי הבא, פשוט לא. זו תפיסה משפטית מעוותת, שאין לה בסיס חוקי בשום מדינה עם מערכת משפט מתפקדת.

החשד בטח מעניין, זה ממש לא ביורוקרטי, אפשר לומר שהחשד בגינו אדם נעצר נועד לסמן את גבולות הגזרה.

וכן, גם יהודי בתנאים מסוימים יכול לרדת מהגריד, זה פשוט פחות נפוץ בכמה סדרי גודל, בטח כשאנחנו מדברים על יהודי נורמטיבי (מספיק נורמטיבי לקבל רישיון נשק) מול ערבי שמתפרע כחלק מפרעות טרור.

בכלל בעבירות של טרור הרוב המוחלט של העבריינים יורד מהגריד.

לפני 25 דקות, פבל כתב:

להיפך. אני אומר שהתגובה אמנם מוגזמת, אבל בהינתן הסיטואציה הנפיצה ובעיית כוח האדם הנוכחי של המשטרה, אפשר להבין אותה. ובמקביל - אני גם אשכרה שואל מה האלטרנטיבה? כי מכל ההודעות האלה עולה ההרגשה שהסאבטקסט הוא "יאללה מי ישמע, כולה דפק כדור באיזה ערבי. מה הביג דיל?".

לא יודע מה הסאבטקסט, אבל המסר שעובר באופן ברור מהמשטרה ובתי משפט מסוימים (ושופטים מסוימים) ליהודים הוא "שלא תעיזו לפגוע בשיערה משיערות ראשו של ערבי, גם אם הוא בדרך אליכם עם בקבוק תבערה וזו הדרך להציל את חייכם".

ועניתי לך בדיוק מה האלטרנטיבה - לקיחה שלו לחקירה, שחרורו הביתה, עם הנשק, והמשך חקירה, כולל זימון שלו לחקירה במידת הצורך, ואפילו הגשת כתב אישום במידת הצורך לאחר החקירה.

מעצר נועד לשמש שתי מטרות, ושתי מטרות בלבד - מניעת בריחה, ומניעת שיבוש חקירה.

כל השאר זה שימוש לרעה בכלי המעצר.

החרמת הנשק פוטנציאלית תסכן את חייו של אותו אדם, שאני מזכיר, נכון לעכשיו חשוד בלבד, לא הורשע, אפילו לא הוגש נגדו כתב אישום!

• רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...