Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאסתי בבנקים למישהו יש ניסיון עם פפר

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 1044 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, pl7410 כתב:

לי יש מניה. טרם עשיתי עם זה משהו

אתה יודע להגיד מתי יפתחו את האופציה לחשבון עו"ש?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מעט תהיה אופציה טובה יותר - הבנק הדיגיטלי הראשון של אמנון שעשוע (מובילאיי)..

אמור להיות מתקדם פי כמה מפפר וכמובן מאופק.

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

מישהו פה נמצא בבנק אופק? מישהו מתכנן לקנות מנייה בקואופרטיב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי על הבנק של אמנון אבל אני רוצה את בנק אופק. כי הבנק של אמנון זה אותו הדבר ממה שכבר יש.

אלא אם פתאום יהיה משהו מיוחד מעבר לאפליקציה מתקדמת ושירות טוב

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחכה גם לשמוע עוד על אופק, בעיקר למה עדיף לי להיות חלק מקואופרטיב (ולשלם 1000 שח מניית חברות) על פני הבנק שאני בו היום, שאני לא משלם בו עמלות עו"ש.

הם לא מזמן קיבלו אישור לפעול כבנק ולספק את כל השירותים הבנקאיים, אבל יקח להם עוד קצת זמן להקים את התשתיות. אם אני זוכר נכון התשתיות שלהם מוקמות על ידי אותה חברה הודית שמקימה את התשתיות של הבנק הדיגיטלי.

עריכה אחרונה על ידי DubelBoom
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך התסכול שלי קבענו לפתוח חשבון בנק לאישה במזרחי בעקבות פתיחת עסק קטן בקרוב  קבענו לפני שבוע נקבע לנו שעה  בגלל המצב כידוע הבנקים החליטו שלא בא להם לעבוד בערבים בניגוד לקופאים מלצרים מוכרים רואי חשבון רופאים  נהגים ושאר בני התמותה אבל בנקאים זה דם כחול , אבל ניחה. שלשום קיבלנו סמס שהפגישה מתקיימת אתמול קיבלנו סמס שהפגישה מתקיימת ולאשר שאנחנו מגיעים . היום בבוקר התקשרתי לבנק (לפי המספר לסניף עצמו) חיכיתי 20 דקות על הקו עד שענו לי ואמרו שאין בעיה אם נקבעה פגישה ניתן להגיעה בשעה שנקבע הבנק יהיה פתוח . הגענו בשעה שנקבעה ובחור נחמד נעל את הדלת מולנו  ואמר לא לא לא הבנק סגור בגלל המצב. פשוט ח*א של בנק ושל יחס מזל שלא פתחנו שם חשבון לא מגיע להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, dani12 כתב:

בהמשך התסכול שלי קבענו לפתוח חשבון בנק לאישה במזרחי בעקבות פתיחת עסק קטן בקרוב  קבענו לפני שבוע נקבע לנו שעה  בגלל המצב כידוע הבנקים החליטו שלא בא להם לעבוד בערבים בניגוד לקופאים מלצרים מוכרים רואי חשבון רופאים  נהגים ושאר בני התמותה אבל בנקאים זה דם כחול , אבל ניחה. שלשום קיבלנו סמס שהפגישה מתקיימת אתמול קיבלנו סמס שהפגישה מתקיימת ולאשר שאנחנו מגיעים . היום בבוקר התקשרתי לבנק (לפי המספר לסניף עצמו) חיכיתי 20 דקות על הקו עד שענו לי ואמרו שאין בעיה אם נקבעה פגישה ניתן להגיעה בשעה שנקבע הבנק יהיה פתוח . הגענו בשעה שנקבעה ובחור נחמד נעל את הדלת מולנו  ואמר לא לא לא הבנק סגור בגלל המצב. פשוט ח*א של בנק ושל יחס מזל שלא פתחנו שם חשבון לא מגיע להם.

איזה סניף מדובר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...