Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת מעניין אותי איפה אתם מוצאים את הבחורות האלו. מסתכלים על ה"דוגמניות אינסטגרם" והסטורים שהן מעלות ומסיקים מסקנות לבד?
פעם אחת בחיי בחורה שאלה אותי point blank באיזה רכב אני נוהג וזו הייתה אם חד הורית שנראית כמו היונדאי המתפרקת שהייתה לי בזמנו, אמרתי לה שלא דגם עם איזו פיקס אז היא יכולה להתקדם

• מצחיק 7

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Gorpi כתב:

אם אתה גר מחוץ בתל אביב ואין לך רכב אז זו סיבה לפסילה מיידית על ידי בחורות, גם אם יש לך מקצוע ותואר וכו'.

עובדתית - שניהם גרו בבאר שבע לפני כן (בתור סטודנטים) ועכשיו גרים במרכז (לא בתל אביב) ושניהם בזוגיות כבר פרק זמן די ארוך.

אז זה כן קיים ועובדה שקיימות לפחות שתי בחורות שלא פוסלות על זה.

האם זה גורר משהו על הכלל? לא.

האם זה אומר שיש כאלו שלא פוסלות על זה? כן.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באפליקציות היכרויות יפסלו אותך על כל דבר - אין אוטו, יש אוטו, נמוך/גבוה/שמן/רזה/מכוער/יפה מדי, היום יום שישי, פאזות כוכב הצדק.

תוצאה של עודף היצע ואשליה של זמינות.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yotams4 כתב:

באמת מעניין אותי איפה אתם מוצאים את הבחורות האלו. מסתכלים על ה"דוגמניות אינסטגרם" והסטורים שהן מעלות ומסיקים מסקנות לבד?

ממש לא דוגמניות אינסטגרם, זה הקטע.

מספיק לפעמים לדבר עם אנשים בני גילך +-, קצת אפליקציות היכרויות או מה שקורה שם ואתה תגלה את אותם דברים בעצמך.

חלקן נראות סביר ולא יותר (עניין של טעם מבחינת מראה כמובן) ויש להן רשימת מכולת של דרישות לגבייך.

יש לי עוד מה להגיד בנושא הזה, אבל אני לא רוצה להיגרר לכיוון הזה בשרשור כי נראה לי שסטינו מספיק.

לפני 2 דקות, vadim6385 כתב:

באפליקציות היכרויות יפסלו אותך על כל דבר - אין אוטו, יש אוטו, נמוך/גבוה/שמן/רזה/מכוער/יפה מדי, היום יום שישי, פאזות כוכב הצדק.

ממה שאני קורא ושומע זה יותר נפוץ בארץ.

בחו"ל החיים הרבה יותר קלים.

וכן, יש בחורות שפוסלות על כל שטות. לא רציתי להגיע לזה, אבל אחר כך הן מתפלאות למה הן מגיעות לגיל מבוגר יחסית רווקות. 🤦‍♂️

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, dorsht כתב:

יש לי עוד מה להגיד בנושא הזה, אבל אני לא רוצה להיגרר לכיוון הזה בשרשור כי נראה לי שסטינו מספיק.

נשמח לשמוע את מה שיש לך להגיד.

אז תפתח שרשור נפרד (או שכבר יש כזה?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, dorsht כתב:

ממש לא דוגמניות אינסטגרם, זה הקטע.

מספיק לפעמים לדבר עם אנשים בני גילך +-, קצת אפליקציות היכרויות או מה שקורה שם ואתה תגלה את אותם דברים בעצמך.

חלקן נראות סביר ולא יותר (עניין של טעם מבחינת מראה כמובן) ויש להן רשימת מכולת של דרישות לגבייך.

אבל גם הפוך זה קורה, אם אני אבקש ממך לתאר את הבחורה שאתה רוצה, סביר להניח שהיא תהיה יפה, עשירה, מלומדת, עם פלאדין רמה 90 בWoW. גם אני, אבל במבחן המציאות אם אתחיל דיבור עם שטנית 1.55 עם נמשים, מצידי שתאייש עמדה של מק-דרייב. אם בחורה תתחבר למראה/וייב שלך, הדרישות האחרות יפחתו תמיד. וכמובן שאני מדבר באופן כללי ויש גולדריות פר-אקסלנס אבל אני מתייחס לאוכלוסיה הכללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, vadim6385 כתב:

תוצאה של עודף היצע ואשליה של זמינות.

אפליקציות הן בסך הכל אמצעי תיווך לאנשים שמיצו את כל האפשרויות בחיים האמיתיים (אם בכלל היו להם) בדיוק בגלל אותם דפוסי התנהגות. בקיצור אין סיבה להתרגש. בוא נגיד שלא הביציות שלך מתייבשות. 

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, yotams4 כתב:

אבל גם הפוך זה קורה, אם אני אבקש ממך לתאר את הבחורה שאתה רוצה, סביר להניח שהיא תהיה יפה, עשירה, מלומדת, עם פלאדין רמה 90 בWoW. גם אני, אבל במבחן המציאות אם אתחיל דיבור עם שטנית 1.55 עם נמשים, מצידי שתאייש עמדה של מק-דרייב. אם בחורה תתחבר למראה/וייב שלך, הדרישות האחרות יפחתו תמיד. וכמובן שאני מדבר באופן כללי ויש גולדריות פר-אקסלנס אבל אני מתייחס לאוכלוסיה הכללית.

וואלה לא.

אני לא פוסל על כל שטות ומבין שיש דברים מסוימים שאני יכול לחיות איתם ויש דברים שלא.

נגיד אין סיכוי שאצא עם בחורה דתייה או מסורתית, חילונית זה המקסימום מבחינתי. לא רואה את עצמי עכשיו שומר שבת\לא נוסע בשבת וכו'.

אין לי בעיה אם תהיה קצת יותר גבוהה ממני או נמוכה ממני, היא ממש לא צריכה להיות עשירה וזה בטח לא קריטי, עדיף מלומדת או כזו שלומדת עכשיו אבל זה לא Deal breaker, אחת שעובדת ולא מחפשת שאני אממן אותה ובסוף האחת שיהיה איתה הקליק "הנכון".

סך הכול לא רשימה כזו הזויה, לא?

יש כאלו עם רשימת מכולת לגביי גובה, השכלה, משכורות, רכב, צד פוליטי וכו'. זה הרבה יותר הזוי בעיניי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הסכמת איתי. לא נכנסתי לרזולוציות כאלה. 
ויש, אני יודע. בפועל זה לא הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yotams4 כתב:

אמרתי לה שלא דגם עם איזו פיקס אז היא יכולה להתקדם

באיזו שפה זה רשום? אני למיטב ידיעתי העברית הינה שפת האם שלי ואני לא מצליח להבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, dorsht כתב:

יש כאלו עם רשימת מכולת לגביי גובה, השכלה, משכורות, רכב, צד פוליטי וכו'. זה הרבה יותר הזוי בעיניי.

זכותן.. וזכותך (וטובתך) לדפדף הלאה אחר כבוד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ליפיגו כתב:

זכותן.. וזכותך (וטובתך) לדפדף הלאה אחר כבוד.

ברור, זה מה שאני עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1045 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...