Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"רכבי מיני זה לבחורות"

מוטי לוכים
שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני: סליחה, אני..

היא: יש לי חבר!.

אני: הא..לא רק רציתי לדעת איך מגיעים לסוכנות, צריך לאסוף את הרכב החדש שלי ואני..

היא: הא! בשמחה אראה לך! :-)

אני: אבל..מה עם החבר שלך הוא לא..

היא: הוא מת.

ככה לערך אני יכול לסכם בחורות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני: הא..לא רק רציתי לדעת איך מגיעים לסוכנות, צריך לאסוף את הרכב החדש שלי ואני..

יש ז'אנר שלם ביוטיוב שמבוסס על התופעה הזאת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לתופעה הזאת יש שם, זה נקרא גולדיגריות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, Mikelt89 כתב:

ואז מגיעים ומקבלים מיצובישי אטראז׳

אם היא לא בורחת, זה wife material

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיסתי תמיד צחקה על זה כשהכירה את אחי, 

ברעיון שלה לדייט מושלם היה לגבר שברולט קאווליר קבריולט אדומה, אחי בא עם אלטו שחורה. היום יש להם 4 ילדים והז' עוד נטויה... ככה שאם הרכב זה מה שקובע לבחורה, עדיף בחורה אחרת 

• רעיון טוב! 1

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לחזור לנושא של מיני לא מתאימה לכביש מהיר.

קרוב ל3 שנים התניידתי עם שברולט ספארק והיא חצתה הרבה מאוד מהארץ ללא בעיה במהירויות חוקיות ולא חוקיות די בקלות, בצריכת דלק מעולה ורעש שקט מהמנוע (אבל לא רעשי כביש)

מצד שני נהגתי בפיקנטו ידנית ואוטומטית והרכבים זוועה במיוחד האוטומט שלא סוחב (אך מסוגל להגיע ל110-120 בתאוצה שמוגדרת סבירה ל2005) וממש לא קל עם דלק, הידני מצחיק כי אין באמת טעם להילוך החמישי שהוא כל כך קצר מהרביעי (ככה הרגיש לי) ולהוריד לשלישי בעליות של ירושלים זה די חובה כשהפיאסטה של עולה ברביעי (הגבוה ביותר שלה באוטומט) בצורה סבבה אבל לא מטורפת.

הספארק שמאותה קטגוריה עם הפיקנטו לוקחת את שתיהן בכיף בסחיבה ויעילות.

זה מאוד תלוי באיזה רכב ולא רק הקטגוריה שלו כי בכל קטגוריה יש רכבים מוצלחים וכאלו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Shab00 כתב:

זה מאוד תלוי באיזה רכב ולא רק הקטגוריה שלו כי בכל קטגוריה יש רכבים מוצלחים וכאלו פחות.

מסכים.

נהגתי קצת יותר מ-4 שנים על פיאט 500, נסעתי איתה כמה פעמים לאילת, עם מזגן, נוסע או שניים ברכב, הרכב סחב בלי שום בעיות (לא ברמה של הארונה, אבל עדיין לא רע בכלל) ועם צריכת דלק טובה.

כשהתחלתי לעבוד במרכז וגרתי עוד בבאר שבע, נסעתי לא מעט פעמים עם הרכב ולא היו שום בעיות בכביש 6.

הפיאט דווקא הייתה יחסית זריזה ביחס לנתונים הצנועים שלה, כנראה בזכות המומנט שמגיע מוקדם (יחסית למנוע אטמוספרי) והמשקל הנמוך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.5.2021 בשעה 14:36, itsik170 כתב:

רואים שאתה נאיבי.

בחורה שתבקש ממנה לאסוף אותך תראה בך כ"נטל".

בתקופה שנשרף לי האוטו, עד שקניתי רכב אחר, פשוט ויתרתי מראש על להכיר.

אהא.

זה כשאין מה להציע חוץ מרכב. :-)

ולא ביקשתי, פשוט הציעו. 🤷‍♂️

אז כנראה שלא הפריע, ואני לא היחיד:

לפני 12 שעות, yotams4 כתב:

זאת הבעיה. מתערב שאם לא היית מוותר היית גם מוצא מישהי שבדייט הראשון תבוא לאסוף אותך מהמוצב שלך במילואים לבית שלה להתקלח ולצאת למועדון (מניסיון)

עניין של גישה...

עריכה אחרונה על ידי f31

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, dorsht כתב:

מסכים.

נהגתי קצת יותר מ-4 שנים על פיאט 500, נסעתי איתה כמה פעמים לאילת, עם מזגן, נוסע או שניים ברכב, הרכב סחב בלי שום בעיות (לא ברמה של הארונה, אבל עדיין לא רע בכלל) ועם צריכת דלק טובה.

כשהתחלתי לעבוד במרכז וגרתי עוד בבאר שבע, נסעתי לא מעט פעמים עם הרכב ולא היו שום בעיות בכביש 6.

הפיאט דווקא הייתה יחסית זריזה ביחס לנתונים הצנועים שלה, כנראה בזכות המומנט שמגיע מוקדם (יחסית למנוע אטמוספרי) והמשקל הנמוך.

אכן גם עם הפנדה נסעתי עם אישתי לים המלח/אילת ממעלות, שום בעיה לשייט ב120 וצפונה.

הרכב הרגיש יציב על הכביש וגם לא רועש מידי.

עיקר הבעיה הייתה בעליות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחושה הזאת נובעת מנוסטלגיה וחוסר בסיס ייחוס למכוניות יותר רציניות. כן, כל מיני מודרנית מסוגלת לנסוע לאילת/ים המלח/רמת הגולן/כביש 6. אבל שום בעיה לשייט? נוחות? יציבות? תפסיקו לעבוד על עצמכם. 

לפני 9 שעות, Shab00 כתב:

אני רק רוצה לחזור לנושא של מיני לא מתאימה לכביש מהיר.

קרוב ל3 שנים התניידתי עם שברולט ספארק והיא חצתה הרבה מאוד מהארץ ללא בעיה במהירויות חוקיות ולא חוקיות די בקלות, בצריכת דלק מעולה ורעש שקט מהמנוע (אבל לא רעשי כביש)

אין שום בעיה לחצות את הארץ בכל רכב. המרחק מהנקודה הצפונית ביותר עד הנקודה הדרומית ביותר 555 ק"מ נסיעה שאפשר לעשות על מיכל דלק אחד. גם התוואי בישראל לא כזה קשוח זה לא שאתה נוהג בבוליביה. בכל זאת מכונית מיני זו לא מכונית מתאימה לנסיעות מהסוג הזה לא משנה כמה תסובבו את זה. תעשה את הנסיעה במשפחתית ראויה כמו גולף מודרנית ואז תעשה את הנסיעה בשברולט ספארק. מבטיח לך שמהר מאוד תבין על מה אני מדבר.   

עריכה אחרונה על ידי Avatar Schnitzel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הבעיה ביציבות? מה הבעיה לשייט במהירות גבוה?

רכב יקר יותר יהיה שקט יותר ועם מושבים נוחים יותר, בדרך כלל תומכים יותר.

אבל כמה פעמים בשבוע אנשים נוסעים מרחק כזה?

אל תשכח גם את ההפרש במחיר בין גולף מודרנית למיני מודרנית.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.5.2021 בשעה 14:50, f31 כתב:

מזל שאישתי לא קראה את השרשור הזה כשהתחלנו לצאת, אז עוד היה לי סמארט...

והרכב הגיע ל160 ללא בעיה.. 😉

אהא. וכמה הרכב היה מגיע עם בעיה? 250? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, yulianx כתב:

ומה הבעיה ביציבות? מה הבעיה לשייט במהירות גבוה?

רכב יקר יותר יהיה שקט יותר ועם מושבים נוחים יותר, בדרך כלל תומכים יותר.

אבל כמה פעמים בשבוע אנשים נוסעים מרחק כזה?

שאתה נוהג ברכב עם בסיס גלגלים קטן שקופץ ומקפץ כל הדרך. המנוע צורח בסל"ד גבוה. בלאי מואץ לרכיבי הרכב. נכנסים הרבה מאוד רעשי רוח וכביש. אם חס וחלילה קורה משהו הסיכוי לצאת מהתאונה נמוך יותר. 

במכונית יותר גדולה יש מנוע בהתאם, בסיס גלגלים גדול יותר, מושבים נוחים, בידוד רעשים עדיף משמעותית ובטיחות טובה יותר. 

אם אתה נוסע לאילת/צפון פעם בשנה ניחא, אבל לטחון בינעירוני מהבוקר עד הערב ועוד לספר סיפורים "שזה לא בעיה"? די, די עם זה. תעשו את הנסיעה הזאת במכונית נורמלית כמה שבועות ואחר כך תחזרו למכונית מיני. תוך עשר דקות תבינו מה הבעיה. 

ציטוט

אל תשכח גם את ההפרש במחיר בין גולף מודרנית למיני מודרנית.

הפרש עצום. אבל ההפרש בין מיני לסופר מיני נורמלית קטן בהרבה עד לא קיים במיוחד אם מתפשרים על ידני. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אם אתה לא גומע מרחקים ארוכים אתה תתבאס לחזור למכונית מיני אחרי שהיית שבוע עם משפחתית גדולה.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות זה שיקול מאוד חשוב. גולף תהייה יותר נוחה ונעימה לנסיעות ארוכות גם מהאחיות הזולות שלה מהקוצנרן.

לגבי בטיחות אני לא בטוח שזה נכון.

כנל גם לגבי סל"ד וכו'. תלוי ברכב, במהירות, ידה ידה

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...