Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדריך כתוב+מצולם - רכישת ובדיקת רכב יד שנייה

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה

אתם מוזמנים לכתוב דברים נוספים, כמובן שלא כיסיתי הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מושלם, איזה יופי.

הייתי מוסיף שבנוסף לסליקה ניתן להוציא דו"ח העדר שעבוד מרשם המשכונות. כמו כן ניתן לבקש מהמוכר היסטוריית טיפולים מלאה ישירות מהיבואן (במידה וטיפל שם) ובחינם. בנוסף ניתן לבקש מכל מוסך מורשה אחר בחינם. 

עריכה: עוד דבר שאני עושה זה מריץ גוגל וחיפוש פייסבוק על השם/טלפון. הרבה פעמים מגלים עוד תמונות של הרכב ובחלק מן המקרים גם תאונות. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן- פתיחת מכסה מנוע, בדיקת הזעת שמן וצבע נוזל קרור, עשן מאגזוז, העברת הילוכים חלקה. מערכת/או מוליטמדיה האם עובדת. והרמקולים.

מתי הוחלף טימינג ומשאבה- אם יש רצועה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כל הדברים האלו נאמרו במדריך.

יש עוד הרבה שלא הקפתי, כמו בדיקת צבע, גומיות, ברגים ושמשות. כמו לחיצה על הגז ובדיקת עשן וכו

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שבאמת אין לו את הידע הנדרש, הייתי שמח לדעת איזו תקלות הן דיל ברייקר ואיזה לא.

נניח בבדיקת המתלים, אז מההבנה שלי, רוב מה שנאמר לבדוק שם אלו בעיות של בלאי ולא משהו שבגללן צריך לוותר על הרכב.

יחד עם זאת, אם מישהו היה נתקל בתקלה שנראת בסרטון הוא יכול לדלג לרכב הבא רק כי לא הבין את מהות התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל לשיקול דעת.

יש מי שמחפש רכב לשים עליו כמה שפחות ביישור קו, והוצאה של בולמים אפילו יכולה להגיע לאלפיה בכיף.

מה שהוא דיל ברייקר הדגשתי לגביו שאני לוקח את הרגליים והולך, לגבי שאר הדברים זה מקום להכנס למיקוח מול המוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, ניקו פ. כתב:

עוד דבר שאני עושה זה מריץ גוגל וחיפוש פייסבוק על השם/טלפון. הרבה פעמים מגלים עוד תמונות של הרכב ובחלק מן המקרים גם תאונות.

הכי מומלץ בין השאר- בנוסף לעצתך החכמה- פשוט להיכנס לאתר "משומשת" יש שם הרבה דיווחים גם על קילומטרז ובעלים ותאונות. כתובתו:

https://meshumeshet.com

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, המחליף כתב:

הכי מומלץ בין השאר- בנוסף לעצתך החכמה- פשוט להיכנס לאתר "משומשת" יש שם הרבה דיווחים גם על קילומטרז ובעלים ותאונות. כתובתו:

https://meshumeshet.com

גם זה מופיע במדריך😅

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, om2 כתב:

מוזר, אף פעם לא מצאתי באתר מושמשת הזה רכב.

הכל כתוב שאין מידע על הרכב

אולי אתה כותב מספר עם מקו? כמעט אף פעם אני לא נתקל בחוסר. יותר מזה, אפילו רכב שירד מהכביש מופיע.

מנהל האתר נמצא פה @meshumeshet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב שם פרטים כמו דגם רכב ועוד פרטים שאפשר למצוא בשאר אפליקציות שמבוססות על מאגר משרד התחבורה

הכוונה שלא מצאתי מידע "איכותי" על רכב.

תאונות, ק"מ ושאר דברים שהם מתהדרים בהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...