Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משיכה נוספת של הבנק מחשבון העו"ש שלי - וזיכוי לאחר תלונתי

rafi_vk
שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי לפני שנים הופקדו 800 שקל. שלא שלי. רדפתי אחרי הבנק שבועיים. שזה לא שלי. בסוף משכו תכסף.

לאומת זאות. צ"ק משכורת של המעסיק שלי. חוייב ב 30,000 שקלים במקום 3000.

ממה שאני יודע. אם עושים העברה בנקאית. באפליקציה או מהאתר. אם טועים יש בעיה לקבל תכסף חזרה.

היה על זה בחדשות.

עוד דבר שיכול להיות. משהו רצה לגנוב כסף מהחשבון. ובדק את ההרנות שלך.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעויות קורות (בלאומי הם מאוד נפוצות מסתבר, כל מי ששמעתי שקרו לו טעויות כאלו זה היה בלאומי), אם בסופו של דבר החזירו  וסידרו כל מה שצריך לא הייתי מודאג יותר מידי.

הדבר היחיד שהייתי בודק זה שלא מחייבים עמלת שורה/פקיד/חרטא כלשהי על הפעולות האלו שנרשמו בחשבון.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...