Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך יודעים אם פנסים צריכים ליטוש?

-UC-
שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנסה להבין ממבט על הפנסים אם הם צריכים ליטוש לפני הטסט.

אז לפני שאני ניגש לבעל מקצוע לשאול ולקבל תשובה חיובית בכל מקרה, איך ניתן לזהות את זה?

1.jpg

2.jpg

עריכה אחרונה על ידי -UC-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבולי, אבל בשביל לא לחזור שוב לטסט אפשר לקנות ערכת ליטוש או לבצע אצל בעל מקצוע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, קורן בן אשר כתב:

זה הימור.

אגב, מה עם העניין הפעוט הזה שהפנס יתפקד ויאיר את הדרך כמו שצריך?

את האמת, נראה שהוא מאיר טוב אז אני לא רוצה לעשות משהו שיוריד מחיי הפנס ובעוד שנה אצטרך להחליף אותו.

אני מאמין שהראייה שלי לא משקפת באמת את המכשור בטסט אבל מצד שני לא בא לי לחזור לעשות שוב טסט אם יכשילו על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם רק לעבור טסט זה מה שמעניין אותך, תלך. אם עברת הכל סבבה, אם לא עברת אז תעשה את הליטוש לפנסים שכבר שקלת לעשות.

אני לא מאמין בגישה הזו, האינטרס לנסוע ברכב תקין גדול מהאינטרס לעבור טסטים. הפנס נראה צהוב וירוק ועדיף לחדש אותו בלי קשר לטסט. גם אם אתה חושב שהוא מאיר מספיק טוב בלילה. לדעתי אחרי הליטוש אתה תרגיש בהבדל.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד לא משתמשים בממסים ושאר קיצורי דרך כימיים, אלא מבצעים ליטוש עם נייר מים ולאחריו פוליש ווקס בלבד אין קיצור של חיי הפנס. הוא גם ככה עכור ולא מתפקד טוב.

אני מבצע כל שנה ביום הטסט או יום קודם, ליטוש עדין (נייר מים 800 ואז 1000 ואחר כך 1200), משחת פוליש, ספריי ווקס, ניגוב ולטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטוש אצל בעל מקצוע עולה סביב 150 ש"ח ואורך כחצי שעה - השקעה קטנה  בתחזוקת אחד מאמצעי הבטיחות החשובים של הרכב. צריך לבצע פעם בכמה שנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי עם ערכת חידוש פנסים של סונקס. לקח לי חצי שעה בלחץ, היה לי הרבה יותר קל ממה שחשבתי. 

למחרת עברתי טסט.

השיפור בתאורה מורגש מיד.

PXL_20210509_151020792.jpg

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...