Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה לאנטיס 323 - היה רכב מוצלח?

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

רציתי לשאול, האם מאזדה לאנטיס היה רכב מוצלח בנקודת השקתו? 

כשאני אומר מוצלח אני מדבר על - אמינות, סחירות, אחזקה, נוחות, התנהגות, ביצועים. 

ספציפית מדבר על מנוע 1800/2000 (אלו שהגיעו עם סאנרוף). 

זה מעניין אותי, כי הוא מבין הרכבים הבודדים שעוד רואים על הכביש משנת 2001-2004. 

יש מצב שעצם העובדה הזו מעיד על כך שהרכב מוצלח בהשוואה לרכבים אחרים, אפילו משנתון גבוה יותר, שנעלמו כליל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם ה- 1.6 היה אחד הרכבים הכי פופולריים בתחילת פריחת עידן הליסינג, דגם ה- 1.8 ולאחריו ה- 2.0 נרכשו בעיקר ע"י אנשים פרטיים, סוג של סובארו של שנות האלפיים.

היתה לחמי GLX 2.0 בזמן שלי היתה 1.6 LX אמינות מופלגת ואחזקה זולה, אני החזרתי את הרכב אחרי שלוש שנים, חמי החזיק אותו שש שנים ללא שום תקלה ולאחר מכן שדרג ל- 6

מאזדה לנטיס חדשה (אם קיימת בתיאוריה) מול רנו מגאן סטיישן דיזל שאצלי? אני בוחר במאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, damnt כתב:

זה מעניין אותי, כי הוא מבין הרכבים הבודדים שעוד רואים על הכביש משנת 2001-2004. 

רואים בכמויות גם קורולות וסיוויקים מהשנים האלה (לי יש סיוויק 2002). רכבים פשוטים וזולים לאחזקה ותיקון, אז הם נוסעים בדרך כלל עד שהולך גיר/מנוע או הורדה מהכביש בגלל תאונה (כמעט כל תאונה, בגלל מחיר מחירון של אלפים בודדים), או רילוקיישן לשטחי הרש"פ.

אם מטפלים בהם בזמן, הם מגיעים גם ל400-500 אק"מ ויותר.

לגבי הלנטיס, אצלי נוצר רושם שהיא דווקא פחות אמינה מהדגמים הנ"ל, או שהיא יותר רגישה להזנחה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-2001 הייתה לי לנטיס 1.6 בליסינג ואהבתי אותה. אבל יותר אהבתי את הסקודה אוקטביה שהייתה לי קודם... זה שרואים הרבה מהלנטיס יחסית נובע מהאמינות שלה אבל גם מהמספרים הגדולים בהם היא נמכרה באותן שנים

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה לנטיס 1600 משנת 2000 עד 2010, עבר איתה 270,000 ק''מ ומכר במחירון (23 אלף ב2010).

כילד מאוד אהבתי את האוטו ואני זוכר שאחי היה חורש איתה את המדינה.

לעולם לא ידעו תקלות.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להכנס למאגר כמויות לפי דגם של משרד התחבורה, ולגלות האם הן קיימות באופן חריג בכביש מבחינה יחסית (אחוזים), או שבאופן דומה לרכבים אחרים שנמכרו באותה עת

לפי הצצה קלילה במאגר, נראה שפשוט עלו הרבה מאוד על הכביש.

למשל רק ב2003 עלו 8907 רכבים, ומתוכם ירדו מהכביש 5247 (58%)

אם נשווה סתם לרכב אחר שצויין בתגובות, קורולה מאותה שנה, נמכרו 9704 וירדו מהכביש רק 2717 (28%).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היום כבר כמעט ולא רואים את הלנטיס מאותם שנים. אם אני זוכר נכון, המון מכוניות שנפלטו ממגרשי הליסינג נמכרו למדינות ערב.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחמי היה את הלנטיס דור ראשון מנוע 1.8, שנסעה עד שהלכה בתאונה (7 שנים ומעל 250K),

לי הייתה לנטיס חדשהב 1999 (מדגמי הליסינג הראשונים) אמינות מופתית במשך 3 שנים התעללתי ברכב אבל באמת, הגענו איתו לכל חור (גם בשטח) ואף פעם לא איכזב,

החזרתי אותו עם 140K ק"מ ועברתי לפוקוס בזמנו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Shmulik_Miata כתב:

דווקא היום כבר כמעט ולא רואים את הלנטיס מאותם שנים. אם אני זוכר נכון, המון מכוניות שנפלטו ממגרשי הליסינג נמכרו למדינות ערב.

רצו, אבל לא עשו לפי מה שהבנתי.

המכוניות האלה מתו מסיבות "טבעיות" לדעתי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...