Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג׳ו 3008 premium 2017/2018 1.6 בנזין מול דיזל

oricoh
שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר חיפושים רבים ננעלתי על הרכב הזה

אשמח לייעוץ על איזה ואריינט מומלץ יתרונות וחסרונות דיזל/בנזין?

הן מהיבטים של תחושה והנאה וכמובן בהקשרים של תחזוקה ואמינות 

יש לציין שמעולם לא נהגתי על דיזל..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים מכרתי 2017 דיזל של אבא שלי

ולפני שבועיים מסרתי לטרייד 2018 דיזל שלנו. שתיהן בגרסת פרימיום עם כל מערכות הבטיחות המקובלות.

היינו מאוד מרוצים מהרכב.

אמינות טובה מאוד. אפס תקלות לאורך התקופה.

צריכת דלק ממוצעת 15.86 ק"מ/ל (אמיתית. מנהל רישום מהתדלוק הראשון).

חסרונות ברכב שהפריעו לי היו מסך מולטימדיה עם תגובה איטית להחריד וקליטה נמוכה של הרדיו. 

אובדן הערך ב-3 שנים היה מצויין ( קצת יותר מ-9% בשנה) אבל צריך לציין שרכב אחד נקנה בהנחה של 6k והשני נקנה בהנחה של 10k דרך חבר.

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה כמה את הנוסע?

אם זה משהו שיצדיק את החיסכון של הדיזל, קח בחשבון שנכון לעכשיו נראה שמנוע הבנזין הוא הכי אמין בין כל החבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתחזוקה בדיזל מורכבת ויקרה, מנוע הדיזל בבסיסו מאד מוצלח. העדכונים לתקן יורו 6.2 הכניסו מורכבות נוספת בכל הקשור לאוריאה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחינת נטו מנוע הדיזל הוא הכי אמין בפער ניכר, זה מנוע שנמצא בשוק כבר עשרות שנים ולא נדיר לראות רכבים עם המנוע הזה שעוברים את החצי מיליון קילומטרים ללא בעיות מיוחדות.

אני זוכר שראיתי עדיין תלונות מסויימות על מנוע ה1.6 165 כ"ס מבעלי פיקסואים בפורום.

מה שכן בשילוב עם מנוע הדיזל יש מערכת אוריאה שיש לה בעיות במיכל וההחלפה שלו יקרה אבל ניתן לבטל את מערכת האוריאה בעלות לא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מציג כאן עובדות לגבי הדיזל,

אך הוא טען שיש תלונות לגבי ה1.6 בנזין 165 כ"ס, שאני לא מצאתי בשום מקום, ולזה אני מבקש הוכחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק ב-3008 דיזל בליסינג מהעבודה מנובמבר 2017 ועד היום.
במהלכם הרכב גמע סך מכובד של 191,000 ק״מ.
רכב נהדר ונוח מאוד.
אמנם לא טיל בליסטי מעמידה במקום אבל משייט במהירויות גבוהות ללא כל קושי.
לא נתקלתי בבעיות אמינות מיוחדות מלבד אלטרנטור שהלך לעולמו ב-160k.
לא יכול לעזור לעניין עלות הטיפולים עקב היות הרכב בליסינג אבל אני מאוד מאוד מרוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Gavrik כתב:

במחינת נטו מנוע הדיזל הוא הכי אמין בפער ניכר, זה מנוע שנמצא בשוק כבר עשרות שנים ולא נדיר לראות רכבים עם המנוע הזה שעוברים את החצי מיליון קילומטרים ללא בעיות מיוחדות.

אני זוכר שראיתי עדיין תלונות מסויימות על מנוע ה1.6 165 כ"ס מבעלי פיקסואים בפורום.

מה שכן בשילוב עם מנוע הדיזל יש מערכת אוריאה שיש לה בעיות במיכל וההחלפה שלו יקרה אבל ניתן לבטל את מערכת האוריאה בעלות לא יקרה.

בפיקאסו יש בעיה עם השסתום אל חזור של הדלק,זאת בעיה שקיימת רק בסיטרואן ולא בפיגו,פותחי השרשור חשבו שאם זה אותו מנוע אז הבעיה קיימת גם בפיגו,אבל קודם כל זה לא קשור למנוע ודבר שני זאת בעיה שידוע שקיימת בסיטרואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, wildlands2019 כתב:

לא הבנתי, אתה מציג כאן עובדות לגבי הדיזל,

אך הוא טען שיש תלונות לגבי ה1.6 בנזין 165 כ"ס, שאני לא מצאתי בשום מקום, ולזה אני מבקש הוכחות.

אה כן, אני גם לא מצאתי, אשמח לשמוע אם ישנן תלונות כאלו על ה165 כס בשילוב גיר אייסין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיוני לשייך בעיות של סיטרואן לפיג'ו אבל למיטב הבנתי הפיג'ו בארץ מ2017 שכבר לא נצפתה בעיה מיוחדת לא בדיזל ולא בבנזין. אצלי ה 5008 דיזל השני 2018 + 2020 ומאוד אוהב. חבר שקנה 5008 בנזין 2018 לדעתי עם 120 אלף ק"מ עכשיו ללא שום בעיות. כן נצפו לא מעט בעיות ע"י מטרילי צרפתיות בפורומים מסויימים.

• רעיון טוב! 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...