Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST Line - ביקורת מתמשכת+שרשור אחזקה

klaaax
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין באיזה קבוצה מדובר? בכל האתרים בחול ששם הרכב נמכר בכמויות גדולות בהרבה לא מוזכרת שום בעיה אופיינית לדגם.אני יכול להעיד שב 11 חודשים שיש לי אותו ו 9000 קמ אין שום בעיה ןהוא כיפי  מהנה לנהיגה ונסיעה ומאובזר  ובטיחותי ובמחיר שעלה נותן תמורה מעולה.נ.ב  השעון במולטימדיה אכן מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני חפרתי, חיפשתי, ניסיתי למצוא בעיות בגיר. נאדה!! מצאתי כמה תלונות על קלאץ גיר ידני.  באמת ניסיתי.  אין לי אלא לסמוך על הניסיון שלי והוא כמו של רוב הקונים: רכב מהנה ומעולה. כן יש כמה באגים כגון שעון המולטימדיה- אותי פחות מטריד.   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שנוסע הרבה בבינעירוני סביב 90-110 קמ"ש ,בעיקר 100 קמ"ש, עדיף להימנע מהרכב הזה, כי יש ימים שלי לפחות זה פשוט עושה בחילה נוראית,

ואם להיות הכי אמתי, אני מוכן לסבול הכל ברכב הזה לטובת רשימה לפלוסים, למעט אחת, וזה נושא הרעידות שאותי זה כבר התיש.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wildlands2019 כתב:

מי שנוסע הרבה בבינעירוני סביב 90-110 קמ"ש ,בעיקר 100 קמ"ש, עדיף להימנע מהרכב הזה, כי יש ימים שלי לפחות זה פשוט עושה בחילה נוראית,

ואם להיות הכי אמתי, אני מוכן לסבול הכל ברכב הזה לטובת רשימה לפלוסים, למעט אחת, וזה נושא הרעידות שאותי זה כבר התיש.

לא בא חלילה לזרוע מלח, אבל בזמנו כשרציתה לקנות את הרכב או שרק קיבלת אותו ידעת לפסול כל משפחתית אחרת, על הסיוויק החדשה שיש לי אני זוכר שבמספר דיונים אמרתה שיש המון תקלות במנוע ולא להתקרב וידעתה לפסול כל אחד ולרשום אין סוף שטויות, ולא רק את הרכב שלי אלא על רוב המשפחתיות בקטגוריה.

מתבאס בשבילך כמובן, אבל לפעמים עדיף לשמוע עוד דעה ולכבד ולא להיות בטוח שאצלך הכל הכי טוב...

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור - תתחדש!

באמת רכב מעניין ותמורה מעולה למחיר. אמנם זכותך, אבל חבל שדווקא את החלק של מחיר הסגירה השמטת כי זה מאוד מסקרן.

מעניין גם לראות תמונה של תא הנוסעים עם ריפודי העור.

סע בדרכים טובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gabib231 כתב:

לא בא חלילה לזרוע מלח, אבל בזמנו כשרציתה לקנות את הרכב או שרק קיבלת אותו ידעת לפסול כל משפחתית אחרת, על הסיוויק החדשה שיש לי אני זוכר שבמספר דיונים אמרתה שיש המון תקלות במנוע ולא להתקרב וידעתה לפסול כל אחד ולרשום אין סוף שטויות, ולא רק את הרכב שלי אלא על רוב המשפחתיות בקטגוריה.

מתבאס בשבילך כמובן, אבל לפעמים עדיף לשמוע עוד דעה ולכבד ולא להיות בטוח שאצלך הכל הכי טוב...

לזרוע שטויות?!

בסיוויק יש בעיית דילול דלק בשמן וזו עובדה, סיג לחכמה שתיקה בבקשה.

וגם, אין לי מושג על מה אתה מדבר, הפוקוס היתה גבוהה ברשימה רק בגלל היותה זולה,

ושאר המתחרות באותו מחיר היו ממש ישנות ולא כללו חלק מהאבזור שרציתי,

לא מבין מה פשר התגובה שלך.

• רעיון גרוע 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתחיל ואגיד שלצערי עקב המצב מן הסתם הנסיעה הארוכה והטיול שתוכננו נדחו, לכן לא אוכל לספק חוות דעת על נסיעה ארוכה עדיין...

בכל מקרה אתייחס לחלק מהדברים שהוזכרו פה:

1. מבחינת רעידות בשיוט או בעיות מולטימדיה משמעותיות - אין. רעידות לא קיימות אצלי (בלי לפתוח פה) נכון לעכשיו ומקווה שגם לא בעתיד, אבל אדע לשים עין על הנושא להבא. המולטימדיה עובדת בלי בעיות למעט אחת מוזרה: כאשר אני מחובר באפל קארפליי ומזרים מוזיקה בזמן ניווט בוייז בו זמנית - כפתורי העברת שירים/תחנות לא עושים כלום. יחד עם זאת ראיתי שאם במצב הזה אני מוציא או מקבל שיחה הכפתורים חוזרים לעבוד. מוזר מאוד ואין לי הסבר. נכון לעכשיו הנושא לא מפריע לי כמעט בכלל אבל מן הסתם עדיף שיטופל. קיבלתי בדיקת קיץ במתנה ואני מתכנן להעלות את הנושא כשאהיה במוסך, אולי עדכון תוכנה למולטי מדיה יפתור את העניין.

2. עניין המחיר: הרכב עם התוספות עלה במחירון 139 אש״ח. קיבלתי הנחה של 5 אש״ח, והוריד אין זיכה אותי על סך 16 אש״ח. כלומר בסופו של יום הרכב עלה 119 אש״ח (לא זוכר עם או בלי אגרות).

3. בנושא המתלה האחורי החדש: הספקתי להסיע מספר אנשים שונים במושב האחורי ולא היו תלונות. להפך, טענו שהרכב נוח מאחור ומרווח.

4. התנהגות הגיר החדש: לפני הרכישה חקרתי את הנושא ולא מצאתי בעיות משמעותיות. מה שכן-זה גיר לומד, כמו שהיה בסיטרואנים המקוללים בפורום. לעתים מאוד (ואני מתכוון מאוד) נדירות יש איזושהי טלטלה קטנה בהחלפת הילוך, לזיכרוני רק מראשון לשני. לאחר מכן אין שום זכר לדבר והחלפות ההילוכים נעשות חלק ומהר, גם שילוב לרוורס. כמו כן ברוב המוחלט של הנסיעות הדבר לא קיים ולכן לא מטריד אותי. לאחר תקופת ההרצה של הגיר (1500 ק״מ, כמו המנוע) אראה אם הדבר הופך לבעיה ואם כן אפנה למרכז השירות.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין כרגע רכב שיותר משתלם לרכישה יותר מהפורד פוקוס.

במחיר שמוכרים אותו, יחד עם האבזור, אמינות והספק מנוע אין מתחרים.

לפי מה שאני מבין זה מחיר הכירות, בשביל להחזיר את המותג לשוק הישראלי.

ברגע שמכירות יעלו כניראה שלא נראה יותר פורד פוקוס שנושק ל120אלף שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהערכה שלי המכירות לא יעלו, המחירים ישארו בגזרה הזו...

עם ישראל לא שוכח כ"כ מהר מעידות גדולות, וגם כאן לו רק בנושא המולטימדיה במקום להחליף לכולם היבואן מתנער...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר רואה את פוקוס נמכר יפה בליסינג. 

גם אם הוא לא יתפוס, אז בתור רכב יד 2 הוא מצויין. יהיה מעניין לראות אותו מתומחר 

ביד 2. אם הוא יפול במחיר אז אני אחשוב עליו כעל תחליף לרכב השני שלנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...