Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - לנד רובר דיפנדר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קלארקסון לפני שנים רבות לקח אודי A8 מנוע V8 טווין טורבו דיזל 4 ליטר מלונדון לגלזגו שבסקוטלנד, וחזרה, על אותו טנק דלק.

ברור שזה לא נועד להמחיש את צריכת הדלק היומיומית של הבהמה, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היה לי קצת נסיון בשטח, עם סמוראי מזדקן, סופה ושות' ועוד כמה כלים חבוטים...

אכן גם אני הייתי שמח לדיפנדר חדש אבל  ב600k בממוצע זה כבר פחות חכמה לייצר רכב שהוא טוב ומצויין בכל העולמות..וכן גם לטעמי חלק מהקסם כנראה (כי לא נהגתי על אחד) פג, אני גם יעדיף ג'יפ יעודי ישן ועוד רכב פשוט יותר לדיילי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מי מספיק טמבל כדי לנסות לעבור בנקודה הזאת עם *כל רכב שהוא*, משופר ככל שיהיה. אלא אם כן מדובר באיזה חוסר תשומת לב ברמה קוסמית...

לחלופין אפשר לקרוא לזה - יש חצי מיליון שקל לרכב, אבל לא נותרה אפילו אגורה למגן גחון.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מידע, אבל אני מניח שמדובר בטעות ולא בשום דבר מכוון. 

טעויות בשטח עלולות להיות קשות.

נהיגת שטח מחייבת ערנות תמידית ותשומת לב כל הזמן. חוסר תשומת לב לשניה עלול להסתיים בדיוק ככה, וזה עוד טוב. התפיסה לפיה בגלל שבשטח המהירות נמוכה אז אין סכנה - שגויה מיסודה. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכניסים אבנים / שפאלות בין הגלגלים הקדמיים לסלע, וגוררים אחורה. 

בג'יפולוג עלתה תמונה מאותו המקום, רק רכב אחר. 

Screenshot_20210508-212032_WhatsApp.jpg

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, discoTD5 כתב:

מכניסים אבנים / שפאלות בין הגלגלים הקדמיים לסלע, וגוררים אחורה. 

בג'יפולוג עלתה תמונה מאותו המקום, רק רכב אחר. 

Screenshot_20210508-212032_WhatsApp.jpg

לא למדו לשים קטן, "מדרגה"?

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיפנדר זה כמו עז הרים וכך צריך לבחון אותו:

1. מכוער כמו עז - נכשל הדיפנדר החדש יותר יפה מעז...

2. צולח כל מכשול כמו עז - נראה שפה לפי הכתבה דווקא יש הצלחה.

3. משאיר מאחוריו שובל של נוזלים ומוצקים במקומות לא צפויים כמו עז - את זה נדע עוד כמה חודשים...

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה המעניינת.

האם יש איזשהו צבא בעולם שרוכש עבור כוחותיו את התכשיט הזה?

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, amosbmw כתב:

האם יש איזשהו צבא בעולם שרוכש עבור כוחותיו את התכשיט הזה?

רכישה על ידי צבא זה מדד ל...? 

כי לא רוכשים לנדקרוזר וגם לא אופל קורסה או קיה אקסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...