Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו החדשה - כניראה בעיה במזגן - מוציא קור-אוויר לסירוגין

Yev Sh
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב חדש, 4 חודש על הכביש.

התחלתי להשתמש במזגן רק לאחרונה לכן רק עכשיו שם לב ל"בעיה".

המזגן נשלט על ידי בורר עוצה ובורר טמפרטורה - שבו אתה בוחר את הטמפרטורה הרצויה שמוצגת על הצג.

הבעיה: מזגן מוציא אוויר קר, ואחרי כמה זמן מוציא סתם אוויר, אחרכך שוב חוזר להוציא אוויר קר וכך זה נמשך.

AC תמיד דלוק

האם מדובר בתקלה? האם זה אמור לעבוד ככה?

האם צריך ללכת למרכז שירות (הרכב תחת אחראיות)? מה להגיד להם (שלא יגידו לי שככה זה אמור להיות)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי אם זה ביום או בערב,תלוי אם הטמפרטורה מכוונת למינימום.

אם ביום התופעה קיימת כאשר הבורר מכוון למינימום טמפרטורה אז קרוב לוודאי שיש בעיה,בכל מקרה גם בדגם הקודם יש בעיה עם מערכת המיזוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך אפשרות לבחור מצבי נסיעה - כמו נורמאל, ספורט, אקו, פרסו?

אם כן - יתכן שבאחד המצבים מוגדר לך מזגן-חסכוני.

נראה לי קלוש - אך נתקלתי באופציה כזו ברכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון, המזגן אמור לעבוד, וכאשר המערכת מגיע ללחץ מסויים, הוא מפסיק, ושוב חוזר לעבודה. וככה פחות או יותר זה מחזור העבודה שלו.

במקרה שלך, אם אתה מרגיש שחם, או שהמזגן אינו מקרר מספיק, יש לזה בדיקה.

היא נעשית בעזרת מד חום מיוחד שמכניסים בתוך אחד מפתחי האוורור, כאשר המנוע עובד במצב N, ללא גז.

למיטב ידיעתי הטמפרטורה לא צריכה להיות גבוהה יותר מ 6-7 מעלות בבדיקה בטריס היציאה.

רכבים עם מזגן טוב וחזק, המדידה היא סביב 3.5  עד 5 מעלות, כאשר הרכב עומד בחוץ, עם טמפ" חיצונית של קרוב ל-40 מע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוויר הרגיל הלא קר יוצא כשהמנוע דומם ברמזורים בגלל מערכת START STOP? אם כן הגיוני הרי המדחס לא עובד כשהמנוע כבוי.

תבטל את הדממת המנוע וזה אמור לעבוד רציף.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המזגן אצל הבחור מכוון על מצב אוטומטי. 

ככה המזגן עובד גם אצלי ברכב (קיה) כאשר אני שם אוטומט ומכוון נגיד 18 מעלות אז המזגן נדלק על מצב מקסימלי על מנת לקרר את הרכב הכי מהר ואז מוריד עוצמה 

על מנת לשמור על טמפרטורה אחידה. ובמידה והוא לא מצליח אז הוא שוב נדלק על מצב מקסימלי. וחוזר חלילה.

כאשר אני מכוון על מצב ידני אז במזגן עובד כל הזמן ומוציא טמפרטורה אחידה בהתאם לכמה מעלות הצבתי לו.

אם יש מצב אוטומטי וידני אז שווה לנסות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להתייעץ בקבוצת הפייסבוק - Renault Owners Club Israel. היו שם מקרים של תקלה עם המזגן (שסת' או חיישן, לא זוכר בדיוק) והיא טופלה.

• רעיון טוב! 1

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Yev Shמצאת מה הבעיה? לי יש את אותה התקלה בדיוק: המזגן רוב הזמן מוציא אויר פושר, במיוחד כאשר הרכב משייט על כביש מהיר. דווקא בעיר עם כל העצירות והאצות הבעיה קצת פחות בולטת.

ובאמת שניסיתי כל קונפיגורציה אפשרית של מערכת מיזוג. בשבוע הבא אקח את הרכב למוסך לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, raz2058 כתב:

נשמע כאילו לא סידרו את המזגן מהדור הקודם, כל הבעיות שתיארו פה זהות אחד לאחד ואני בעל קליאו שנת 14

לא בטוח, בקליאו שלנו המזגן מחורבן בעיקר בנסיעה עירונית.

הפתרון הוא הילוך משולב, סלד גבוהה ללא מצערת (ירידות לדוגמא) יעניק תחושה של מזגן.

מה קרה, אז בימים חמים תן 5,000 סל"ד ותגלוש לרמזור. 5,000 סל"ד ותגלוש. תענוג של מזגן תאמין לי סתם חמוצים אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...