Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיז'ו 307 - נכבית לעיתים - גם אחרי החלפת חיישן

elihershko
מעבר לפיתרון נפתר ע"י elihershko,
שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים,

לפני כשלושה שבועות זה קרה לראשונה. לעיתים, בהתנעה או בעצירה מוחלטת לאחר נסיעה, המנוע מגמגם ונכבה. הוחלף חיישן זרימת אוויר ואז היה שקט של כשבועיים.

השבוע זה קרה שוב מספר פעמים. אתמול לדוג', אני חוזר בחצות, כל הנסיעה עברה סבבה, איך שאני מכניס לרוורס לתוך החניה - המנוע מגמגם ונכבה. לא הצלחתי להניע שוב. מניע ונכבה. מצאתי את עצמי באמצע הלילה דוחף את הרכב לתוך החניה...

ביום ראשון אני חוזר למוסך אך אני כן הייתי שמח לשמוע, לקראת ההגעה למוסך (שאני מאוד סומך עליו והרכב מטופל שם כבר שש שנים לשביעות רצוני המלאה), אם מישהו נתקל בתופעה או שיש למישהו רעיון מה קורה פה.

מצורף סירטון.

עריכה אחרונה על ידי elihershko
הוספת סירטון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור דבר ראשון הייתי מנקה את המצערת בצורה יסודית,מפרק את החיישן צעדים ומנקה את הבית שלו ואת הקצה שלו בצורה יסודית.

אם זה לא עוזר ,תחליף את המנוע צעדים,זה עולה גרושים {לפחות מחו"ל}.

בכל מקרה תעבור על כל הצינורות ותראה שהם שלמים ומחוברים טוב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ronrcz כתב:

אם זה לא עוזר ,תחליף את המנוע צעדים,זה עולה גרושים {לפחות מחו"ל}.

בסבירות גבוהה מאוד מדובר במצערת אלקטרונית, אין שם מנוע צעדים לנקות או להחליף.

מהסרטון ניראה שיש בעיה במצערת, לדעתי לא תהיה מניעה מלהחליף אותה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגעתי למוסך ותיארתי את הבעיה ישר אמרו לי ניקוי מצערת. לאחר חיבור למחשב אמרו שמדובר בחיישן.

אגב, ניתן לנקות מצערת אלקטרונית?

וכמה סדר גודל עלות של מצערת?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבצע עדכון תוכנה, נקוי למצערת וכיול למערכת באמצעות מכשיר אבחון מקורי.

במצערת הזאת הפרפר עשוי מפלסטיק וייתכן שהתעוות מהחום לאורך הזמן ואז יש צורך להחליף את הבית מצערת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2007 אין מנוע צעדים.

• רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל NFU מעל 2003 בערך אין מנוע צעדים 
ולפי מה שאני מבין למוסך קפצה תקלה על החיישן MAP
לדעתי יש בריחת של ואקום ביניקה וצריך למצוא אותה

עריכה אחרונה על ידי lior134
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שאין בריחת ואקום ( משער כי אני לא ליד הרכב ובכל זאת הרכב בן 14). ולמה אני משער? כאשר הנהג לוחץ על דוושת הגז, במפת מחשב הרכב צריך להיות וואקום x. עקב תקלת מצערת לא נכנס מספיק אוויר וכתוצאה מכך המחשב רואה אי התאמה בין עוצמת הלחיצה לוואקום ואז הוא מתריע על ערך וואקום שגוי.

בנוסף, יכול להיות מצב שהחיישן תקול או המחבר לקוי. די קל לאבחן זאת. צריך לכבות את הרכב ולראות אם החיישן מזהה לחץ אטמוספרי ( בערך 1018 מיליבאר - תלוי במיקום ובמזג אוויר אבל זה בערך. אם הערך נמוך מ1000 מיליבאר החיישן או המחבר תקולים)  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • פיתרון

מעדכן.  לפני שלושה שבועות וכ-1,000 ק"מ הוחלפה מצערת לאחת מפירוק. מאז שקט. יום חמישי סגרנו חשבון.

מבחנתי חזל"ש.

תודה לניצן ודודי משאפט!

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...