Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרטו את הרכב שלי

שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

שרטו את הרכב שלי, ספציפית השריטה הזאת מציקה לי במיוחד כי ממש רואים אותה בעין וזה נמצא בפרונט של הרכב. 

יש מישהו שמתעסק בזה ויודע להעלים שריטות

מהסוג הזה? (זאת שריטה בכנף שמאל ברכב)

A71E2144-07CE-4835-8AAB-9E00B798FCA7.thumb.jpeg.d45854b0f15c95d6693d30f9e2f520de.jpeg

0C9552D0-3E39-4D97-813B-31D155BDB8B6.thumb.jpeg.090f468b933f34746bf91e208725bb3c.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחחים לרוב מעדיפים שלא להתעסק בשריטות מהסוג הזה, אישית גם אין לי המלצה.

אם אתה מוכן להתאמץ קצת ולקבל תוצאה טובה, מצרף מדריך מצוין של חבר הפורום @pasat04:

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה משחה שמוכרים באוטודיפו יכול להיות שזה יעזור. או פשוט למרוח לק. 

אל תתרגש גם אם תתקן את השריטה הזאת יבואו עוד רבה אחריה. ככה זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, damnt כתב:

היי, 

שרטו את הרכב שלי, ספציפית השריטה הזאת מציקה לי במיוחד כי ממש רואים אותה בעין וזה נמצא בפרונט של הרכב. 

יש מישהו שמתעסק בזה ויודע להעלים שריטות

מהסוג הזה? (זאת שריטה בכנף שמאל ברכב)

A71E2144-07CE-4835-8AAB-9E00B798FCA7.thumb.jpeg.d45854b0f15c95d6693d30f9e2f520de.jpeg

0C9552D0-3E39-4D97-813B-31D155BDB8B6.thumb.jpeg.090f468b933f34746bf91e208725bb3c.jpeg

זאת שריטה שנראה שלא חדרה את הצבע, תעביר על השריטה ציפורן ותבדוק אם הציפורן נתקעת, אם כן כנראה שפוליש לא יעזור אבל בהחלט יטשטש.

אם הציפורן לא נתקעת אפשר לעשות פוליש וזה יעלים לדעתי.

בכל מקרה זה משהו שלא הייתי נוגע בו. זה פשוט שטויות, שישאר לעין הרע וזהו

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיטיילרים עם מכחול יכולים להעלים שריטות. קודם פוליש מקומי בשביל להוריד את השריטות בלקה מסביב ואז צובעים בעדינות עם מכחול רק במקום שירד הצבע.

מניסיון ברכב שלי עם שריטות דומות, יצאתי מאד מרוצה. צריך מאד להתאמץ בשביל לראות את השריטות.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוידאו למעלה הוא בהחלט מקצועי ויעיל, אך לא הייתי ממליץ לנסות אותו על הרכב שלך אלא קודם כל על איזה גרוטאה משנות ה80 שכבר הודבקה עליה מדבקת אזהרה של העיריה לפני פינוי. לאחר שהתמקצעת היטב, אתה יכול לנסות על הרכב שלך.

אבל אישית (ובמיוחד ברכב שחור - פשוט קלאסה) אם מדובר בשריטה קטנה, זה דבר שיכול לקרות לך כל יום ובכל חניון. מה תעשה, תשב כל יום כמה שעות על שריטה? פשוט קח לק שחור ותצבע את השריטה בעדינות, אף אחד לא ישים לב אם הרכב יהיה שטוף ונוצץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.5.2021 בשעה 10:22, LowNSlow כתב:

אם אתה מוכן להתעסק עם זה, אז שווה לראות את הסרטון הבא:

בשלב הראשון של ה Sand תוכל להסביר לי מה הוא עושה? 

כי ממה שאני רואה, הוא בעצם מרחיב את עובי השריטה, ואני לא בטוח שאני רוצה לעשות את זה. השריטה אצלי די דקה, אמנם עמוקה, אבל דקה. 

בתאריך 6.5.2021 בשעה 10:48, ProMeR כתב:

זאת שריטה שנראה שלא חדרה את הצבע, תעביר על השריטה ציפורן ותבדוק אם הציפורן נתקעת, אם כן כנראה שפוליש לא יעזור אבל בהחלט יטשטש.

אם הציפורן לא נתקעת אפשר לעשות פוליש וזה יעלים לדעתי.

בכל מקרה זה משהו שלא הייתי נוגע בו. זה פשוט שטויות, שישאר לעין הרע וזהו

הציפורן נתקעת לצערי. 

כדאי לנסות פוליש ואם פוליש לא יעזור אז לעבור לביצוע השלבים בסרטון שצירף LowNSlow? או שזה חייב להיות קודם ביצוע השלבים בסרטון ורק בסוף פוליש? 

בתאריך 6.5.2021 בשעה 22:09, קריאטיב אגרסיב כתב:

הוידאו למעלה הוא בהחלט מקצועי ויעיל, אך לא הייתי ממליץ לנסות אותו על הרכב שלך אלא קודם כל על איזה גרוטאה משנות ה80 שכבר הודבקה עליה מדבקת אזהרה של העיריה לפני פינוי. לאחר שהתמקצעת היטב, אתה יכול לנסות על הרכב שלך.

אבל אישית (ובמיוחד ברכב שחור - פשוט קלאסה) אם מדובר בשריטה קטנה, זה דבר שיכול לקרות לך כל יום ובכל חניון. מה תעשה, תשב כל יום כמה שעות על שריטה? פשוט קח לק שחור ותצבע את השריטה בעדינות, אף אחד לא ישים לב אם הרכב יהיה שטוף ונוצץ.

האמת שיש כבר שריטות באוטו, אבל השריטה הספציפית הזאת מפריעה לי. קשה לי להתעלם מקיומה. בולטת לעין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מתחיל עם ליטושים וכדומה, נראה שהשריטה לא חדרה את הפח והיא על הלכה. עדיין אפשר להרגיש אותן עם האצבע זה ברור.

פוליש עדין כגון meguiar's ultimate compound יכול לעזור, ועזר אצלי בשריטות דומות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1054 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...