Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כאבי תופת בכל נהיגה - טויוטה אוריס 18

HLB
שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה בבעלותי אוריס היברידית מזה כ7 שנים.

הרכב עבר מתיחת פנים בשנת 2016 ואחד השינויים שעשו בו זה שינוי צורת כסא הנהג והנוסע,

הרחיבו בו את כריות התמיכה לגב התחתון וזה ממש פגע בנוחות לטעמי.

יצא לי לבצע כמה נסיעות בדגם הרכב לאחר מתיחת הפנים - אכן לא נוח ביחס לדגם טרום המתיחה.

עריכה אחרונה על ידי roie83
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אוריס 2015 לפני מתיחת הפנים (שהייתה באמצע 2015 אאל"ט) ומבחינתי המושבים נוחים יחסית.  לא ידעתי שבמתיחת הפנים החליפו גם את הכסאות...

נהגתי לא מזמן בקורולה היברידית 2020 והיא הייתה נוחה יותר באופן משמעותי

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי שתי קורולות מהדור המדובר, 2013 ו2015.

האמת - לא סבלתי שם במיוחד מהמושבים, הרבה יותר נוח מהרכב הנוכחי שלי. וזאת הייתה תקופה שהייתי נוהג המון יחסית, 30 אק"מ בשנה.

רק שתי בעיות:

א) משענת ראש מכופפת קדימה מסיבה כלשהי, גורם לצוואר להיתפס לפעמים.

ב) ההגה לא מתכוונן מספיק אחורה, וזה לא ממש נוח לאנשים גבוהים, צריך לשבת זקוף יחסית.

אבל מכאן ועד סבל וכאבי גב - הקצנה מטורפת. אני לא יודע לאיזה רכבים אתם רגילים, אולי S קלאס או משהו, אבל לדעתי קורולה בסדר גמור מהבחינה הזאת, משפחתית אסייתית ממוצעת בסך הכל.

לא C5, אבל גם לא מכשיר עינויים כמו שמתארים פה.

אולי יש לפות"ש איזה בעיית גב לא מאובחנת, או שסתם לא יודע לכוון את המושב, אולי המושב שבור, אין לי מושג.

האוטו בסדר גמור, וסיכוי טוב שעוד אחזור לדגם הזה של קורולה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הישראלי הטיפוסי, נוסע ברכב שהוא סובל בו העיקר שמירת הערך...

מילא הייתה שמירת ערך לדבר עליה
היא לא טויוטה קורולה לצורך העניין

Sent from my iPhone using Tapatalk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקורולה אין מי יודע מה שמירת ערך היום.

העמחה רוצה קרוסאוברים, קורולה זה כל כך 2012.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה הכיסא עבורי די נוח והמיתלים רכים באופן מספק
והגג הפנורמי תענוג.
הבעיה של הרכב הזה מבחינתי באספקט של הנוחות היא כמה שהוא נמוך - ממש קשה לצאת ממנו

Sent from my iPhone using Tapatalk

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי יש פה טעות בסיסית גם של פות"ש וגם של חלק ניכר מהמשיבים.

נוחות היא לא דבר אבסולוטי - ואני תמיד מקפיד לענות לשאלה "האם X נוח?" בתשובה שנוחות היא תכונה סובייקטיבית ולכן מה שנוח לי לא בהכרח יהיה נוח לך.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, roie83 כתב:

הרכב עבר מתיחת פנים בשנת 2016 ואחד השינויים שעשו בו זה שינוי צורת כסא הנהג והנוסע

לפני 11 שעות, motior כתב:

...אוריס 2015 לפני מתיחת הפנים (שהייתה באמצע 2015 אאל"ט)...

מתיחת הפנים מחודש יוני 2015 

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • רעיון טוב! 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי יש פה טעות בסיסית גם של פות"ש וגם של חלק ניכר מהמשיבים.

נוחות היא לא דבר אבסולוטי - ואני תמיד מקפיד לענות לשאלה "האם X נוח?" בתשובה שנוחות היא תכונה סובייקטיבית ולכן מה שנוח לי לא בהכרח יהיה נוח לך.
נכון, חלקית. אם כל כך הרבה מעלים תלונות נוחות בדגם ספציפי זה אומר דרשני. אני זוכר שראיתי פעם בחברה שבה מרכיבים את האוטובוסים, הם מגיעים מהאוניה בצורת פלטפורמה עם מנוע גיר הגה וגלגלים. בקיצור, אחד העובדים נהג שם על דבר כזה כשהוא יושב על דלי צבע הפוך. דוגמא קיצונית אמנם, אבל זה בטוח לא היה נוח. לכל הדעות.
מצד שני, אף פעם לא שמעתי שמישהו התלונן על נסיעה ב s class.
בקיצור, נוחות זה לא תמיד עניין סובייקטיבי. לפעמים יש פגם בתכנון.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

• אהבתי 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ntd כתב:

זאתי הסיבה שהחלפתי את הטויוטה יאריס שהיתה ברשותי

כמה זמן היית איתה?

לפני 8 שעות, save כתב:

אין בטיוטה פגמים. זה משתמש בעייתי. הוא כבר "סומן" בחברה. כולכם סומנתם !

רק בארץ יש את האגדה הזו סביב טויוטה. מאכילים את הישראלים בפייק כל הזמן.

בתאריך 6.5.2021 בשעה 09:39, EvGriga כתב:

לפנות לרופא ניסית?

כאבי תופת, זה נשמע כמו נושא רפואי, לא בהכרח קשור לרכב כזה או אחר.

אולי יש לך פריצת דיסק בעמוד השדרה? מי יודע.

למה לבקש עצות מאנשים שלא מבינים בזה? 

השרשור הזה הוכיח שאתה טועה.

הרבה משתמשים בלתי תלויים חיזקו את החשד של פותח השרשור שהבעיה היא באוטו הספציפי (ובעוד כמה דגמי טויוטה) ולא בעמוד השדרה שלו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אולי די כבר עם ה"רק בארץ" הזה? לא, לא רק בארץ. קח את זה מאחד שהספיק לגור ביותר ממדינת ישראל, ולפחות בחו"ל אחד (במקרה שלי, בריטניה) וגם מהניסיון ממדינות אחרות (אוסטריה, למשל), גם שם לטויוטה יש תדמית של כלי אמין-אך-לא-מרגש. בצדק? לא יודע, אבל התדמית קיימת לא "רק בארץ".

והנה סקופ- מסתבר שגם בחו"ל (שאני שהיתי בו) לא משתגעים על סיטרואן -ואני עדין. עוד פחות מזה אלפא רומיאו. ככה שהעדר הישראלי, גם אם הוא לא הכי מוטורי, לא מי יודע מה שונה מעמיתיו האירופאים.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...