Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנשא אופניים לרכב טויוטה אוריס סטיישן

lcx
שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לשמוע המלצות למנשא אופניים טוב ולא יקר שמתאים לטויוטה אוריס סטיישן- 3 זוגות אופניים

ראיתי הרבה מנשאים שמסתייגים מרכבי סטיישן בגלל הספוילר פלסטיק הקטן שיש מאחורה - תמונה להמחשה

תודה

SB1ZS3JE40E119724_Back.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד כמעט יתאים לך שם, כאלו עם 6 רצועות. רק תדאג שאדם מנוסה יתקין לך אותו בפעם הראשונה.

אצלי אישית הוא עולה 350 שקל, מתקן 3 זוגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המלצה למתקן ספציפי? הבנתי שיש כאלה לא איכותיים שרצועות הגומי שתופסות את האופניים נקרעות מהר מאוד וצריך ריפוד טוב סביב המוטות שלא ישרוט את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רצועת גומי תקרע לך אחרי שנה וחצי שנתיים שהמתקן יעמוד בשמש

אם תדאג להוריד אותו כשהוא לא בשימוש, זה יחזיק כמה שנים טובות.

יותר חשוב לקנות מתקן שמוכר גומיות אפטרק מרקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליק - כנראה לא מדוייק,

בגלל הספויילר האחורי שהוא מפלסטיק ויכול להשבר תחת המשקל של האופניים (אני אם אותה בעיה בנירו), צריך סוג של מתקן שהרצועות נכנסות מתחת לספויילר,

תבדוק עם חנות "הצב" מה מתאים ומה יחזיק מעמד.

אני עוד לא מצאתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך שם יותר מדי דרכים מסביב לספויילר.

גם לא נראה לי ש10 רצועות יעזרו...

הדרך ה"זולה":

יש לך את הפסים לגגון, תתקין מנשא אופניים על הגג...

הדרך ה"יקרה":

תתקין וו-גרירה ועליו מתקן לאופניים.

עריכה אחרונה על ידי f31
  • רעיון טוב! 1

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שה"ספויילר" שיש ברכבים האלה הוא בעייתי, ואין איך להיכנס תחתיו.

לא תיכננתי השקעה במנשא לגג, וגם אין לי ממש צורך בזה. המטרה היא לקחת איתנו את האופניים של הילדים ואת שלי מדי פעם.

אנסה לדבר עם הצב..

אם למישהו יש המלצה מניסיון אשמח לשמוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לפנות לאחת מסוכנויות המשנה של טויוטה באיזורך.

ואסביר בדיוק למה

הסוכנויות מקבלות מהיבואן רכבי הדגמה או תצוגה, לאחר שנה הרכב חייב לקבל רישוי או להימכר כדי לא לאבד יד.

כחלק מכך הסוכנות מפרקת את מתקן האופניים ומאחסנת אותו אצלה במחסן, במטרה לנסות למכור את זה מתישהו ללקוח.

לכן סביר להניח שתמצא שם וישמחו למכור לך את המתקן (כולל התקנה) גם אם זה במחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סתם אומר שרוב המתקנים מתאימים, כזכור יש לנן גם אוריס סטיישן בבית, ושמנו עליה מתקן אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.5.2021 בשעה 01:42, EliC25 כתב:

אני לא סתם אומר שרוב המתקנים מתאימים, כזכור יש לנן גם אוריס סטיישן בבית, ושמנו עליה מתקן אופניים.

גם אני שמתי את המתקן על הפויילר וזה החזיק, עד שראה אותי חבר ואמר לי שאצלו זה נשבר ואופניים בלא מעט כסף התעופפו לכביש ומזל שלא הייתה תנועה,

זה לא מיועד להחזיק מנשא אופניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1055 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...