Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש אותיות קטנות במימון 0% ריבית של פיג׳ו

Kintush
שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

לפי האתר של פיג׳ו, ישנה האפשרות לבצע הנחת מזומן של 2000₪ או מימון של עד 130,000₪ ל60 חודשים ב0% ריבית.

זה נשמע טוב מדי לדחות תשלום ב-5 שנים ללא תוספת ריבית. אני מפספס משהו?

444C4684-C5F3-440E-8CCD-2658231DDCD2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אתה דוחה לשנתיים וחצי  ומול הנחת המזומן זה יוצא קצת יותר מחצי אחוז ריבית (בחישוב מהיר בראש). על זה בדוק עת עמלות המימון (פתיחת תיק, שיעבודים וכו'), אם יש התחייבויות כמו טיפול רק במורשה עד סיום המימון, תיקון רק בחלפים חדשים ומקוריים וכו'.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 100 אלף ללא עמלה. מעבר לזה ועד 130 אלף יש עמלה מול הבנק של 1500-2000₪.

הנחת המזומן שלובינסקי נותנים זניחה כרגע, 2000₪.

וזה לא דחייה של שנתיים חצי, זה פריסה לתשלומים על פני חמש שנים. 

עריכה אחרונה על ידי Kintush
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נכנס באמצע,

לא הבנתי מה הקשר לאשראי ל2.5 שנים בעסקה זו?

נניח ויש לי 200K בבנק, שילמתי52 אלף ש"ח במזומן ולקחתי הלוואה של 78K ללא ריבית, על רכב שעלה לי 130K על הכביש, אני לא אשלם 1300 ש"ח קבוע ב60 תשלומים? וכאן אני גם לא צריך שום אשראי לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי את נושא האשראי למען האמת... אבל גם לא הבנתי את הדוגמא שלך @wildlands2019

בכל מקרה להבנתי אם שילמתי 52 אלף במזומן ואת השאר (78 אלף) בהלוואה ללא ריבית והצמדה אז כן אני משלם על פני 60 חודשים (5 שנים) סכום קבוע של 1300 ש״ח.

זה בדיוק מה שאני מנסה להבין, האם יש אותיות קטנות. זה אומנם לא בלון שאני מסיים את מלוא ה-78 אלף בסוף התקופה, אבל עדיין יכול לעשות שימוש אלטרנטיבי בסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביקור בסוכנות לא מזמן זה הולך ככה : 

אין הנחות ואין מבצעים ואכן אין ריבית עד 130 אלף ש"ח עד 60 תשלומים. 

אבל.. אם יש מבצעים טובים שווה לקחת אותם , 

לדוגמא בבחירות היה מבצע על 3008 בשווי 6000 שקלים פלוס הטבות טרייד אין וכו' ,

ככה שאם היית לוקח הלוואת בלון בריבית 2.2 (הוצעה בסניף) אז העסקה הזו טובה יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשות של "ללא ריבית" טובה לאנשים דתיים שלא יכולים להתעסק עם ריביות.

@Kintush הבנתה אותי נכון, זה בדיוק מה שאני מנסה להבין, אם זה כך אז מדובר באחלה עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wildlands2019 כתב:

סליחה שאני נכנס באמצע,

לא הבנתי מה הקשר לאשראי ל2.5 שנים בעסקה זו?

נניח ויש לי 200K בבנק, שילמתי52 אלף ש"ח במזומן ולקחתי הלוואה של 78K ללא ריבית, על רכב שעלה לי 130K על הכביש, אני לא אשלם 1300 ש"ח קבוע ב60 תשלומים? וכאן אני גם לא צריך שום אשראי לא?

הנקודה זה שזה לא בדיוק ללא ריבית. 

אם אתה מפסיד הנחת מזומן אז הנחת המזומן זו הריבית. לגבי הצמדה צריך לקרוא את האותיות הקטנות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצמדה למדד זה בסדר, בסופו של דבר אם ערך הכסף ישתנה זה אמור להתבטא במחיר שנדחה כביכול,

אך הבעיה העיקרית של הדתיים זה הריבית, עדיף שזה יהיה מחיר קבוע אפילו בלי הנחה אך ללא ריבית, וטוב שיש את האופציה הזו לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, wildlands2019 כתב:

לגבי הצמדה למדד זה בסדר, בסופו של דבר אם ערך הכסף ישתנה זה אמור להתבטא במחיר שנדחה כביכול,

אך הבעיה העיקרית של הדתיים זה הריבית, עדיף שזה יהיה מחיר קבוע אפילו בלי הנחה אך ללא ריבית, וטוב שיש את האופציה הזו לפחות.

שמעת פעם על היתר עסקה?

רוב החברות המכבדות את עצמם במשק כולל מדינת ישראל על כל מוסדותיה משתמשת בזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Night Driver כתב:

אם אתה מפסיד הנחת מזומן אז הנחת המזומן זו הריבית. לגבי הצמדה צריך לקרוא את האותיות הקטנות.

אני מסכים. כרגע הוצע לי 2000₪ הנחת מזומן (שקול ל-2% ריבית אם ההלוואה על 100 אלף) והיום יש יום מכירות בו הוצע לי 4000₪ הנחת מזומן (שזה כמו להגיד 4% ריבית).

אגב זאת ההתכתבות עם הנציגה שקיבלה אותי ביום בו ביקרתי בסניף.

Screen Shot 2021-05-06 at 15.08.57.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...