Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מהנה לנהיגה עד 30,000 הצעות!

yuvalbarxx
שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מחפש רכב מהנה לנהיגה ואמין ליום יום עד 30,000 ובשאיפה שיישאר עודף [emoji6]

בין האפשרויות עלו:

206 Xs - בשאיפה ל2007

Yaris ts - בשאיפה ל2004 ומעלה

Ignis sport

אשמח לדעת מאנשים שהחזיקו/מחזיקים את הרכבים הללו, אם אכן מדובר ברכבים אמינים ושאפשר לבצע איתם נסיעות יום יומיות לעבודה וסידורים וגם נסיעות ארוכות בביטחון (אילת, רמת הגולן וכו').

בנוסף אשמח לדעת ממה להיזהר, על מה לשים לב לפני שקונים כמו שנתונים מומלצים יותר, מחלות ידועות וכו'

כמו כן אשמח לעוד הצעות לרכבים בסגנון :

*מהנה לנהיגה

*אמין

*מזגן

*שנת 2000 ומעלה

*כל השאר לא חשוב

וכמובן אם אתם מכירים מישהו שמוכר אגזמפלר שמור, אשמח להודעות פרטיות בנושא.

תודה רבה!!

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ידנית באה בחשבון, הייתי ממליץ על סקודה אוקטביה 1.9 טורבו דיזל. מהנה חזק וחסכוני. אמין.

אם רק אוטומט, הייתי חושב על שברולט מאליבו תוצרת ארה"ב. (לוקחת מעט יותר דלק מהסטנדרט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתונים המדוברים האמינות הוא נושא מאוד מורכב ובעייתי.

אני ממליץ לך מניסיון שלי על כיוון אחר... יש לי הונדה סיווק 2008 עם כל התוספות,מנוע 1800 שתחילת נסיעה לא טיל אבל הרכב "שמעתי" מגיע ללא קושי ל220.

ההיתרון הענקי זה האמינות ,האמינות הזאת מאפשרת לך לקרוע את הרכב בפרעות ,בעיר או בכביש מהיר ולדעת שאתה לא מזיז לרכב.

הרכב שלי לא למכירה הוא עולה קצת פחות מ30 אבל הוא מושך מבטים בלי סוף בגלל הצבע החדש והסנרוף וממש קל לי למכור אותו כי יש לי רשימת המתנה שכנראה תמשיך לגדול כי אני לא מוכר.

פעם בשנה טיפול וטסט ואם יש צורך אז טיפול בתקלה פשוטה ויש עוד שנה של שקט.

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס/איגניס/206 אלו רכבים ישנים, אי אפשר לצפות לאמינות מוחלטת בטח בגרסאות הספורטיביות שלהן שעבדו ככל הנראה קשה.

היות ולא ציינת מהו רכב מהנה בשבילך (פניות/ האצה בקו ישר), אני אמליץ פשוט לחפש מכוניות עם שנתון כמה שיותר מתקדם - מיטו / איביזה ידניות יכולות להיות אפשרות- לא יתנהגו כמו הרכבים שציינת ויהיו פחות מהנות לנהיגה, אבל השנתון יהיה מתקדם יותר וזה יכול למזער עלויות אחזקה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...