Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בחיבור מגבר 4 ערוצים לשני סאבים

שימו לב! השרשור הזה בן 1061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי חשב שבשלב זה תעלה לי שאלת חיבורים?
לענייננו, יש לי HU מסוג פיוניר sph-da120 , שבה יש שתי יציאות לסאב (יעני, ימין ושמאל).
המגבר שלי הוא crunch P1800.4 4 ערוצים, שאני מתכוון לחבר בגישור לשני הסאבים.

עולה לי השאלה , האם לכל צמד כניסות המגבר (1/2 וכן 3/4) אני צריך לחבר שני מחברי RSA , גם ל-1 וגם ל-2 , על מנת לגשר את היציאה התואמת לסאב? הרי ב HU יש לי רק שקע יחיד עבור כל סאב?

האם מפצלים את השקע היחיד הזה לשני תקעי RCA עם כבל , על מנת לחבר לשתי הכניסות 1/2 עבור הסאב ?

(וכל הנאמר זה בעצם כפול 2  לשני סאבים).
מהות השאלה היא בעצם איזה כניסות וכמה חיבורים עלי לחבר מה HU, על מנת לחבר בגישור שני סאבים למגבר הנ"ל.

מצרף תמונות של החיבורים מתוך ה MANUALS של ה HU וכן של הסאב.

מלא תודות

image.thumb.png.69f0af625781ef7f3ec7231bc78a784a.png

image.thumb.png.9719936a0f144fc5297c351903cb3668.png

image.thumb.png.eacedd61caaacff2b1de913db9bb3e95.png

image.thumb.png.e31a6dd245b0213a52f9f7ecb454cefb.png

עריכה אחרונה על ידי erezfed

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי חשב שבשלב זה תעלה לי שאלת חיבורים?
לענייננו, יש לי HU מסוג פיוניר sph-da120 , שבה יש שתי יציאות לסאב (יעני, ימין ושמאל).
המגבר שלי הוא crunch P1800.4 4 ערוצים, שאני מתכוון לחבר בגישור לשני הסאבים.

עולה לי השאלה , האם לכל צמד כניסות המגבר (1/2 וכן 3/4) אני צריך לחבר שני מחברי RSA , גם ל-1 וגם ל-2 , על מנת לגשר את היציאה התואמת לסאב? הרי ב HU יש לי רק שקע יחיד עבור כל סאב?
האם מפצלים את השקע היחיד הזה לשני תקעי RCA עם כבל , על מנת לחבר לשתי הכניסות 1/2 עבור הסאב ?
(וכל הנאמר זה בעצם כפול 2  לשני סאבים).
מהות השאלה היא בעצם איזה כניסות וכמה חיבורים עלי לחבר מה HU, על מנת לחבר בגישור שני סאבים למגבר הנ"ל.
מצרף תמונות של החיבורים מתוך ה MANUALS של ה HU וכן של הסאב.

מלא תודות

image.thumb.png.69f0af625781ef7f3ec7231bc78a784a.png

image.thumb.png.9719936a0f144fc5297c351903cb3668.png
image.thumb.png.eacedd61caaacff2b1de913db9bb3e95.png
image.thumb.png.e31a6dd245b0213a52f9f7ecb454cefb.png

מה שיש לך לפי התמונות זה יציאה אחת למגבר (אדום לבן) אחת לסאב וופר(כתום) ואחת לוידאו (צהוב).

את השקעים האדום והלבן מפצלים בצד של המגבר כדי שתהיה לך שליטה על ימין ושמאל (לא תיהיה לך שליטה על קדימה/אחורה).

את החיבור הכתום מחברים למגבר בכבל בודד מכיוון שיש רמקול אחד אין משמעות לימין/שמאל אם צריך שתיים כאלה ישימו מפצל.

בשורה התחתונה אם אתה מחבר רק סאבים למגבר ומשם לרדיו דיסק, הייתי מחבר את האדום/לבן עם מפצלים בצד של המגבר ועושה גישור בין המגבר לבין הסאבים.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה , אבל פספסת קצת. היציאה הכתומה (היא בעצם חומה) זה למצלמת רוורס , שאכן חיברתי. 
הצהובה היא יציאת וידאו כלשהי , שבא אני לא משתמש.
יציאות RCA למגבר יש רק שתיים , האדום והלבן.

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה , אבל פספסת קצת. היציאה הכתומה (היא בעצם חומה) זה למצלמת רוורס , שאכן חיברתי. 
הצהובה היא יציאת וידאו כלשהי , שבא אני לא משתמש.
יציאות RCA למגבר יש רק שתיים , האדום והלבן.
צודק, לא שמתי לב.

בכל מקרה התשובה שלי ענתה לשאלה איך לחבר[emoji4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני צריך בעצם מפצל מראש בננה אחד (נגיד האדום ב hu) שיתפצל לשני ראשים כאלה שאותם אחבר במגבר?
וואלה לא ידעתי שככה עושים.
אבדוק תודה!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני צריך בעצם מפצל מראש בננה אחד (נגיד האדום ב hu) שיתפצל לשני ראשים כאלה שאותם אחבר במגבר?
וואלה לא ידעתי שככה עושים.
אבדוק תודה!!!

ככה עושים ברדיו דיסקים שיש יציאה אחת למגבר, כן.

שוב, מדגיש, זה מבטל את האפשרות לשלוט על קדימה אחורה אבל במקרה שלך שזה רק לסאב וופר זה לא באמת משנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משו כזה?
זכר כל החיבורים?

f93b66a247b06c2f0ca877ae56db376c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.5.2021 בשעה 17:16, erezfed כתב:

הרי ב HU יש לי רק שקע יחיד עבור כל סאב?

יציאות הסאב בפיוניר הינן מונו. אלו לא יציאות ימין-שמאל אמיתיות (אבל לא יודע להגיד אם יש שליטת איזון בינהן).

המגבר זקוק לכניסות (מונו) בשני הערוצים כדי לעבוד בגישור בכל צמד.

מאחר ואתה מתכנן להגביר שני סאבים על כל צמד ערוצי הגברה וכדי להבטיח אחידות שמא כן יש הבדל זעיר בין היציאות, מה שאתה אכן צריך זה 2 כבלי Y כמו בתמונה שהעלת (כלומר כן זכר ל-2 זכרים). כל צד יחיד לחבר ליציאה ב-HU והצד הזוגי לחבר לצמד ערוצים לגישור.

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי!

ובהתאמה פיצול אחד ליציאות 1/2 (והמגבר המתאים לו בגישור) וכנ"ל ליציאות 3/4.

מצד שני, אם אני לא רוצה לסלול שוב RCA למגבר אני אקנה 2 מפצלים מסוג "נקבה אחד לשני זכרים" וכך אוכל לעשות את הפיצול כבר בתא מטען בלי לסלול מחדש כבלים, ואז מתאים יותר מה שהמליץ CTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, כיום יש כבר זוג RCA מה-HU ועד לאזור המגבר?

אז כן, הם רק מהווים הארכה ליציאות ה-HU ואת הפיצול תוכל לבצע כפי שהציע CTI.

הערת אגב - אם אתה משמיש מחדש את היציאות הללו (ואולי גם אם לא) לטובת סאבים לעומת רמקולים טווח מלא, עדכן גם את הגדרות ה-HU בהתאם (זה גם יבטיח את ענין יציאת המונו).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק לסאבים.
הרמקולים מחוברים ישר ל hu עם החיווט המקורי.

יש ככ הרבה הגדרות ב hu שאני מעדיף פשוט להתעלם מהם [emoji12]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מה שיש לי כעת, אחד פיוניר שקר כלשהו והשני... יותר שקר מהראשון [emoji850]

צריך לצלם או לברר פרטים מסויימים על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1061 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...