Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עמית מרכז שירות לרכב שילת

laviil
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגעתי למוסך בעקבות תאונה,

מוסך הסדר של חברת הביטוח שלי.

בודק מחפש מידע כלשהו, יש רוויו בגוגל אבל זהו.

מסתכל על העלון שלהם. טוענים שלא משחררים רכבים ללא תו יצרן או משהו כזה.

נתחיל מהשירות, מ-ע-ו-ל-ה.

הכנסנו פיקאסו, יש להם לרב פיקנטו, עשו מאמץ ונתנו לנו חלופי קיה ספורטג'. אמנם צפוף אחרי שמתרגלים לפיקאסו אבל לא נורא.

במועד המסירה אשתי והנציגה שלהם ישבו בערך 40 דקות עד שחיברו את הכסאות בטיחות בספורטג'.

אמינות- גם נהדר,  נכנסו באשתי מהצד וחיישן החנייה הקדמי לא עבד. זאת כמובן בנוסף לפחחות וחלפים אחרים. לא היה במלאי, לא הייתה תחושה שמנפנפים אותנו ואח"כ לך תוכיח שהיה פה אוטו.

הוזמן במיוחד מצרפת, אחרי כחודש וחצי הוזמנו למוסך והכל טופל.

מקצועיות - רכב צרפתי, חזר לקדמותו. אין מה להוסיף.

היה לי ניסיון עבר עם מוסך הסדר שהרכיב לי רדיאטור שהחליד אחרי 4 חדשים, אז באתי באמת בשיא הציפיות הנמוכות. זאת בלי קשר שאני לא סומך על אף מוסך חוץ מגבע.

לסיכום,

אחלה מוסך, אם הייתי גר במודיעין קרוב לוודאי שהייתי שוקל בהחלט לחזור אליו. אבל ההורים שלי גרים שם אז יש סיכוי.

08-914-9999

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...