Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב - 55 אלף שקל-

Zoro11
שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, yulianx כתב:

הראפיד יכולה להתאים מבחינת זריזול ומרווח, תא מטען גדול ופרקטי, מנוע זריז כך שהיא תהיה משמעותי

זריזה מהגאז.

אישית גם די אהבתי את הנוחות נסיעה.

קח בחשבון שהגיר לא שיא האמינות, במיוחד בעיר שחיקת המצמדים גדולה יותר.

כמה עולה להחליף מצמדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 שעות, yulianx כתב:

באזור ה 3.5 אלף.

yulianx רציתי לדעת מה אתה חושב על

סקודה אוקטביה שנת 2016 מנוע 1200..

אני יותר שהרכב קצת גדול אבל הבנתי שאם ללכת על סקודה כבר עדיף על אוקטביה ולא ראפיד

דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה יותר איכותית אבל גם יותר יקרה.
אותו הגיר ( עם מצמדים יבשים שלא אוהבים נסיעות עירוניות ), אותן העלויות של השיפוץ.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, vladclar כתב:

אוקטביה יותר איכותית אבל גם יותר יקרה.
אותו הגיר ( עם מצמדים יבשים שלא אוהבים נסיעות עירוניות ), אותן העלויות של השיפוץ.

אז לעיר עדיף הראפיד אחי?

האמת שכן הייתי על ראפיד וגם על אוקטביה..האוקטביה מרגישה יותר איכותית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, אני הייתי בוחר באוקטביה.
אבל לא רשמת מה ההפרש במחיר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר באוקטביה, איכות חומרים עדיפה, מושבים נוחים יותר, מרווחת ובעלת תא מטען גדול.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, vladclar כתב:

בגדול, אני הייתי בוחר באוקטביה.
אבל לא רשמת מה ההפרש במחיר.

ההפרש עומד על 3 אלף שקל. אבל ויש אבל

הראפיד זה הדגם הטיפה יותר מפואר ELEGANCE 

הראפיד פרטית לחלוטין.

בעוד שהאוקטביה יד 1 ויד לפני זה הייתה ליסינג מה שקצת גורם לי לרדת ממנה

לפני 4 דקות, yulianx כתב:

אני הייתי בוחר באוקטביה, איכות חומרים עדיפה, מושבים נוחים יותר, מרווחת ובעלת תא מטען גדול.

תראה מה רשמתי למעלה..

אני לא צריך רכב גדול יותר מהראפיד אחי הייתי באוקטביה והיא ענקית כן?

היה לי לפני זה מאזדה 3 ACTIVE 2013 ואני חושב שהיא אפילו יותר גדולה ממנה

רוב הזמן ברכב יהיה 2 אנשים ואין לי ילדים או משהו בן אדם צעיר :F

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק, אולי באחד הרכבים כבר הוחלפו המצמדים או/ו מכטרוניק - יתרון מבחינתך.
ואם בתחילת הנסיעה מורגשות רעידות - זה סימן שמנסים למכור את הרכב עם כוונה להפיל את התיקון היקר על הקונה.
אי אפשר להחליט לפי נתונים יבשים, צריך לראות את המצב החיצוני, הפנימי, היסטורית הטיפולים ( בטח חסרה חלקית באוקטביה מליסינג ), לבדוק את תקינות הרכבים, מצב התאונות.
אני אישית מעדיף רכב מאדם פרטי, אבל גם כאן רק בתנאי שהתייחס לרכב שלו בצורה נורמלית, לא החסיר טיפולים, לא הפך אותו לפינת עישון/ פח זבל , לא שפשף כל עמוד בחניה, לא עלה בחוסר זהירות על מדרכות וכו.. בעלות פרטית לא מבטיחה שהרכב במצב שמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.5.2021 בשעה 08:13, vladclar כתב:

תבדוק, אולי באחד הרכבים כבר הוחלפו המצמדים או/ו מכטרוניק - יתרון מבחינתך.
ואם בתחילת הנסיעה מורגשות רעידות - זה סימן שמנסים למכור את הרכב עם כוונה להפיל את התיקון היקר על הקונה.
אי אפשר להחליט לפי נתונים יבשים, צריך לראות את המצב החיצוני, הפנימי, היסטורית הטיפולים ( בטח חסרה חלקית באוקטביה מליסינג ), לבדוק את תקינות הרכבים, מצב התאונות.
אני אישית מעדיף רכב מאדם פרטי, אבל גם כאן רק בתנאי שהתייחס לרכב שלו בצורה נורמלית, לא החסיר טיפולים, לא הפך אותו לפינת עישון/ פח זבל , לא שפשף כל עמוד בחניה, לא עלה בחוסר זהירות על מדרכות וכו.. בעלות פרטית לא מבטיחה שהרכב במצב שמור.

באוקטביה דיברתי עם הבן אדם לא הוחלף.

נהגתי על הרכב סיבוב יחסית ארוך ואין רעידות הרכב נוסע יפה, מבחינת היסטוריית טיפולים הבן אדם טוען שהרכב אצלו שנתיים\שלוש לא זוכר והוא מטפל אצל חבר שעובד בצמפיון אבל בבית לא דרך המוסך..

מה דעתך האם כדאי להמשיך בעסקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מליסינג, ללא תיעוד הטיפולים בשנתיים - שלוש אחרונות ( גם לא של הקילומטראז' ).
אולי עדיף כבר ראפיד פרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, Zoro11 כתב:

באוקטביה דיברתי עם הבן אדם לא הוחלף.

נהגתי על הרכב סיבוב יחסית ארוך ואין רעידות הרכב נוסע יפה, מבחינת היסטוריית טיפולים הבן אדם טוען שהרכב אצלו שנתיים\שלוש לא זוכר והוא מטפל אצל חבר שעובד בצמפיון אבל בבית לא דרך המוסך..

מה דעתך האם כדאי להמשיך בעסקה?

יש קבלות על החלקים? אם לא הייתי מוותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...