Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הוא הטויוטה של הלפטופים? (אמינות/עמידות)

yb
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטוקד ב2d זה לא ממש אתגר למחשב מודרני

Sketchup (בהנחה שאנחנו מדברים על פרו) בעיקר טוחן זיכרון. אנחנו מדברים על הפרו?

אז הדרישות הן בערך 16 ג’יגה זיכרון וssd מהיר.

כשבפינת הnice to have זה כרטיס מסך נפרד עם ג’יגה זיכרון משלו.

כל מעבד 4 ליבות מודרני יהיה כבר מעל ומעבר (והאמת גם ה2 ליבות)

מה הדרישות ניידות?  יהיה מסך חיצוני ?

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני משתמש במסך של המחשב ולא חיצוני לכן מעדיף לעלות ל15.6 במקום 14 שיש היום, לא חייב מסך עם צבעים מדהימים ורזולוציית קצה.

ניידות- מידות קטנות ומשקל קל דווקא חשוב יחסית כי הוא עובר איתי בין עמדות לאורך היום  , 2 קילו ומטה יתקבל בברכה, רק שלא יהיה בומבה  (שם אותו לפעמים בעמדות קטנות יחסית ומעדיף שישאר מקום לשים יד עם העכבר על המשטח בנוחות, לדוגמא )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, yb כתב:

ניידות- מידות קטנות ומשקל קל דווקא חשוב יחסית כי הוא עובר איתי בין עמדות לאורך היום  , 2 קילו ומטה יתקבל בברכה, רק שלא יהיה בומבה  (שם אותו לפעמים בעמדות קטנות יחסית ומעדיף שישאר מקום לשים יד עם העכבר על המשטח בנוחות, לדוגמא )

אתה לא יכול מצד לבקש 15.6 ומצד שמי קל וקטן 😂

בכלליות קל וקומפקטי במיוחד בגדלים גדולים זה לרוב יקר יותר.

אמרת שהתקציב 4 או שפספסתי ?

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא למשקל קל יחסית ולא קל במיוחד, לא מצפה למשקל 1 קילו של lg , אבל 2 קג ואולי טיפה פחות נשמע לי משהו שקיים בשוק ( למשל לפני כמה ימים ראיתי ווסטרו 15.6 ומפרט שנשמע טוב, במשקל של משהו כמו 1.7 קג).

התקציב הרצוי 4000-4500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווסטרו עם מפרט שיתאים לך ממה שראיתי - בארץ לא יכנס במחיר.

(16 ג׳יגה זיכרון , SSD ,  מסך 15.6 וכרטיס מסך חיצוני או סידרה גבוהה של אינטל עם לפחות ג׳יגה זיכרון)

מה שראיתי - זה בערך רק אינספיריון סידרה 5 שהיא סידרה דיי ביתית (5570/5579 לדוגמא)

אם מצאת ווסטרו כזה (אפילו דגם בן שנה שנתיים) - לך עליו. זו אופציה לא רעה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ווסטרו במפרט במשקל ובתקציב הרצוי, אבל

ממה שהבנתי ממה שהעלתם כאן זה שמה שכדאי לי זה בכלל משהו כמו דל לטיטוד עסקי שבנוי ומתוכנן כמו שצריך, ואולי עוד תוספות כמו רכיבי אבטחה וכו'...?  כאמור מוכן להתפשר בשביל זה במפרט אם זה באמת עושה הבדל

זאת בדיוק השאלה איפה מתחיל רף הסדרות הגבוהות?

סדרות עסקיות אחרות להתמקד עליהן חוץ משל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liviur כתב:

ווסטרו עם מפרט שיתאים לך ממה שראיתי - בארץ לא יכנס במחיר.

(16 ג׳יגה זיכרון , SSD ,  מסך 15.6 וכרטיס מסך חיצוני או סידרה גבוהה של אינטל עם לפחות ג׳יגה זיכרון)

מה שראיתי - זה בערך רק אינספיריון סידרה 5 שהיא סידרה דיי ביתית (5570/5579 לדוגמא)

אם מצאת ווסטרו כזה (אפילו דגם בן שנה שנתיים) - לך עליו. זו אופציה לא רעה.

יש ווסטרו, המסך שלו נקטל והוא לא האופציה העדיפה 

לנוכח הרצון למחשב חסון, הייתי הולך על ThinkPad 

כמו שכבר כתבו כאן, זה שכתוב על מחשב ״Latitude״ לבדו לא אומר שהמחשב ברמה ״עסקית״. יש בסדרה הזו מחשבים זולים ויש יקרים. זה אומר שיחסית לרמת המחיר שלו, ההעדפה שלו (סט הפשרות של תמורה/מחיר) היא לעמידות (קצת כמו כוכבי ריסוק של מכוניות).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה מתאים:

https://www.pc365.co.il/product-26357-Lenovo_ThinkPad_E15_Gen_2_20TD004YIV_יבואן_רשמי_ללא_מערכת_הפעלה_במלאי

צריך רק לבדוק שהכרטיס הגרפי החדש של אינטל מתאים לתוכנות שאתה רוצה להריץ (המחיר בלי מערכת הפעלה אבל עם שלוש שנות אחריות של IBM)

אפשר גם למצוא סדרה גבוהה יותר, L, אבל ממה שכן הצלחתי לדלות, איכות הבנייה שלה לא שונה מהותית, ועיקר ההבדל הוא בחיבורים, שלא מעניין אותך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט לא רע. לזכרוני e זה דגם דיי בסיסי אבל סהכ נראה שיתאים לבחור.

הiris xe אמור להספיק לשימושים דיי סבירים

לגבי מסך - something’s gotta give בסופו של דבר בתקציב הזה. גם זה של הלנובו כנראה לא יהיה מלהיב

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אייצג פה עמדה קצת לא פופלרית, אבל המחשב שיחזיק הכי הרבה שנים והכי איכותי ביחס למחיר הוא דווקא מקבוק. אנשים משתמשים בהם במשך 7-8 שנים בלי בעיות מיוחדות.. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2021 בשעה 10:57, falou כתב:

אז אם זה מחשב לצפייה בטיוב, אז הוא קנייה לא מתאימה. לגמרי לא עוזר לו שאתה דוחף סרט ב-4k כי אין לו את היכולת להציג את רזולוציה הזו בכלל. עדיף להוריד את הרזולוציה לרמה של המסך, ולסבול פחות מבעיות אפשריות של פריימים שלא עוברים וכו׳.

נ.ב. אולי לא הבנתי, ואתה משתמש בגירסה עם מסך ה-UHD של ה-T580, ואז אנחנו מדברים על מחשב בכאלפיים דולר, שלא ממש נמצא בטווח של הדיון הזה...

יש לי את הדגם עם מסך FHD(לפחות ע"פ הרזולוציה של המסך) אבל זה פאנל IPS.

לגבי הסרטון, זה היה פחות לגבי הרזולוציה ויותר לגבי הצבעים אותם המסך מציג.

ככל הידוע לי סדרת ה-P  של לנובו הכי מותאמת לעבודה עם CAD וכו עם מעבד גרפי.

גם המסכים שלהם אמורים להיות יותר טובים.

אבל נדמה לי שהם עולים כמעט כמו רכב קטן... 

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי.

בשימוש האישי שלי אני עם מקבוקים כבר יותר מעשור, מיותר לציין שמעולם לא מת לי מחשב ואף לא ביקר במעבדה / התקלקל. 

יתרון אדיר במחשבים של אפל הוא resale value שלעניות דעתי אין אצל אף יצרן אחר.

אם אני לא טועה אוטוקאד וסקצ'אפ רצים על מק.

תוסיף לזה איכות בניה מהטובות שיש בלפטופים, מסכים נהדרים וטראקפד מהטובים (אם לא הטוב בשוק) 

מהעבודה אני עם נייד של G5 HP מסדרת ה-mobile workstations, וזאת על מנת להריץ סולידוורקס.

אין לי מילה אחת טובה להגיד על המחשב הזה, הוא בנוי רע, מסך שמחוויר לעומת המקבוק פרו 2007! שעדיין יש לי בבית וטראקפד מזעזע. 

תוסיף לזה בעיות דרייברים, קריסות ותקבל דיס המלצה רצינית. 

למען הסר ספק מדובר במחשב שעלה כ-7K.

זה כמובן עניין של טעם והרגל אבל חוץ מתאימות לתוכנות (שבמקרים רבים זה הרבה מאוד) מבחינתי השימוש בווינדווס נחות באופן מובהק ביחס למק, לו רק היה אפשר להריץ סולידוורקס בצורה נורמאלית על מק אין שום סיכוי שהייתי משתמש בווינדווס. 

לסיכומו של עניין לדעתי למי שמחפש אמינות (אמרת טויטה) מקבוקים הם הפתרון המוצלח ביותר. 

עריכה אחרונה על ידי shakedi
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...