Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגנה לצבע של רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

פיזו 3008 מודל 2021. צבע לבן פנינה.

הרכב עומד הרבה שעות בחוץ במהלך היום וחשוף לשמש, גשם ולשלשת ציפורים לעיתים.

אני רוצה לעשות ציפוי או הגנה כלשהי לצבע משהו שיחזיק עד שנתיים לפחות (הרכבים שלנו נשטפים כל שבועיים שלוש בממוצע). תקציב 1000 ש"ח +/- 

אשמח לשמוע מה האפשרויות שלי והמלצה על מקומות באזור פתח תקווה בכלל טוב.

תודה רבה

עריכה אחרונה על ידי Angelica

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האפשרות הכי סבירה בתקציב הזה היא כנראה ציפוי ננו. מגן מצוין ומחזיק הרבה זמן אם הוא נמצא תחת תחזוקה נכונה.

תחזוקה נכונה היא שטיפה עצמית עם כלים וחומרים ששומרים על הציפוי, אם התכנון הוא להיכנס למכוני שטיפה חבל על הכסף. (וזה נכון לכל ציפוי)

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.5.2021 בשעה 09:00, Angelica כתב:

אני יכול למתוח את התקציב ל1500 אם מדובר בהגנה ראויה

אשמח לקבל המלצות למקום מקצועי באיזור פתח תקווה

יעקב אלטר

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שבמחיר כזה תקבל ציפוי ננו, אולי אוטם.

לצורך העניין, לי יש רכב קטן יותר ובעבר קיבלתי הצעת מחיר ב1700 שקל על פוליש דו שלבי ואוטם.

ופוליש יהיו חייבים לעשות לך, גם כשמדובר ברכב חדש.

ומצטרף והמלצה על יעקב אלטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשה זאת בעצמך היא אופציה - המצב הרבה יותר טוב.

לא חסרים ציפויים קלים ליישום ש"רענון" שלהם פעם במספר חודשים יספק לך הגנה מעולה.

לא תשקיע יותר מכמה מאות ש"ח לשנה והרכב יראה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להחנות במקומות שיש ציפורים או עצים שיכולים ללכך.

בתקציב מוגבל עדיף לדעתי לקנות ווקס קרמי בהתזה שעולה כ100שח   (של מגאייור למשל) וזה עושה את אותה העבודה כמו של הננו רק בפחות מחיר.

אבל הכי טוב זה ציפויי ניילון PPF לגג ולמכסה מנוע,  באיבי לא עולה יקר, מחזיק מעמד ובאמת מגן על הרכב. אם אתה אוהב לעבוד על הרכב אז זה שטויות להדביק.

ולא צריך לדאוג בגלל לשלשת ציפורים וכל חרא אחר. מקסימום אחרי שנה, שנתיים מחליפים את הניילון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר איזה אחד מהפייסבוק (דודו גמליאלי), אבל לא יודע עד כמה אפשר להגדיר פרקציוניסט אדם שלא עובד בסדנה.

לעבודות כאלה נדרש סביבה מוצלת ובעיקר נקייה.

אלא אם יש לך חניה פרטית ומקורה, לא הייתי מתלהב מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1081 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...