Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי סיאט אטקה חדשה.

ateca
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שהבנתי מהבת שלי, שהזמינה שבוע שעבר אטקה xp (הרכב בארץ), שהעיכוב הוא בגלל עומס במסירות. גם אצלה אין התקנות מקומיות. גם אצלה מופיע 14 יום, אבל בע"פ אמרו 21.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, Ranis7 כתב:

אם אתה רוצה להעביר את הזמן עד לקבלת הרכב, תסביר פה למה קנית את זה ולא טסלה Model z ותראה איך השרשור הזה הולך להעסיק אותך לכמה שבועות טובים 😉

אבל ברצינות, שקלתי לחכות ל ioniq 5  או לתאומה שלה מבית קיה, שאינני זוכר את שמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

14 ימי עסקים, כאשר מביאים בחשבון ששישבת לא נכללים בהם, הם למעשה כ-3 שבועות. אז אם מה שמאמר לפני נכון, אפשר שתצטרך להתאזר בסבלנות.

הניסיון שלי דווקא היה אופטימי. לפני כשנה הזמנתי סיאט ארונה. החדשות הטובות היו שהיא נמסרה לי כעבור 11 ימים קלנדריים. חדשות הרעות הן שקיבלתי בונוס - כעבור כמה שבועות הגיע חיוב מכביש 6 צפון - הרכב היה על המובילית עם מספר גלוי (ולזכות הזכיינית - החיוב בוטל בקלות רבה).

דרך אגב, המכונית שבה אני נוהג כעת (לא VAG) התעכבה למעלה מחודש כיוון שבדיוק בתקופה בה המתנתי לה פורסם ריקול ולקח לחברה איזה 3-4 שבועות לבצע אותו, רק אחרי ביצוע הריקול המכונית עברה רישוי ונמסרה די מהר. גם זה מסוג התקלות שיכולות לקרות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, אליהו שבת כתב:

יגיע מהר מהצפוי כנראה

תבקש שאתה תאסוף ישירות מהבונדד, יחסוך פלאים זמן

הנציג אומר שאפשרות זו אינה אפשרית כרגע.

ושהוא יעדכן אם יהיה שינוי, או במילים אחרות, "רד לי מהווריד"

נו נו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, pasat04 כתב:

ממה שהבנתי מהבת שלי, שהזמינה שבוע שעבר אטקה xp (הרכב בארץ), שהעיכוב הוא בגלל עומס במסירות. גם אצלה אין התקנות מקומיות. גם אצלה מופיע 14 יום, אבל בע"פ אמרו 21.

כמוני כמוה

היא הזמינה מערכת connect-it? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, ממש לא.

אין שום סיבה להתקין את המערכת הזו. למה לסרס את ה-AA שעובד כל כך טוב? למה לאפשר לצ'מפיון, בשיתוף עם איתוראן, לאסוף עליך נתונים?

ושלא לדבר על זה שזו התקנה מקומית, שלא מומלצת בכלל.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.4.2021 בשעה 18:04, ateca כתב:

אין לי איך להעביר את זמן ההמתנה, חוץ מאשר לקשקש על זה עם כל מי שרק מוכן לשמוע.

אז....

הם מביאים את הרכב באמת רק אחרי 15 יום?

או שיזדרזו, כי אין להם שום התקנות?

ברוך הבא.

אתה בידיים... סוג של בסדר כאלה. 

תתחדש, אחלה אוטו.

• מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה הרכב הראשון שלך?

האם אתה מצוייד באבזור הנדרש לך?

חשוב במה תרצה להצטייד - אבזרי נוחות, טיפוח, טיפול ברכב. מבוסטר התנעה ומשאבה לניפוח צמיגים, דרך חומרים וכלים לטיפוח הצבע וניקוי הפנים ועד צידנית קירור לטיולים (סתם, אלה דברים שקניתי לבן שלי לכבוד הרכב הראשון שלו. אני בטוח שלך יהיו רעיונות אחרים).

ואם אתה רוצה להכיר את הרכב באופן מעמיק הורד את ספר ההוראות מאתר היצרן או היבואן תוכל ללמוד לקרוא את ההודעות ולתפעל את הרכב לפי המלצות היצרן.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאתה רוכש רכב חדש? נשמע כך אז בשעה טובה! לחכות שבועיים לרכב זה שום דבר תאמין לי. לא חושב שאי פעם חיכיתי פחות מחודשיים-שלושה, ואם זה מנחם אותך מי שהזמין טסלה בחודשיים האחרונים (חוץ מכמה ברי מזל שהקדימו להם אם הזמינו את דגם הכניסה) מחכים בסבלנות עד אוגוסט... 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, ateca כתב:

התכוונת לפורום או לצ'מפיון 😉

לפורום כמובן.

• רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, sperial כתב:

האם זה הרכב הראשון שלך?

האם אתה מצוייד באבזור הנדרש לך?

חשוב במה תרצה להצטייד - אבזרי נוחות, טיפוח, טיפול ברכב. מבוסטר התנעה ומשאבה לניפוח צמיגים, דרך חומרים וכלים לטיפוח הצבע וניקוי הפנים ועד צידנית קירור לטיולים (סתם, אלה דברים שקניתי לבן שלי לכבוד הרכב הראשון שלו. אני בטוח שלך יהיו רעיונות אחרים).

ואם אתה רוצה להכיר את הרכב באופן מעמיק הורד את ספר ההוראות מאתר היצרן או היבואן תוכל ללמוד לקרוא את ההודעות ולתפעל את הרכב לפי המלצות היצרן.

זה לא הרכב הראשון

פעם ראשונה שאני קונה חדש מהניילונים... מרגש

בהתאם לכך, את רוב האביזרים יש לי.

להוריד ספר רכב זה רעיון מצויין, 

צפיתי בכל מיני סרטוני יוטיוב, אבל בסופו של יום אין תחליף לספר רכב.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...