Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יכול להיות שקיה קרניבל החדש היא המכונית הכי חשובה של השנים האחרונות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, falou כתב:

אבל כל רכב עולה על מדרכה.

לא ה-3 הנוכחית, לא ה-3 הקודמת, ובטח לא הוולוסטר שהיו לי.

זה מחיר העיצוב הקדמי, אם אין מדרכה מונמכת, או אבני שפה משופעות - אני לא מנסה אפילו, הפגוש הקדמי שלי נמוך יותר מגובה מדרכה סטנדרטי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רשמתי לפני את הפרט המשמעותי הזה בדיון על למה מיניוואן יותר פרקטי מ-SUV בכל פרמטר.🙃

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, קריאטיב אגרסיב כתב:

עזוב חניה, גם ההתנהלות בכביש היא קשה).

אך ורק חניה.

לא מוצא שום קושי להתנהל בכביש עם רכבים גדולים, וגם לא לחנות אותם.

מידי פעם יש חניה שאפשר להיכנס רק עם רכב קומפקטי, אבל בדרך כלל אין שום בעיה עם ה4.75 מטר של הפרטית שלי או 5 מטר של מגודלות אחרות שאני נוהג בהן.

אני גם נתקל הרבה בתופעה שנהגי מכוניות קטנות לא מודעים לגודל הרכב שלהם ומוותרים על חניה שאני מצליח להיכנס אליה.

וכשמגיעים למעבר דו סטרי צר, שבו שני רכבים יצליחו לחלוף אחד מול השני במרחק של סנטימטרים בודדים בזחילה, לעולם אלה בעלי הרכב הקטן שחושבים שאי אפשר לעבור. אין להם מושג מה המימדים של הרכב הקטן.

נהגי הרכבים הגדולים בדרך כלל יודעים היטב.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יותר Rant מאשר מצריך התייחסות 🤣

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתנהלותי עם הקרניבל (הדור 2020) בלא מעט פעמים הרכב נחמד ותו לא, לי כן הרגיש בהמה מגודלת (לפחות שאתה מאיץ את הקרון הזה), חניה בדרך כלל אין בעיה אבל סתם לי כן הייתה תחושה שאתה נוהג ברכב גדול (לטוב ולרע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, קריאטיב אגרסיב כתב:

אולי לא הסברתי טוב את עצמי. הכוונה שלי היתה שגם אדם שיש לו משפחה ברוכה, ביומיום לא מתנהל עם כולם כל הזמן, ואז תכלס הוא סתם מתנייד עם מיניבוס, עם עלויות נלוות של דלק, צפיפות בכבישים (עזוב חניה, גם ההתנהלות בכביש היא קשה).

לכן קשה לי לקרוא לזה שימושיות.

מי שקונה אוטו כזה למשפחה, לרוב ינהג בו ההורה שנוסע פחות. 

אולי בשבילך ההתנהלות היא בעייתית אבל מבחינתי היא ממש לא, ואפילו קלה מאוד לעומת המשאית שאני נוהג בה לפעמים. 

לפני שעה, קריאטיב אגרסיב כתב:

ועם רכב ארוך ורחב אתה משלם ביוקר על כל חתיכת פינוק ומרחב. כל תימרון כזה בחניה צפופה מקצר לך את החיים בכמה שנים, ואז אתה מגלה שחסר לך בדיוק 10 ס"מ... אתמול אגב פורסם וידאו של נהג הסעות שיצא מדעתו באמצע תימרון כשחסמו אותו, זה וידאו מהסוג שלא חשבתי שנראה בארץ.

זה הכל עניין של תרגול, כמו כל דבר בחיים ההתחלה היא קשה וההמשך פחות. 

ראיתי את הסרטון של נהג המיניבוס, לאנשים פה אין כבוד למישהו אחר. 

זה מתחיל מנהג המיניבוס ועד נהג הפרייבט שעשה לו דווקא וחסם אותו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, falou כתב:

נעלי עקב אצל נשים - מקשיחות את שריר הרגל, ויוצרות רגל חטובה, ודוחפות את האגן קדימה, מה שמשדר מיניות. יש לזה תכלית.

מה אתה משדר עם SUV שנראה, קצת, כמו רכב שטח, אבל הוא לא?!

״אני משחק בנדמה לי ומרגיש הרפתקן״?!

אהא אני בטוח שלואי ה-14 הלך על עקבים כי הוא רצה לחטב את הרגליים ולשדר מיניות.  😂

לפני 6 שעות, falou כתב:

נעלי עקב יוצרות נראות שונה לאישה. זה ניכר, זה בולט, זה משרת פונקציה.

כן, פונקציה של נראות על חשבון נוחות ובריאות. בדיוק כמו SUV שמקריב לא מעט פונקציות בשביל הפוזה. הכל טוב. כולם יודעים על מה הם משלמים והם לגמרי שלמים עם זה. 

עריכה אחרונה על ידי MasterOfOlympus
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, MasterOfOlympus כתב:

אהא אני בטוח שלואי ה-14 הלך על עקבים כי הוא רצה לחטב את הרגליים ולשדר מיניות.  😂

אין ספק שמי שקונה SUV מפגין את אותו חוש שימושיות של לואי ה-14.

כולם יודעים על מה הם משלמים, אבל זה לא, כמו שנכתב, על מרווח פנים, לראות רחוק או כל דבר אחר. כמו שכתבתי, ניצחון הטיפשות על השימושיות.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזווית שלי על קרניבל:

הדור היוצא הוא אחת משלוש-ארבע המכוניות הכי טובות בישראל.

מכיוון שמכונית טובה לא נמדדת ב-0-100, או התנהגות כביש, לא בתא מטען ולא בפוזה - היא נמדדת בלמלא באופן הטוב ביותר את המטרה שלשמה היא נוצרה.

ועל רשימת המטלות שיש למיניוואן לבצע הדור היוצא ענה באופן מושלם ונשאר לו עודף.

מי שזקוק לרכב כביש 7 מושבים על בסיס קבוע ושוטף פלוס תא מטען, אבל קונה במחיר דומה לקיה כל קרוסאובר אחר 7 מושבים - אני חייב לדעת מה יש לו בין האוזניים, כי מוח זה לא. 

אלא אם כן הוא בא ואומר באופן הישיר ביותר - "אני החתום מטה, מעדיף ומבכר פוזה והופעה חיצונית על פני יתרונות אובייקיטיביים, מדידים ואמפיריים ועושה זאת בדעה צלולה". 

• אהבתי 6
  • רעיון טוב! 2

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שכל אשה עושה כשהיא מתאפרת, או דוחפת את ישבניה לג'ינס ביאנקו. אתה כותב כאילו פוזה חיצונית היא שום דבר... אבל אחרי הכל, עם זה אני מסכים איתך בהחלט:

"מי שזקוק לרכב כביש 7 מושבים על בסיס קבוע ושוטף פלוס תא מטען, אבל קונה במחיר דומה לקיה כל קרוסאובר אחר 7 מושבים - אני חייב לדעת מה יש לו בין האוזניים, כי מוח זה לא".

אם כי אני אישית לא מכיר מי שצריך דבר כזה, חוץ מנהג הסעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, GR8Day כתב:

קשה לקרוא לאופנה טפשות.

אני דווקא די חושב שאלה מילים נרדפות..

לפני 20 דקות, קרמבו כתב:

אלא אם כן הוא בא ואומר באופן הישיר ביותר - "אני החתום מטה, מעדיף ומבכר פוזה והופעה חיצונית על פני יתרונות אובייקיטיביים, מדידים ואמפיריים ועושה זאת בדעה צלולה". 

לפעמים המסכן חכם ומבין את זה, אבל הוא נאלץ למכור את העסקה לבן הזוג השני (לא אציין מאיזה מגדר כדי לא לפגוע) ולכן קונה SUV.

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.4.2021 בשעה 14:14, m3x7r3m3 כתב:

לא ה-3 הנוכחית, לא ה-3 הקודמת, ובטח לא הוולוסטר שהיו לי.

זה מחיר העיצוב הקדמי, אם אין מדרכה מונמכת, או אבני שפה משופעות - אני לא מנסה אפילו, הפגוש הקדמי שלי נמוך יותר מגובה מדרכה סטנדרטי

זה בגלל'שתה חובבן.

נעמדים במקביל למדרכה, מסובבים את כל ההגה לצד שלה ועולים באלכסון. אפשרי עם כל אוטו סטנדרטי (לא סופר קארס וכאלה).

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ֿ

לפני 49 דקות, קריאטיב אגרסיב כתב:

זה מה שכל אשה עושה כשהיא מתאפרת, או דוחפת את ישבניה לג'ינס ביאנקו. אתה כותב כאילו פוזה חיצונית היא שום דבר... אבל אחרי הכל, עם זה אני מסכים איתך בהחלט:

"מי שזקוק לרכב כביש 7 מושבים על בסיס קבוע ושוטף פלוס תא מטען, אבל קונה במחיר דומה לקיה כל קרוסאובר אחר 7 מושבים - אני חייב לדעת מה יש לו בין האוזניים, כי מוח זה לא".

אם כי אני אישית לא מכיר מי שצריך דבר כזה, חוץ מנהג הסעות.

אתה לא מכיר כ״כ הרבה אנשים, מסתבר. 

אבל בו נרד למכוניות של 5 אנשים.

מי שיש לו 2 ילדים ומעדיף SUV על מיניוואן, מעדיף פוזה על הנוחות שלו ושל משפחתו, ושל שימושיות הרכב.

פעם ראשונה ששכרתי סניק בחו״ל, לא הבנתי מה הקטע של לעשות מגאן גבוהה. היינו שני גברים ברכב. נראה לי סתם מיותר.

בפעם השנייה היינו זוג עם תינוקת, ואז נפל לי האסימון, כמה הרכב הזה נוח.

SUV של חמישה מקומות, נוח בדיוק כמו האצ׳בק של חמישה מקומות. אולי, אולי, טיפה יותר נוח להתיישב, אם יש לך בעיות גב אקוטיות. להעדיף את התצורה הזו על פני מיניוואן, זה להעדיף עיצוב על שימושיות.

בגלל שבפוסט המקורי שלך התייחסת לשימושיות, אז הרי בכלל לא ברור איך רכב בתצורת SUV זה בכלל בשבילך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, falou כתב:

להעדיף את התצורה הזו על פני מיניוואן, זה להעדיף עיצוב על שימושיות.

חדש לך? 
form over function זה אחד מעמודי התווך של החברה הקפיטליסטית, ושכנוע עצמי זה אחד מעמודי הטווח של המין האנושי. אל תהרוס שילוב מושלם.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיק בדור היוצא (2019), לפי הדיון אני בין הבודדים שקנה ללא צורך אמיתי.
נקנה עם הולדת הילד השלישי, נוסעים בו רק חמישה, לכאורה אין בעיה להסתדר עם כל רכב משפחתי.

בפועל - הרכב פשוט אדיר בשימושיות - להוריד ולאסוף ילדים עם דלתות חשמליות ומעבר פתוח בשורה השנייה (שני כסאות קפטן) - זה פרייסלס.
לזרוק ציוד / עגלות / קורקינטים בלי חשבון - פשוט רכב מעולה לכל משפחה.

כאנקדוטה הוא החליף Q3, אשתי לא התלהבה מהתפלץ בהתחלה, אפילו נסתה להימנע מנהיגה בו עקב הגודל. המראה גם לא משובב אבל אחרי תקופה קצרה הוא הוטמע בשמחה, כיום זה הרכב שלה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...