Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופרייט ליס- חווית אחריות לאחר רכישה

MaTaNxX
שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי - אם זה מפריד בינך לבין הקרקע, תשקיע בזה (צמיגים לרכב, נעליים, מזרון).

אבל אתה הקפטן של הספינה שלך, אז שיהיה בהצלחה בהמשך.

• אהבתי 5

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MaTaNxX כתב:

בנוגע לצמיגים אני לא רואה סיבה להשקיע סכום כלכך גבוה על צמיגים בגלל שיש לי נסועה מטורפת במהלך השנה כ30K אז אני מוכן להסתפק בסט שיעלה 1200 שח. 

לטעמי הנסועה הגבוהה (לא מטורפת) היא סיבה כן להשקיע בצמיגים... אלה עוד כמה מאות ש"ח שיכולים גם להחזיר את עצמם.

בהצלחה.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים לא סיניים יעלו כ 1600 ש''ח, אם הם ירכיבו צמיגים זה הרי יהיה הכי זבל שרק ניתן למצוא בעלות של כ 250 ש''ח לצמיג סיני. נכון היה מראש להוריד מעט במחיר על הצמיגים ולקנות לבד 4 צמיגים ממותג נורמלי.

אישית כבר הייתי קונה לבד צמיגים ובזה נפרד מהם.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, MaTaNxX כתב:

לא לקחתי לבדיקה בעיקר כי בפי גלילות יש מכון בדיקה אחד , ואני מראש לא רוצה להוציא 500-700 שח ושסתם יסבנו אותי 

יצאת בזול, "רק" צמיגים.

בצורה שבה רכשת, יכולת באותה מידה ליפול עם רכב שעבר תאונה כזו או אחרת (אולי הרכב כן עבר משהו ואתה לא יודע מזה).

תשקיע בצמיגים איכותיים, זה לא קשור כמה אתה נוסע בשנה...צמיגים איכותיים מקטינים מרחק בלימה, משפרים אחיזה בתנאים גבוליים ויהיו גם שקטים יותר.

אני מקווה שיש לך לפחות הסטוריית טיפולים מסודרת לפי הוראות היצרן, לנירו יש 5 שנים אחריות על הכל ואם הרכב לא טופל כמו שצריך (עם הוכחות), אין לך את האחריות הזאת.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הצרות שלך עם האוטו זה רביעיית צמיגים.

תחליף אותם ותשכח מהעניין.

מדובר ב1500 שקל ל3 שנים קדימה.

גם ככה תקבל צמיגים מזעזעים שאחרי חצי שנה תחליף.

• אהבתי 4

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל לא מחליפים צמיג אחד אלא לפחות 2 על אותו הציר!
צמיגים זה לא המקום לחסוך, זה הדבר ה-יחיד שמחבר את הרכב לכביש, בבלימה, בהאצה, בסיבוב וכמובן גם בבלימת חירום, לפעמים זה ההבדל בן הימנעות מתאונה לבין פינוי באמבולנס.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאנשים קונים רכב במחיר שקרוב ל 100 אלף שח אבל 500 לבדיקה זה כבר יותר מידי. תסתכל על זה ככה שאים בבדיקה היתה מוצא תקלה חמורה יותר היתה חוסך כמעל 100 אלף שח. היו מקרים שאנשים קנו רכב לאחר שירד מהכביש טוטל לוס וחזר.
וחוץ מיזה ממליץ לקנות רכב מפרטי מאשר מגרש.

• רעיון טוב! 1

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, MaTaNxX כתב:

בנוגע לצמיגים אני לא רואה סיבה להשקיע סכום כלכך גבוה על צמיגים בגלל שיש לי נסועה מטורפת במהלך השנה כ30K אז אני מוכן להסתפק בסט שיעלה 1200 שח. 

אני לא אדם שעושה שיימינג אני אעדיף לתבוע אותם כיוון ויש לי היכולת וזה לא מאוד מפריע לי -יש עו"ד צמוד שיעסוק בזה אם נגיע לשם. 

שאני אבין.

אין לך בעיה להיכנס להוצאות על עורכי דין ומשפט, אבל יש לך בעיה להוציא 1500 שקל על רביעיית צמיגים נורמלית?

לא לצאת פראייר בכל מחיר is strong with this one

חוץ מזה "מצא בורג והוחלץ צמיג"? מי לעזאזל מחליף צמיגים ביחידים? רק חברות ליסינג עושות דבר כזה, ועוד שמות איזה צ׳ונג לינג לא ברור.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש אין שום קייס במשפט וחבל על הזמן והאנרגיה. מילה שלו מול המילה שלהם.

בשביל לנצח אתה צריך לעשות שמאות ולהביא דו"ח שמאי כי זה מה שקביל במשפט. זה עוד 500-700 שקל. אם היית עושה בדיקה לרכב אולי היה לך משהו לנופף בו.

ועד שיהיה פסק דין ותראה את הכסף תיסע על צמיגים פסולים?

תשחרר. תחליף צמיגים ( ממליץ על פירמה טובה אך נראה שלא הצליחו לשכנע אותך) ותמשיך בחייך. לפעמים צריך לדעת על מה כדאי להילחם ולהשקיע אנרגיה. הבטיחות שלך ושל משפחתך יותר חשובה ממלחמות צדק למינהם.

לפני 12 שעות, Casper כתב:

לנירו יש 5 שנים אחריות על הכל

כאשר הרכב הוא בבעלות פרטית האחריות היא 7 שנים. בבעלות ליסינג היא 3 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש

עדיין עדיף צמיג סיני חדש מאשר מישלן גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1070 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...