Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התנהלות חברת לובינסקי בכיבוד אחריות

yoni2sh
 שיתוף
עוקבים 43

פוסטים מומלצים

בתאריך 25.4.2021 בשעה 21:42, yoni2sh כתב:

לא הרחתי את המדיד,דחפתי את האף לפתח מילוי השמן,בהחלט הרחתי דלק.

אבל זה שמפלס השמן עלה,זה אני בטוח ב 100 אחוז,,,

לשמן מנוע משומש יש קצת ריח שמזכיר דלק באופן טבעי, אלא אם כן הריח הוא חריף מאוד אז אולי יש בעיה ויש לבדוק מה בדיוק קרה וגרם לדילול השמן עם דלק. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

בנובמבר 2020 רכשתי פיג'ו 208 אפס קילומטר מחבר אלבר.   לאחר מספר נסיעות קצרות הבחנתי שהרכב מתנהג בצורה לא תקינה,העברת הילוכים אגרסיבית,טלטול,דפיקות בין ראשון לשני בזחילה,במהירות גבוהה העברה ב

כן, בטח, כולם חסידי אומות עולם ורק לובינסקי חרא. יאללה תתעוררו, כ-ו-ל-ם אותו החרא. מקרה מאתמול (מספר בקצרה): ספורטאז' 2020 עם 6000 קמ על השעון, נורת מערכת "בקרת סטיה מנתיב"\"שמירת מרחק" נד

אני מאחל להנהלה של לובינסקי לעלות על 737 MAX ואז להתקשר אלי שניה לפני המראה ולשאול עם עדכנתי תוכנה ב MCAS.     חכו,אני עוד לא סיימתי אתכם,,,אני דובר גרמנית,רוסית,וערבית,,,,אני כרגע מחפש

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מאמין שיש בעיה חריגה עם המנוע שלי,אני כן חושב שיש חדירה של דלק במנועים הללו,,,כמו ש MENIR1 ציין מעלי,,וכמובן שזה משפיע על הרצועה ,,,כנראה שרכבים שנסעו יותר בצורה עירונית ההשפעה יותר חזקה על הרצועה.

אני כן חושב שעדכוני מחשב זה מאוד חשוב ! ואי אפשר לשלול תקלות עקב עדכונים שלא בוצעו בזמן או לא בוצעו בכלל.

תראו מה עדכון תוכנה עשה אצלי ברכב.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, yoni2sh כתב:

אני כן חושב שעדכוני מחשב זה מאוד חשוב ! ואי אפשר לשלול תקלות עקב עדכונים שלא בוצעו בזמן או לא בוצעו בכלל.

אין אחד,כולל היצרן והיבואן שלא חושב שזה מאוד חשוב....אז מה ???

לפי שיטת התחזוקה הקיימת היום,בלי OTA זה לא ישים,נקודה !!
יעדכנו לך רק מה שקשור ריקול בטיחותי,או TSB/TPI עם חשש לכשל חמור שעלול לגרום לנזק רציני יותר אז יוציאו הנחיה למוסכי יבואן לבצעה עדכון בביקור הראשון (זה אומר מי שלא,אז בכלל לא מודע,מוסכי מומחים הרציניים בהחלט בודקים)

חווית נהיגה,הרמוניה בין חומרה לקושחה ותוכנת ניהול ;) ממש לא מזיז להם,כנ"ל צריכת דלק אמיתית והמופרזת של הלקוחות (לא הקשקוש שרשום בחומר פרסומי !).

יום יום אני רואה את הקרביים של המחשבים,לרוב מהייצור כלום לא מעודכן,הנה דוגמית מהיום,העתקה של מחשב גיר,של רכב שנוסע "שמח" מ-2007,תסתכל מתי עודכן בפעם האחרונה :rolleyes:

ID_C.png.0d847b512eff3087737f9b10ec50a6dd.png

לפני 5 שעות, yoni2sh כתב:

תראו מה עדכון תוכנה עשה אצלי ברכב.

אני רואה יום יום,במיוחד את התדהמה של אנשים,איך נסענו על "עגלה" קודם,ומה שינוי תוכנתית פשוט בניהול "מפות" רלוונטיות יכול לעשות !!
היום טסלה,בגלל עדכוני OTA מלא,היחידה שמעדכנת כל הזמן,לכן יום אחד פתאום הלקוח מתבקש לעשות עדכון,הפעלה מחדש....הופה קיבל עוד 30 ק"מ טווח לסוללה שלו אחרי שנתיים,כי הצליחו לייעל את האלגוריתם של מחשב שמנהל את הכל   Battery Management System (BMS)

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
  • מעניין 3
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה לא היחידים עם OTA.
פולסטאר הציעו עדכון שנתן תוספת טווח לאחרונה וגם למאך E יש עדכונים כאלה. עוד ועוד יצרניות מאמצות את השיטה הזו.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 10 שעות, ocsi4u כתב:

של רכב שנוסע "שמח" מ-2007,תסתכל מתי עודכן בפעם האחרונה

זה לא השוואה מאוד הוגנת, הרבה השתנה מ2007 .. זה כמו להשוות טלפון אנדרואיד מודרני עם פלאפון של אמצע שנות האלפיים.
מתישהו ציפית שנוקיה תוציא עידכון ל 5110 שלך?

באותה תקופה התוכנה הייתה פשוטה יותר, ואם לא התגלה איזה פגם מאוד מאוד קריטי בתוכנה, אף אחד לא חשב לתחזק אותה בכלל..
היום זה עולם אחר, וניראה שיותר ויותר יצרנים מבינים שהגיע הזמן להתקדם

• רעיון טוב! 1

יום טוב גם לך

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעה, Igalz כתב:

זה לא השוואה מאוד הוגנת, הרבה השתנה מ2007 .. זה כמו להשוות טלפון אנדרואיד מודרני עם פלאפון של אמצע שנות האלפיים.

לא הייתה כוונה לעשות השוואה,בסה"כ דוגמית מה שקורה בפועל לרכיבים,יכול להדגים את זה גם עם רכיבים של רכבי EURO 6,אבל בוא לא נשתמש מעולם הדימויים של הפלאפונים !!

לפני שעה, Igalz כתב:

מתישהו ציפית שנוקיה תוציא עידכון ל 5110 שלך?

לא הייתי צריך לצפות,הם עשו את זה עם עדכוני OTA,עד שכבר החומרה לא עמד בדרישת חומרה מינימלית של מערכת הפעלה,של גרסת אנדרואיד....אז כמו שכבר כתבתי,בוא נפסיק להשוואות,אם בעולם הרכבים היית שיטת תחזוקה של רכיבים אלקטרוניים בסגנון OTA,כל הדיון הזה לא היה מתקיים.

לפני שעתיים, Igalz כתב:

באותה תקופה התוכנה הייתה פשוטה יותר, ואם לא התגלה איזה פגם מאוד מאוד קריטי בתוכנה, אף אחד לא חשב לתחזק אותה בכלל..
היום זה עולם אחר, וניראה שיותר ויותר יצרנים מבינים שהגיע הזמן להתקדם

היצרנים היבינו מזמן,תאמין לי זה עולה להם הרבהההה (כבר פרסמתי בתגובה הקודמת שלי,איזה אחוז גבוה של קריא חוזרת או תיקון יזום אחראי האלקטרוניקה שמנוהלת ע"י תוכנה),אבל לוקח זמן לשנות דברים בתעשיה "דינוזאורי" הזה,כל ההחמרות של תקינה של זיהום אוויר וכמובן החצוף "טסלה" בכל זאת זירזו קצת !!

כל הדיון הזה,מזמן לא קשור ליבואן,הרי גם אחרי עוד מיליון הודעות לא יהיה התייחסות משום גורם רשמי,בינתיים כבר גלשנו למיליון נושאים אחרים בעולם הרכבים.
אז בטוח לא נתחיל לקיים דיון צד על נושאים HARD CORE,כי בשביל זה צריך להבין מה זה קושחה (תוכנה שמשובצת בהתקן חומרה, מטפלת בתפקוד הרכיב) מה זה מערכת הפעלה של הרכב,והתגברות של שימוש נרחב (מכל מני סיבות) ב-Modern EEPROMs with OTP (one-time-programmable).

אז בהצלחה לכולם,ותשקיעו אנרגיות בנושאים שיש לכם יכולת השפעה,או תתחילו לחקור כמו פות"ש,תגלו שמשהו לא תקין,יש עדכון גרסה,ואתם אנשים שמצליחים להתחבר לאנשים הנכונים יעודכנו לכם,או פשוט תשלמו שיעדכנו,כי כמו שהוסבר בדיון,יש פער עצום בין,מה חושב הלקוח הקצה ובין מה המדיניות של היצרן/יבואן בפועל :beerchug:

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לתרומה שלך בשרשור הזה,,,יש פה הרבה יותר מערך מוסף.

לצערי,עד לרגע זה,ולמרות שהובטח שיצרו איתי קשר,הדבר לא קרה.

המשפטים האחרונים בהודעה שלך גורמת לתסכול,חבל מאוד שזה מתנהל ככה.

אני וכמעט העמדתי את הרכב למכירה מרוב תסכול,,תתארו לכם כמה הייתי מפסיד,,

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 5 שעות, yoav911gt2 כתב:

טסלה לא היחידים עם OTA.
פולסטאר הציעו עדכון שנתן תוספת טווח לאחרונה וגם למאך E יש עדכונים כאלה. עוד ועוד יצרניות מאמצות את השיטה הזו.

ברור שטסלה לא הוזכרה בהקשר של "בלעדיים" אלא בתור דוגמא של יצרן עם באז,מה ניתן לעשות ברגע שהרכב תומך בעדכוני OTA.

טסלה כמעט לא המציאו כלום,רק השכילו להביא מוצר עם הרמוניה בין חומרה ותוכנה (בדומה למיתוג של אפל),וברור שזה הכיוון במיוחד בגזרה של BEV עם ביצועים.
הדיון על רכב ICE,בתחום הזה אפילו לא ב-ICE משולב חישמול,אני לא צופה מעבר מהיר ליכולת כזה,אפילו שזה מצב WIN-WIN ליצרן ולקוח,אבל יש פה שאלות קשות על התארגנות בכל התעשיה של הרכב,אז מי צריך מוסך דילר למשל,יותר מדי אינטרסים גלוים ופחות גלוים מעורבים פה,אף אחד לא באמת יכול לצפות מתי/איך הדברים ישתנו,דבר אחד בטוח,עם כמות כזה של מחשבים וסרבול משהו כן צריך לקרות,עדיף כמה שיותר מוקדם !

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות, ocsi4u כתב:

ברור שטסלה לא הוזכרה בהקשר של "בלעדיים" אלא בתור דוגמא של יצרן עם באז,מה ניתן לעשות ברגע שהרכב תומך בעדכוני OTA.

טסלה כמעט לא המציאו כלום,רק השכילו להביא מוצר עם הרמוניה בין חומרה ותוכנה (בדומה למיתוג של אפל),וברור שזה הכיוון במיוחד בגזרה של BEV עם ביצועים.
הדיון על רכב ICE,בתחום הזה אפילו לא ב-ICE משולב חישמול,אני לא צופה מעבר מהיר ליכולת כזה,אפילו שזה מצב WIN-WIN ליצרן ולקוח,אבל יש פה שאלות קשות על התארגנות בכל התעשיה של הרכב,אז מי צריך מוסך דילר למשל,יותר מדי אינטרסים גלוים ופחות גלוים מעורבים פה,אף אחד לא באמת יכול לצפות מתי/איך הדברים ישתנו,דבר אחד בטוח,עם כמות כזה של מחשבים וסרבול משהו כן צריך לקרות,עדיף כמה שיותר מוקדם !

אתה מסבך ומערבב דברים פשוטים ואנשים עוד יחשבו שהדוגמא הפרטנית פה היא הלך הרוח במוסכי מורשה יבואן באשר הם.

יש בכלי רכב מודרני עידכוני תוכנה שונים שמופצים מיד פעם בשיטה כזו או אחרת, למחשבי האבחון של המוסכים.

לרוב הלקוח מגיע למוסך המורשה, מתלונן על בעיה כאת או אחרת ואם התלונה מתיישבת עם איזה בולטין של היצרן שמנחה לבצע עדכון תוכנה, אז זה מה שהמוסך יעשה. 

יש גם מוסכים, שיזום בכל ביקור של רכב אצלם לאבחון, מצב שכבר מחברים את כלי האבחון לרכב, בודקים אם יש עדכוני תוכנה ומעדכנים עצמאית. 

למה זה לא בוצע ברכב של פות"ש?
איני יודע, אבל לא נראה לי שזה נעשה בכוונה זדונית או מגמתית, אלא אולי עצלנות, חוסר ידע, חוסר זמן, חוסר  מקצועיות ויסודיות או חוסר רגישות להתנהגות הרכב החריגה עליה דיווח הלקוח שאולי למוסך מנסיעה קצרה זה לא הספיק כדי להרגיש הבדל משמעותי או חריג .  

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה יפה דניאל,,באמת יפה.

תגיד לי,,,לשאול אותי איפה נקנה הרכב בשלוש מקומות שונים,עוד לפני קבלת במשרד,,,זה לא מגמתי נכון ?

יפה שסינגרת על לובניסקי בשתים וחצי משפטים,,,יצא לך "זכאי מחמת הספק"

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני הסנגור, שיהיה...

אני משקף ומפשט לך מצב לגבי עדכוני תוכנה, אחרי השטף מידע שהזרים לכאן @ocsi4u.

למה שאלו אותך אותך מאיפה הרכב? לא יודע, אבל זה בטח לא קשור לעדכוני תוכנה לרכבים, באופן כללי או לרכב שלך באופן ספציפי ולזה התייחסתי בתגובתי.  

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אבל השטף מידע מקצועי נכון ? (-:   אין הרבה כמו ocsi4u בפורום,,הוא נכס לפורום.

ואתה בא עם "לא יודע"  ו "בטוח לא קשור"  .

גם אני יכול לרשום שאני מרגיש שאתה לא אובייקטיבי ,לא יודע למה,,,אולי זה בגלל חוסר מקצועיות (-:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות, yoni2sh כתב:

תודה רבה לתרומה שלך בשרשור הזה,,,יש פה הרבה יותר מערך מוסף.

לצערי,עד לרגע זה,ולמרות שהובטח שיצרו איתי קשר,הדבר לא קרה.

המשפטים האחרונים בהודעה שלך גורמת לתסכול,חבל מאוד שזה מתנהל ככה.

אני וכמעט העמדתי את הרכב למכירה מרוב תסכול,,תתארו לכם כמה הייתי מפסיד,,

תהיה סמוך ובטוח שסומנת בתור לקוח בעייתי. לך תבדוק את זה מול החבר החדש שלך.

בלוג חסר תקנה, תקנה 380, רכבים ומה שביניהם
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...