Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעשי פלסטיקה לאון fr 2020

diller
שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאון fr 2020 - המון רעשי פלסטיקה מהגג ומהדלתות. חשוב לציין שבכבישים חלקים אין רעשים. צ'מפיון לא מסוגלים לסדר את הרעשים. הייתי אצלם פעמיים לפחות והם ניסו פתרונות סבתא כמו שטיפה של הרכב ומריחה כלשהי על הגומיות בגג.

יש לי לפעמים נסיעות שהן בעיר והרעש פשוט מחרפן ולא פוסק. מרגיש לי רכב משנות ה60 שלא מפסיק להרעיש.

זה די מבאס כי הרכב באמת אחלה אבל זה משהו שמסוגל להוציא אנשים מדעתם.

מנסה את חכמת ההמונים- יש משהו שאפשר לעשות? לא מעוניין למכור אבל זה יכול להוביל לשם.

אשמח לעצות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת, היה לי את זה בקופרה כשהייתה חדשה, הטריף אותי, בעיקר בחורף דווקא. בחורף השני זה כבר לא היה..
הפתרון המקובל זה באמת למרוח סיליקון על הגומיות של הגג והדלתות. זה קורה בגלל חיכוך של הגומיות כשהמרכב מקבל עיוות קטן ואיטי כמו פניה חדה בעליה, עליה על מדרכה קטנה וכו׳.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הרעש שדיבר פה הרבה ו נפטר באיטום דלתות??
לדעתי זה היה קורה ברכבים של עד 2015 בערך, משהו כזה, או שאני טועה?

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה,
כל סיליקון? קראתי בפורומים בחו''ל שיש ספריי יעודי כלשהו שמתאים.

ספריי סיליקון - אני לא עשיתי אז לא יודע מנסיון אבל משהו כזה:

https://www.jacobi.co.il/%D7%A6%D7%91%D7%99%D7%A2%D7%94-%D7%95%D7%AA%D7%97%D7%96%D7%95%D7%A7%D7%94/%D7%A6%D7%91%D7%A2%D7%99-%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%99/%D7%A1%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9F/%d7%a1%d7%a4%d7%a8%d7%99%d7%99-%d7%a1%d7%99%d7%9c%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%9f/

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי המקור להרבה קרקושים (אוקטביה 2020) היו משקפי השמש בתא משקפי השמש מעל המראה המרכזית ומהתושבת של הפסקל (לכביש 6).

הנחתי מטלית רכה בתא המשקפיים ואני מניח את המשקפיים על המטלית.
את התושבת לפסקל אני מהדק מדי פעם.

מאז שנקטתי בשתי הפעולות האלה, הקרקושים כמעט ולא קיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Misterb אני אנסה, תודה. Mottis הלוואי והיה מדובר בקרקושים בשל חפצים בתאי האחסון.. אפילו קניתי גומי כזה ששמים בפתחי האחסון ןבדלתות כדי להימנע מרעשים של חפצים הוצאתי גם את כל החפצים.

הרעש זה רעשים מהמרכב עצמו בכביש קצת משובש או כשיש מהמורות קלות/ במפר. 

זה באמת מחרפן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סובל מהזמזומים והקרקושים גם בפוקוס החדשה, אני לא מצאתי פיתרון, למעט לדבר אחד זמני וזה רעש של קרקושים בדלת ימין אחורית, וזה לפתוח ולטרוק כמה פעמים עד שזה מפסיק, השאר אין מה לעשות,

אם תמצא פיתרון יצירתי אשמח לשמוע.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בלאון זה בולט יותר דווקא בימים חמים, בעיקר מכיוון הגג, הייתי בטוח שזה מהווילון.

האמת שב-99% מהזמן יש ברכב מוזיקה אז אני לא ממש שומע את זה, לעיתים ממש רחוקות אני עולה ויש שקט ואז אני שומע את זה בכמה דקות הראשונות של הנסיעה. בנסיעה מהירה זה נבלע ברעשים דרך/רוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...