Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משלוחים של הונדה מיפן

EvGriga
שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 25 דקות, thebaron כתב:

אגב, לקחת נסיעת מבחן על הג'אז החדשה?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

כן, אחלה אוטו, מאוד מרווח ונוח, בטיחותי, נוסעה טוב ושקט. לדעתי, יפה גם מבחוץ וגם מבפנים :)

רמת גימור אלגנס מאובזרת טוב עם חיישני חניה מקדימה ומאחורה, אפל קאר-פליי אלחוטי. כסאות אחוריים מתקפלים בתוך הסלון - פטנט גאוני.

אהבתי אותו הרבה יותר מטויוטה יאריס היברידית החדשה, למרות שהוא יותר יקר ופחות חסכוני בדלק.

עריכה אחרונה על ידי EvGriga

לקסוס IS300h, אורה 03 Pro300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל זכותך לעשות מה שאתה רוצה עם הכסף שלך ברור.

אבל אתה מתרץ את ההחלטה שלך על סמך משהו שלא בדקת אלא החלטת שמבחינתך זה הגיוני.

ושוב למה שהיבואן יתן פיצוי על משהו שמבחינתו לא מהווה שום בלאי- אם יש לך נתונים אחרים אשמח לשמוע.

ואני יכול להבטיח לך שבמכירה אף אחד לא ישאל אותך אם הרכב עמד או כמה זמן עמד באכסנה לפני שרכשת.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EvGriga כתב:

הרגעתה אותי עכשיו :) ... או לא, כי אמרתה שזה לא הונדה.

אם היבואנים היו, מיוזמתם, נותנים ללקוחות במסירה דו"ח בדיקות וטיפולים שנעשו לרכב זה היה מונעה הרבה אי הבנות.

אבל, לצערי, זה לא המצב בארץ. היחס שאני רואה הוא - קח מה שיש, כי זה מה שיש ואין משהוא אחר.

בסדר, אבל זה לא שזורקים לך רכב מאובק שעמד שנה בבונדד ואומרים "תהנה". בודקים אותו, מכשירים אותו, שוטפים ומוסרים ללקוח.  לפעמים אנשים סתם מכניסים את עצמם לפינות. 

עריכה אחרונה על ידי TheAvatar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, Stav132 כתב:

קודם כל זכותך לעשות מה שאתה רוצה עם הכסף שלך ברור.

אבל אתה מתרץ את ההחלטה שלך על סמך משהו שלא בדקת אלא החלטת שמבחינתך זה הגיוני.

ושוב למה שהיבואן יתן פיצוי על משהו שמבחינתו לא מהווה שום בלאי- אם יש לך נתונים אחרים אשמח לשמוע.

ואני יכול להבטיח לך שבמכירה אף אחד לא ישאל אותך אם הרכב עמד או כמה זמן עמד באכסנה לפני שרכשת.

שוב, אני לא ביקשתי שום פיצוי ולא צריך שום פיצוי.

ואני לא מתרץ שום דבר, אהבתי את האוטו הזה והיה לי מאוד קשה לוותר על הקניה. והמכירה לא מעניינת אותי בכלל.

אם היה אפשר לקבל דגם יותר טרי, או לחלופין, היו מבטיחים לי גילוי נאות מלא על מצב הרכב, טיפול ובדיקות יסודיות לפני המסירה, הייתי קונה אותו בשמחה.

לצערי, התעלמו לגמרי מהחששות שלי, כמו שאתה מדבר עכשיו אני שומע איש מכירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אחלה אוטו, מאוד מרווח ונוח, בטיחותי, נוסעה טוב ושקט. לדעתי, יפה גם מבחוץ וגם מבפנים [emoji4]
רמת גימור אלגנס מאובזרת טוב עם חיישני חניה מקדימה ומאחורה, אפל קאר-פליי אלחוטי. כסאות אחוריים מתקפלים בתוך הסלון - פטנט גאוני.
אהבתי אותו הרבה יותר מטויוטה יאריס היברידית החדשה, למרות שהוא יותר יקר ופחות חסכוני בדלק.
בסדר, לא ביקשתי פירוט על המכונית, אלא רק שאלתי אם ביצעת נסיעת מבחן.

החסרונות של הג'אז, שזו מכונית יקרה יחסית ולא מקבלת מחירון בתור משומשת. לפחות זה מה שהיה אצלי, הייתה לי ג'אז היברידית ולא הצלחתי למכור בזמן סביר, נאלצתי להוריד המון במחיר. יש לי תחושה שבארץ דגמי טויוטה (במקרה המקביל יאריס היברידית) זוכים ליותר ביקוש ולמחירים הרבה יותר קרובים למחירון.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, thebaron כתב:

החסרונות של הג'אז, שזו מכונית יקרה יחסית ולא מקבלת מחירון בתור משומשת.

אולי בגלל שהמחירון שלה גבוה מאוד ולא ריאלי.

לפי מה שבדקתי במחירון לוי יצחק הדגם הלא היברידי בן שלוש שנים - 71 אלף שקל, ירידת ערך של 32% בשלוש שנים, ממחיר חדש שהיה 104 אלף.

אנשים דורשים 75 אלף שקל ביד2, שזה בכלל מחיר הזוי. בכסף כזה אפשר לקנות טויוטה קורולה בת שלוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Stav132 כתב:

הוא לא יתן פיצוי בכל מקרה, גם אם יש בלאי

image.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13% ירידת ערך ב-8 חודשים. 

לפני שעתיים, thebaron כתב:

בסדר, לא ביקשתי פירוט על המכונית, אלא רק שאלתי אם ביצעת נסיעת מבחן.

החסרונות של הג'אז, שזו מכונית יקרה יחסית ולא מקבלת מחירון בתור משומשת. לפחות זה מה שהיה אצלי, הייתה לי ג'אז היברידית ולא הצלחתי למכור בזמן סביר, נאלצתי להוריד המון במחיר. יש לי תחושה שבארץ דגמי טויוטה (במקרה המקביל יאריס היברידית) זוכים ליותר ביקוש ולמחירים הרבה יותר קרובים למחירון.

הבעיה של היאריס שהיא הרבה יותר צפופה ופחות פרקטית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

13% ירידת ערך ב-8 חודשים. 

הבעיה של היאריס שהיא הרבה יותר צפופה ופחות פרקטית. 
אתה ואני יודעים שיש בעיות, אבל תגיד את זה לעם ישראל שמתייחס למכוניות של טויוטה כאילו הן עשויות זהב.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...