Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי 2010 בקרסו טרייד

אבק ברוח
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

הציעו לי מיצובישי מקרסו טרייד מ2010. אני אהיה יד שלישית אחרי ליסינג ויד פרטית.15000 שח וטסט עוד חודש. קילומטראז 150. זה רכב ראשון שלי ואני מחפש משהו להתגלח עליו וללמוד איך העסק עובד  (כרגע אני בור מוחלט בתחום) ובמקביל שהרכב ישמש אותי לנסועה ממוצעת במשך כמה שנים בצורה טובה עם הוצאות מוסך וכו' בצורה נורמטיבית. אין להם אחריות והיסטוריית טיפולים על הרכב, אך הם טוענים שהרכב יכול להחזיק 5-8 שנים ומדובר בדגם אמין. לא מחפש למכור את הרכב וכדומה אלא להשתמש בו עד שייגמר. מצרף תמונות. אשמח מאוד לחוות דעתכם.תודה רבה

IMG_20210414_121052.jpg

IMG_20210414_120944.jpg

IMG_20210414_121013.jpg

IMG_20210414_120934.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שמדובר בדגם 1.5 העצל?
האם הרכב יוצא ליס'?
מהתמונות שצירפת הוא לא נראה שמור במיוחד, קיבלת היסטוריית טיפולים של הרכב?
מה התקציב שלך? אני הייתי מחפש משהו מיד 2, גם בתקציב של המיצובישי הנ"ל לעיתים יש מציאות יפות ביד 2.

אני הייתי הולך על הדגם הזה בהינתן והתקציב הינו נמוך https://www.yad2.co.il/item/ogwel5sl

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרמת ה טינופת של הרכב די ברור שלא התייחסו אליו באהבה.
בכל מקרה בסכום הזה כמעט כל מה שתקנה יהיה חתול בשק.
מיצובישי באמת אמינות במיוחד אבל רכב עם עבר של ליסינג בן 12 קשה לנבא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מחייב, אך מאיך שהרכב מטונף בפנים והעובדה שאין שום תיעוד היסטורי כניראה מראה על היחס שהרכב קיבל, אישית הייתי עובד הלאה.

חבר מהעבבןדה מחזיק כמה בערך 4-5 שנים בדגם הזה עם מנוע 1.5, מעבר לזה שהרכב מרגיש עצל בעליות האמינות טובה מאוד.

• מעניין 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך למה לשים לב כי אתה לא מבין ולא מנוסה.

אז תמצא אחד שכן, כי נסיעת מבחן לא תעזור לך.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב לרעידות במהירות בין עירונית או בזמן בלימה, האם כאשר ההגה ישר הרכב לא סוטה הצידה.

תבדוק מזגן/חימום וחלונות חשמל.

תבדוק תקינות מערכת שמע, כיוון מראות צד חמליות אם יש.

תבדוק שיש צמיג ספייר, גק הגבהה ואת הכלים להחלפת צמיג.

תבדוק מפלס שמן מנוע/גיר/נוזל קירור.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרציף בדגם 1.8 רגיש יותר להזנחה ( ובכלל ) ויקר מאוד להחלפה ( לא יודע האם בכלל מנסים לשפץ גיר רציף כזה ).
לכן דגם 1.8 אפשר לקחת בחשבון רק כאשר יש תיעוד של החלפת שמן גיר למקורי כל 90 אלף קילומטרים או 6 שנים.
אני חושב שלנסר 1.5 בתור רכב ראשון לצורך צבירת ניסיון יהיה בסדר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...