Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצטברות פיח בסעפת יניקה - סנטה פה דיזל

Koko2020
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברכבי דיזל הצברות פיח היא בגלל ה EGR וניקוי דורש פירוק סעפת ולעיתים, תלוי בחומרת המצב, פירוק ראש מנוע וניקוי כל המעברים עם מברג וחומר ממיס.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, danniel כתב:

ברכבי דיזל הצברות פיח היא בגלל ה EGR וניקוי דורש פירוק סעפת ולעיתים, תלוי בחומרת המצב, פירוק ראש מנוע וניקוי כל המעברים עם מברג וחומר ממיס.

גם ברכב יחסית חדש ?האם זהה לרעיון הזרקה ישירה ופיח מצטבר בגב שסתומים כמו בפיג'ו שם יש ניקוי סעפת  עם שבבי אגוזים?

הוא לא רשם שנתון אבל, אם זה באמת מצריך פירוק ראש מנוע, מקווה מאוד בשבילו, שהרכב עדיין באחריות.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, colauti 9 כתב:

גם ברכב יחסית חדש ?האם זהה לרעיון הזרקה ישירה ופיח מצטבר בגב שסתומים כמו בפיג'ו שם יש ניקוי סעפת  עם שבבי אגוזים?

הוא לא רשם שנתון אבל, אם זה באמת מצריך פירוק ראש מנוע, מקווה מאוד בשבילו, שהרכב עדיין באחריות.

הניקוי עם שבבי אגוזים זה בכל המנועים הזרקה ישירה של כל היצרנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ronrcz כתב:

הניקוי עם שבבי אגוזים זה בכל המנועים הזרקה ישירה של כל היצרנים.

האם במנוע הזה,מדובר בהזרקה ישירה ? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בחומרה, במבנה הסעפת והנגישות, אבל במנועי דיזל כעקרון, ניקוי בהתזה לא ממש יעזור,  התגבשות הפיח בדיזלים הוא  קשה מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, danniel כתב:

תלוי בחומרה, במבנה הסעפת והנגישות, אבל במנועי דיזל כעקרון, ניקוי בהתזה לא ממש יעזור,  התגבשות הפיח בדיזלים הוא  קשה מאוד. 

היית מנסה ניקיון עם תוסף BG 244 שנועד להסיר פיח ממנועי דיזל או שזה בגדר ברכה לבטלה ? 

הרי לפרק ראש מנוע אם חלילה יצטרכו תמיד יהיה אפשר- העבודה יקרה וזה שלב אחרון ברמה של אין מוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, danniel כתב:

הפיח בסעפת, דלק לא זורם שם, רק אויר וגזים שרופים של מערכת EGR. אז תוסף לא ישפר כלום. 

אם כך,נותר להמליץ לפות"ש על מוסך מתמחה ביונדאי,שיפרק את סעפת היניקה וינקה אותה ביסודיות ועל הדרך יוודא,שאין נזקים נוספים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...