Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לשכור בית פרטי או דירה בבניין?

ahim
שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברי פורום נכבדים,

ברצוני לעבור לגור בצפון עם בת זוגתי (יש לנו חיסכון וגם בנוסף עזרה מההורים ), אנחנו מעוניינים לשכור דירה אבל נתקלנו בהתלבטות. מצד אחד אנחנו מעוניינים בבית פרטי , שכן יש פרטיות די מוחלטת, שקט משכנים, גינה גדולה (מקום לכלב), צמחים הרבה ירוק בעין, ושטח בית יותר גדול . 

יש גם חניה צמודה ופרטית שמאפשרת לי לטפל ברכב ( אני עושה טיפולי 10,000 לבד וגם טיפולי דיטיילינג) אז זה מאוד נוח בהשוואה לחניה של בניין. 

מצד שני במחיר הזה אנחנו גם מצאנו דירות בבניינים מאוד חדשים עם מרפסות עם נוף יפייפה בקומה גבוהה , בניינים שחלקם אפילו עם חדר כושר , מחסן וחניה פרטית. שממש נעים לשהות בהם. 

אז אנחנו די מתלבטים אני ובת זוגתי בחילוקי דעות , נכון שזו לא רכישה של דירה וזה כולה השכרה , אבל לטווח הרחוק זה משמעותי מבחינתנו . 

אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות , כיצד הייתם מתנהלים והאם יש משהו שצריך לשים עליו דגש .

אני זורק פה דוגמא שראינו אשמח לשמוע את דעתכם חכמי הפורום. 

דוגמא דירה להשכרה בבניין:

https://www.yad2.co.il/s/c/qlcnole0

בית פרטי לדוגמא :

https://www.yad2.co.il/s/c/5rtpeh5k

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיארת בעצמך את עיקרי היתרונות והחסרונות לכל צורת דיור.

בית פרטי, עם כל הפרטיות, השקט, ומרחב העבודה על הרכב, יעלה לך גם בהמון כסף על טיפוח, הרחקת מזיקים (גם כאלו שהולכים על 2 רגליים וחומדים ציוד של אחרים). זה פקטור שיש לקחת בחשבון.

בניין- עם כל הפטילטיס שיש לבניין מגורים חדש (חנייה מקורה, חדר כושר וכו') אתה לא יודע על איזה שכנים אתה נופל... הפורום הזה מלא בסיפורי זוועה.

• אהבתי 2

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות מפוזרות:

בבית פרטי אין בהכרח שקט משכנים, ואפשר ליפול על שכן מהחלקה הסמוכה עם קריוקי קבוע עד שעות הלילה המאוחרות. או סתם שכן משוגע.

במגדלים שבונים היום יש דווקא הפרדה לא רעה בכלל מהשכנים מבחינת אקוסטיקה.

מה שלא תוכל לבצע בחנייה של מגדל מגורים זה טיפול עצמי ברכב - לא עובר חלק עם ועד בית / חברת ניהול, אפילו אם החנייה פרטית. לשיקולך.

מבחינת עלויות, מה ש-khc רשם מדויק.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לכתוב מגילה :) הייתי בבניין, עכשיו בפרטי ומתכנן לחזור לבניין.

בית פרטי - כיף כל עוד אתה מוכן להתעסק עם תחזוקה, הדברה, גינה וכו'. זה לא שגר ושכח. 

אם חשוב לך חניה פרטית ומרחב לא תמצא את זה זה בבניין. חניה צמודה ומחסן בגינה שווים הרבה.

לדעתי בשורה התחתונה זו איכות חיים טובה יותר.

בניין - הבנת את היתרונות. לגבי שכנים - אם הם לא משהו אחרי שנה תעבור לבניין אחר  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תמונת הרחוב ופרטים של הסביבה שרואים בגוגל מאפ. הבית הפרטי שנתת זה לא "בודד" זה חלק של קבוצת בתים עם שכנים קרובים מאוד.

House.PNG

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם עוד אין לכם ילדים, גם בית וגן וגם "הנביאים" שכונות שקטות וסבירות יחסית לקרית אתא.

גש לראות את שני הנכסים - סביר להניח שתקבל החלטה די מהר.

יכול להיות שתגלה שבעל הנכס הוא איך נאמר, מייצג נאמנה את הסטיגמה על קרית אתא, ותחליט שאולי כדי לשכור בקרית ביאליק או מוצקין במקום.

באופן כללי, אישית, מעדיף קרקע ממגוון סיבות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול להחליט מה יותר טוב. זה עניין של טעם וצרכים אישיים.

אישית- הייתי עובר לצמוד קרקע, קונה חרמש מוטורי ונהנה מכל רגע. אבל מכיר אנשים שהיו מוותרים על התענוג הזה בשביל דירה בקומה 7 עם שירותי בניין ובלי ג'וקים ולהם זה יותר מתאים.

לדעתי האישית (לטעמי) בכל רגע נתון הייתי לוקח גינה על פני נוף מהמרפסת. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה עובר למקום כמו קרית אתא, עדיף לדעתי לגור בבית קרקע עם חצר ולא דירה עם מרפסת. אין שם איזה נוף פסטורלי במיוחד ולא מדובר בסביבה עירונית שמצדיקה הידחסות בבניין עם עוד כמה משפחות חוץ מחיסכון בשכירות.

האזורים הפחות מומלצים בקרית אתא זה גבעת הרקפות וכל האזור של בן עמי, מרכז שביט, פרוסטיג, נווה חן, וכמובן יוספטל.

למה תמיד יוספטל זה מקום מעפן בכל עיר ישראלית, לא יודע אבל זה חוק טבע.

• מצחיק 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיורא יוספטל, וואלה, נכון... רחובות עייפים.

אולי נקמה על התפקידים שמילא, שר השכון ושר הפיתוח.

אבל כנראה שמן הסתם הם רחובות מאוד ותיקים בערים. ולכן הבניינים והשכונה עצמה מאוד מוזנחת ושבורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא שייך לוותק של הרחוב, עובדה שיש שכונות וותיקות מאד ומבוקשות במיוחד.

איכשהו ביוספטל תמיד תמצא את האוכלוסיות החלשות בעיר ובתי שיכון שבורים.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

למה תמיד יוספטל זה מקום מעפן בכל עיר ישראלית, לא יודע אבל זה חוק טבע.

וואלה צודק, גדלתי בחדרה בשנות השבעים והשמונים וגם שם בתי הרכבות ביוספטל לא היו איזה מקום לשאוף אליו (אם כי היו שכונות גרועות יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם מתפלאים? אם קוראים לשכונה ע,ש בית חולים מה חשבתם שיקרה? 

פות"ש - יש יתרונות לכאן ולכאן. יש גם חסרונות. בית פרטי הוא לא רק שושנים וגרברות, ותחזוקתו לרוב יקרה יותר מבית דירות.

לשמחתכם אתם שוכרים ולא קונים, תעשה מה שבת הזוג אומרת, מקסימום היא תאשים אותך שלא בסדר ותעברו לדיור השני. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבית החולים ולשכונות קראו על שם שר השיכון.
והיה איתו גם סקנדל גדול שהתגלה רק בשנים האחרונות:

יוספטל, שבציבור הרחב נתפס עד כה כלא יותר מאשר מסמן של רחוב גנרי, מקסימום מחלף, קיבל לאחרונה ממשות של פרסונה בשר ודם בעקבות הסדרה התיעודית "סאלח, פה זה ארץ ישראל", אבל דווקא בהקשרים שבוודאי היה מעדיף להימנע מהם. מי שהיה מבכירי מחלקת הקליטה בסוכנות היהודית בימי יישוב ובניין הארץ, נתפס כעת כמייצג התורן של האדנותיות וההתנשאות המפא"יניקית כלפי עליית יהודי צפון אפריקה, וזאת בשל אוסף התבטאויות מדיונים סגורים שבהם כינה אותה, בין השאר, "עלייה בעלת משקל מוסרי ירוד, בעלת רמה חברתית פחותה ובעלת מטען רעיוני דל".

Sent from my ONEPLUS A3010 using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שיקראו לשר ע"ש בית חולים? זה כבר באמת מוגזם. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...