Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זמזם אורות דלוקים כאשר פותחים את הדלת - לא תקין בפוקוס

yo-yo
שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום למומחים,

פוקוס 2008, לאחרונה אם האורות דלוקים ואני פותח את הדלת, אין זמזום כזה כמו שהיה פעם. כבר כמה פעמם שכחנו אורות דלוקים :-)

יש למישהו מושג מה הכיוון לתקן את זה? פיוז? רמקול?

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות איזה זמזמם באזור למטה של הדאשבורד כי בפיאסטה שלי שאני מאמין שזהה בקטע הזה הרעש לא נשמע כאילו הוא יוצא מהרמקולים, תתחיל בלמצוא איפה הוא.

מעבר לזה, שאתה מכבה את האוטו הוא יכבה לך את הפנסים וישאיר רק את האורות חנייה שזה לא נורא כמו הראשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בתצוגה מופיע driver door open כשפותחים את הדלת? האם האור הפנימי נדלק כשפותחים את הדלת? 

האם כל הצלילים האחרים פועלים? (צליל איתות למשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על התגובות, בדקתי את הנושא.

נכון, אמרו לי גם שהרמקול נמצא באיזור ה DASHBOARD , אתה חושב שקל להחליף אותו אם אמצא אותו? צריך לפרק פלסטיקים בשביל לגשת אליו?

בתצוגה מופיע לי DRIVER DOOR OPEN אבל אין צלצול בפתיחת הדלת. כנראה זה אותו זמזם. איתות תקין כן.

אולי במקום להחליף את הזמזם אם זו התקלה, אבקש מחשמלאי שיבטל לי את התאורה של הפנסים הקטנים + האחוריים כשאין סוויץ'?

שוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאזר הוא לעיתים חלק מיחידה אחרת ולא מגיע בנפרד - לא בטוח לגבי פוקוס אבל.

הבאזר אמור לזמזם גם אם נוסעים ללא חגורה, האם גם אצלך זה ככה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הזמזם של החגורה עובד, היו לי קניות היום על הכסא והוא צפצף :-)

נשמע שהוא מגיע מאזור ההגה באמת.

אז אולי שווה לבטל את התאורה בלי סוויץ וזהו?

כמה יכול לעלות דבר כזה לדעתכם? יכול לסבך אותי עם דברים אחרים? (אעשה במקום נורמלי כמובן)

עריכה אחרונה על ידי yo-yo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה בהגדרות לוח שעונים לכבות צלילים, פתח/סגור סוויץ' לכמה זמן ותפעיל שוב.

אפשר לנסות גם ניתוק מצבר אבל תוודא שיש לך את הקוד של הרדיו ושאתה יודע לעשות לימוד חלונות חשמל, כי הם מתאפסים בניתוק מצבר. 

אגב הזמזם נשמע כשאתה פותח את הדלת המנוע כבוי ואין מפתח בסוויץ'. אם יש מפתח בסוויץ', אין זמזמם. 

בכל מקרה אל תעשה קומבינות במערכת החשמל, תנסה לתקן את זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yo-yo כתב:

היי,

תודה על התגובות, בדקתי את הנושא.

נכון, אמרו לי גם שהרמקול נמצא באיזור ה DASHBOARD , אתה חושב שקל להחליף אותו אם אמצא אותו? צריך לפרק פלסטיקים בשביל לגשת אליו?

בתצוגה מופיע לי DRIVER DOOR OPEN אבל אין צלצול בפתיחת הדלת. כנראה זה אותו זמזם. איתות תקין כן.

אולי במקום להחליף את הזמזם אם זו התקלה, אבקש מחשמלאי שיבטל לי את התאורה של הפנסים הקטנים + האחוריים כשאין סוויץ'?

שוב תודה.

אם צלילים אחרים נשמעים מהרמקול אז הוא תקין. כנראה יש לך בעיה במנגנון הנעילה/מפסק דלת.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Buki כתב:

תנסה בהגדרות לוח שעונים לכבות צלילים, פתח/סגור סוויץ' לכמה זמן ותפעיל שוב.

אפשר לנסות גם ניתוק מצבר אבל תוודא שיש לך את הקוד של הרדיו ושאתה יודע לעשות לימוד חלונות חשמל, כי הם מתאפסים בניתוק מצבר. 

אגב הזמזם נשמע כשאתה פותח את הדלת המנוע כבוי ואין מפתח בסוויץ'. אם יש מפתח בסוויץ', אין זמזמם. 

בכל מקרה אל תעשה קומבינות במערכת החשמל, תנסה לתקן את זה. 

בדקתי, אין אפשרות לתקן בקלות. בוודאות יש תקלה, אני יודע איך זה אמור להתנהג בדקתי עם פוקוס אחרת.

מה שלא ניסיתי זה לנתק מצבר ולחבר אמור להיות לי את הקוד וכו'. נשמע לי סיכוי נמוך אבל אולי באמת שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...