Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לשמוע את דעתכם על הטאבלט החדש של פיוניר

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רק אתמול פעם ראשונה נתקלתי שפיוניר הוציאו טאבלט נשלף.

הבית של הטאבלט מתאים לגודל דאבל דין 7", והמסך של הטאבלט הוא 8", יכול לשמש גם כטאבלט רגיל.

תומך בלוטוס, WIFI, עם כניסת USB, תומך חיישני רוורס (נתמכים בלבד), תומך מצלמה אחורית, עם 3 יציאות Pre Out.

הטאבלט עצמו בעל מעבד Quad-core 1.8 GHz עם 2 GB ראם ו- 16GB איחסון.

זאת המערכת - https://www.alexsander.co.il/product/13458/pioneer-sda-835tab

למישהו יצא להשתמש ויכול לתת חוות דעת?

יש לי קצת חשש עם 2 גיגה ראם שיהיה חלש, למרות שפעם ראיתי מערכת אנדרואיד ביונדאי (של גיל קאר אני חושב) עם 2 GB שעבדה מעולה עם מוזיקה ווויז ביחד.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

האם מישהו התנסה ויכול לתת חוות דעת?

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מכשיר טוב סה"כ 

אנדרואיד 9 כבר תומך מזמן בפונקציות של USB HOST אז לא מאמין שתהיה לך שום בעיה לחבר לו אביזרי עזר כמו מצלמות מכל סוג ועל הדרך אתה מקבל טאבלט 8 אינטש לקחת איתך לטיולים - באמת נראה אחלה דבר. 

מבחינת סאונד יש לו הגברה פנימית סבירה - 3 יציאות מגברים במתח 2V שזה יחסית נמוך - היה רצוי 4-5V אבל זה לא אקוטי בכלל! 

חבל שאין לו יציאה אופטית בשביל קהל ההיי-אנד כאן אבל בגדול נראה כמו פתרון נחמד מאוד שעולה +\- 500 שקלים יותר מיחידת ראש שהיא מותג סיני שכן מגיעה עם יציאות דיגיטליות. 

בעיני - לא רע בכלל! 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לאישתי ברכב אחד כזה עד לפני שבוע, הטאבלט הפסיק לעבוד.

לא ממליץ עליו , יש לו כל מיני באגים שדי מפריעים להשתמש ביומיום(למשל שבלוטוס מחובר כל התראה עוצרת את המוזיקה, לוקח כמה שניות טובות עד המצלמה עובדת בתחילת נסיעה כי הטאבלט צריך להסתרכן עם הגוף שלו), בקיצור זה לא זה.

מכשיר אנדרואיד טוב יעשה יותר טובה.

• רעיון טוב! 2

מחפש קומפוננט רוקפורד T5...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.6.2021 בשעה 18:58, liron27 כתב:

היה לאישתי ברכב אחד כזה עד לפני שבוע, הטאבלט הפסיק לעבוד.

לא ממליץ עליו , יש לו כל מיני באגים שדי מפריעים להשתמש ביומיום(למשל שבלוטוס מחובר כל התראה עוצרת את המוזיקה, לוקח כמה שניות טובות עד המצלמה עובדת בתחילת נסיעה כי הטאבלט צריך להסתרכן עם הגוף שלו), בקיצור זה לא זה.

מכשיר אנדרואיד טוב יעשה יותר טובה.

תודה רבה על התגובה הכנה.

מעניין אם זה משהו נקודתי אצלך או שקורה לרוב בעלי המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת פיוניר נמכרה לסינים,

זה יכול להסביר את ההבדלים באיכות של חלק מהמוצרים החדשים לעומת הישנים.

זה מתוך ויקיפדיה

https://en.wikipedia.org/wiki/Pioneer_Corporation

September 2018: after Pioneer became heavily indebted following its failed forays into car navigation and audio systems, Baring Private Equity Asia injected the company with 60 billion yen ($540 million), allowing Pioneer to settle some of their outstanding bank loans.[18]

הם גם מכרו את חטיבת DJ (ביותר מחצי מילארד דולר)

ולאחר מכן מכרו לאונקיו את חטיבת הסטראו הביתי.

• מבאס 1
  • מעניין 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BEEKER כתב:

חברת פיוניר נמכרה לסינים,

זה יכול להסביר את ההבדלים באיכות של חלק מהמוצרים החדשים לעומת הישנים.

זה מתוך ויקיפדיה

https://en.wikipedia.org/wiki/Pioneer_Corporation

September 2018: after Pioneer became heavily indebted following its failed forays into car navigation and audio systems, Baring Private Equity Asia injected the company with 60 billion yen ($540 million), allowing Pioneer to settle some of their outstanding bank loans.[18]

הם גם מכרו את חטיבת DJ (ביותר מחצי מילארד דולר)

ולאחר מכן מכרו לאונקיו את חטיבת הסטראו הביתי.

הם חשבו למכור חתול בשק עם שם של חברה טובה - בפועל מוצר גרוע מאוד....

יש אנשים שיראו פיונייר ויקנו כי זה פיונייר אבל זה כל המלכוד.

רק הדאבל/וואן דינים שלהם נשארו עוד איכותיים.

הZ9250BT שיש לי כרגע ו99PRS נשארו מכשירי הדגל.

כל השאר זה קומבינות של סינים לעבוד על צרכנים.

• אהבתי 1
  • מעניין 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שאני חוזר לשרשור הזה - האמת היא שלא הייתי מודע לזה שפיוניר נרכשו - ייצור בסין דבר אחד אבל בעלות חדשה זה כבר אומר דברים השתנו ונראה לצערי שלרעה. 

אבל לא כל דבר שיוצא מסין הוא מוצר נחות - למען האמת לשם שינוי רואים כאן תגובה אמיתית של חבר פורום על כך שהוא מנסיון ממליץ דווקא על מותג סיני מאשר פיוניר בבעלות חדשה. 

מעניין.

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, lanosforce כתב:

אחרי שאני חוזר לשרשור הזה - האמת היא שלא הייתי מודע לזה שפיוניר נרכשו - ייצור בסין דבר אחד אבל בעלות חדשה זה כבר אומר דברים השתנו ונראה לצערי שלרעה. 

אבל לא כל דבר שיוצא מסין הוא מוצר נחות - למען האמת לשם שינוי רואים כאן תגובה אמיתית של חבר פורום על כך שהוא מנסיון ממליץ דווקא על מותג סיני מאשר פיוניר בבעלות חדשה. 

מעניין.

אשמח לראות את התגובה של חבר הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, lanosforce כתב:

אחרי שאני חוזר לשרשור הזה - האמת היא שלא הייתי מודע לזה שפיוניר נרכשו - ייצור בסין דבר אחד אבל בעלות חדשה זה כבר אומר דברים השתנו ונראה לצערי שלרעה

חטיבת carrozeria גם פורקה (מידע אישי) וחלק מהמהנדסים עברו לייצור תחת מותג יפני אחר

• אהבתי 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סרטונים של המכשירים האלו,הממשק שלהם ובכללי רוב הממשקים של פיוניר במכשירי דאבל דין ,הם איטים כמו צב.

הייתה לי התלבטות קשה בין פיוניר/סוני/אלפיין (חיפשתי מכשיר עם אופטי) בסוף רכשתי מכשיר של joying,מכשירים מעולים.

אנדרואיד 11 ,ממשק זריז,CARPLAY .

• אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ArikC כתב:

ראיתי סרטונים של המכשירים האלו,הממשק שלהם ובכללי רוב הממשקים של פיוניר במכשירי דאבל דין ,הם איטים כמו צב.

הייתה לי התלבטות קשה בין פיוניר/סוני/אלפיין (חיפשתי מכשיר עם אופטי) בסוף רכשתי מכשיר של joying,מכשירים מעולים.

אנדרואיד 11 ,ממשק זריז,CARPLAY .

תודה רבה על התגובה,

אני כבר הרבה זמן לוטש עיניים לגו'ינג, בגלל היציאה האופטית שלהם.

איך המכשיר רץ עם וויז פתוח? (ראיתי שיש להם 4 גיגה ראם שזה מעולה)

תמיד חיפשתי פיוניר בגלל האיכות, ושראיתי את הטאבלט הזה חשבתי שזה יפתור את הבעיה. אך לצערי כנראה שזה לא מצב.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הJOYING שיש לי בDS הוא מסדרת הSPDIF שלהם - את ההמרה לאופטי אני עושה בעזרת ממיר SPDIF לאופטי (וההפך) שעולה 10 דולרים באמאזון וספק כוח של לדים ב5 דולרים מאמזון. 

מכשיר חזק! 

הWAZE עובד רצוף, חלק, בלי קריסות! שזה לא משהו שאני יכול לאמר על אף HU אנדרואיד אחר שהיה לי עד היום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, lanosforce כתב:

הJOYING שיש לי בDS הוא מסדרת הSPDIF שלהם - את ההמרה לאופטי אני עושה בעזרת ממיר SPDIF לאופטי (וההפך) שעולה 10 דולרים באמאזון וספק כוח של לדים ב5 דולרים מאמזון. 

מכשיר חזק! 

הWAZE עובד רצוף, חלק, בלי קריסות! שזה לא משהו שאני יכול לאמר על אף HU אנדרואיד אחר שהיה לי עד היום. 

מחילה על הבורות, SPDIF זה לא אופטי?

אני זוכר שבזמנו גם חיפשתי מגבר עם DSP ועם כניסת SPDIF, ובגלל שאין לי נסיון לא כלכך המליצו לי על זה.

אז השאלה, האם ניתן לחבר SPDIF למגבר "רגיל" קלאס D לדוגמא? (מבלי לגרוע באיכות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ChaoscripT כתב:

תודה רבה על התגובה,

אני כבר הרבה זמן לוטש עיניים לגו'ינג, בגלל היציאה האופטית שלהם.

איך המכשיר רץ עם וויז פתוח? (ראיתי שיש להם 4 גיגה ראם שזה מעולה)

תמיד חיפשתי פיוניר בגלל האיכות, ושראיתי את הטאבלט הזה חשבתי שזה יפתור את הבעיה. אך לצערי כנראה שזה לא מצב.

עובד זריז,בלי לאגים או תקיעות.
אני 99 אחוז מהזמן עם וויז פתוח ועם ספוטיפי בחלון מפוצל,חצי מסך וויז חצי מסך ספוטיפי,אף פעם לא נתקלתי בתקיעות.

• אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...