Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך זה שאין התלהבות מהיונדאי פאליסייד?

me5000
 שיתוף
עוקבים 20

פוסטים מומלצים

גם בקטגוריה SUV LUXURY היותר נפוצה,לא רואה התלהבות מ-GV70 שאני בטוח נותן תמורה יותר טובה לכסף מול Q5 X3 GLC-CLASS,כנראה בעולם הדימוים של אנשים שמוכנים לשלם את הסכומים האלו,שולט "גרמני"

https://www.genesismotors.co.il/he/models/overview/gv70/

https://www.cartube.co.il/חדשות-רכב/ג-נסיס-משיקה-את-ה-gv70-החדש

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

זה שיש תוצאות חיפוש בגוגל לא אומר שזה לא שגוי. יש הרבה צפיות לסטטיק ובן אל, זה לא הופך את מה שהם עושים למוזיקה. תעשה סיבוב על הג'נסיס, האודי תחוויר בעיניך. טל"ח

שוק הואנים המגודלים די פעיל, והפאליסייד שייך לקבוצה של הוואנים הללו:   ברבעון הראשון של 2021 נמכרו קרוב ל-600 יחידות בסגמנט הזה:   שברולט טראוורס              231 טויוטה היילנ

כ-60 יחידות נמכרו מתחילת השנה, בסך הכל מספר נאה לרכב במחיר של מעל ל-300,000 שקל. 

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 שעות, בנצי כתב:

אתה לא היחיד.
זה מצחיק איך אנשים אומרים על יונדאי חיקוי בימינו, כאשר זה נראה שהרבה יצרנים דווקא מעתיקים מהם.

טל"ח

כל מבנה החזית עם תאורת ה-DRL הדקה שנמצאת מעל התאורה הראשית, כמו הגבות שמעל העיניים, בליין הרכבים הנוכחי של יונדאי מועתק מהסיטרואן קקטוס.

כמו כן דגמי הג'נסיס, העתקה גסה מבנטלי.

תוכל לומר, בכדי שנוכל ללמוד, מה יצרנים מהמערב העתיקו מיונדאי ? כי אני לא מכיר.

עריכה אחרונה על ידי Liran xsi

CITROEN C5 AIRCROSS 2020

2010 CITROEN C4 SX

2002 SUZUKI JIMNY

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
כל מבנה החזית עם תאורת ה-DRL הדקה שנמצאת מעל התאורה הראשית, כמו הגבות שמעל העיניים, בליין הרכבים הנוכחי של יונדאי מועתק מהסיטרואן קקטוס.
כמו כן דגמי הג'נסיס, העתקה גסה מבנטלי.

תוכל לומר, בכדי שנוכל ללמוד, מה יצרנים מהמערב העתיקו מיונדאי ? כי אני לא מכיר.

במקרה מדובר באותו מעצב, יונדאי העבירו אליהם את הבחור מבנטלי ויצא להם טוב.

טל"ח

• אהבתי 1

haters will hate

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 דקות, בנצי כתב:

במקרה מדובר באותו מעצב, יונדאי העבירו אליהם את הבחור מבנטלי ויצא להם טוב.

לא רציתי להגיב לויכוחי סרק של כל מני פאנבויים שיכולים לכתוב טריליון מילים כדי לנסות לשכנע (בעיקר את עצמם) עד כמה מותג מסוים זה פשוט עילוי .
הקוריאנים למדו מזמן,לא צריך להעתיק,פשוט לקחת את המעצב :rofl:

זה עבד בגדול עם Peter Schreyer ב- KIA ,הצלחה פנומנלית,לכן קודם להיות נשיא של הקבוצה.
לכן לא הייתה סיבה לא להמשיך עם זה :mm_cool:

https://www.autoblog.com/2018/10/31/hyundai-kia-luc-donckerwolke-design-chief/

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

KIA היא הצלחה פנומנלית בעיצוב? זאת בדיחה? הרכבים שלה מכוערים ברמות קשות, במיוחד הגריל המזעזע. רק בדגם הסורנטו החדש הם התחילו קצת לערוך שינוי לטובה, הגריל חובר לפנסים ושונה מעט, אבל החזית האחורית יצאה מזעזע. גם בעיצוב הפנים, המעצב ניסה לעשות משהו חדשני ושונה והתוצאה מזעזעת, תחושה של רכב מסחרי. אישית לא הייתי נוגע בזה עם מקל, אבל מסקרן אותי לראות מה יהיה עם המסירות השנה של הדגם החדש. ב2020 מול Kodiaq ו-Outlander השולטים בסגמנט עם 4-5K מסירות בשנה, סורנטו כמעט נעלמה.

בכל אופן, המשפט שטבע פיטר שרייר "חשוב מאוד שתוכלו לזהות קיה ממבט ראשון" נראה לי הצליח בגדול, מזהים ממרחק את הכיעור הזה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 7 שעות, קריאטיב אגרסיב כתב:

בכל אופן, המשפט שטבע פיטר שרייר "חשוב מאוד שתוכלו לזהות קיה ממבט ראשון" נראה לי הצליח בגדול, מזהים ממרחק את הכיעור הזה.

כמו שאמרתי,זה ויכוח סרק,אני נוהג ב-KIA PHEV 2019 רק בגלל חישובי TCO שיצא לי הכי משתלם,וזה היה הרכב הכי נוח לצרכים היומיומיים שלי,שהיה זמין כאשר קניתי,יש לי 0 נאמנות לעיצוב ומותגים,מחר יהיה רכב/מותג יותר טוב,יותר משתלם,בשניה אעבור.

כמו שאומרים,לא מתווכחים על טעם וריח,כנ"ל בעסקים של יצרנים לא מתווכחים על צורת פנס,חזית אחורית גריל...רק דבר אחד קובע,גרף מכירות !

2021-04-16_22-41-07.thumb.png.4a162cf683e92524c5f40ad6fe89aac0.png 

כנראה הקוריאנים מוקירים את התרומה שלו להצלחה מסחרית,אחרת לא היו נותנים לו להיות יו"ר ראשון "לא ממוצא קוריאנית" :mm_cool:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוצא שום דבר יפה ברכבי סטנדרט  כגון טויוטה מאזדה קיה יונדאי וכו'

רכבים שמשמשים אותך נטו לנסוע מנקודה א ל ב' בלי שום ערך מוסף

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

KIA היא הצלחה פנומנלית בעיצוב? זאת בדיחה? הרכבים שלה מכוערים ברמות קשות, במיוחד הגריל המזעזע. רק בדגם הסורנטו החדש הם התחילו קצת לערוך שינוי לטובה, הגריל חובר לפנסים ושונה מעט, אבל החזית האחורית יצאה מזעזע. גם בעיצוב הפנים, המעצב ניסה לעשות משהו חדשני ושונה והתוצאה מזעזעת, תחושה של רכב מסחרי. אישית לא הייתי נוגע בזה עם מקל, אבל מסקרן אותי לראות מה יהיה עם המסירות השנה של הדגם החדש. ב2020 מול Kodiaq ו-Outlander השולטים בסגמנט עם 4-5K מסירות בשנה, סורנטו כמעט נעלמה.

א. אין דבר כזה חזית אחורית.
ב. על מה כבודו נוסע? סתם סקרנות.

טל"ח

haters will hate

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני שעתיים, קריאטיב אגרסיב כתב:

א. אם יש לזה 4,960 תוצאות בגוגל, אז מסתבר שקיים דבר כזה.

תוכן ההודעות שלך מזכיר לי חבר פורום וותיק בשם "שניצלובה".

לחברת הייטק דרושה דגלנית בעלת ניסיון מוכח בדגלנות.

פרטים נוספים בפרטי

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 15.4.2021 בשעה 20:03, ocsi4u כתב:

גם בקטגוריה SUV LUXURY היותר נפוצה,לא רואה התלהבות מ-GV70 שאני בטוח נותן תמורה יותר טובה לכסף מול Q5 X3 GLC-CLASS,כנראה בעולם הדימוים של אנשים שמוכנים לשלם את הסכומים האלו,שולט "גרמני"

כי זה לא מסוג הרכבים שקונים בגלל שמקבלים יותר אוטו לשקל.

מי שיחפש לקנות רכב כזה, ויתחיל להתעסק בשיקולים רציונליים, יראה שלצורכי התנהלות יומיומית עדיף לו לקנות RAV4, או בכלל פיקנטו, ואת העודף שיישאר לו, להשקיע במשהו שייתן תשואה.

רכבי יוקרה קונים עם "כשה##ן עומד, השכל בת#ת". ויונדאי לגמרי לא בכיוון, כי לא משנה מה הם יציעו, יגידו "כן, אבל זה יונדאי, כמו הi10 של פקידת קבלה בלובי למטה"

• רעיון גרוע 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

Wherever you go, there you are

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

זה שיש תוצאות חיפוש בגוגל לא אומר שזה לא שגוי.
יש הרבה צפיות לסטטיק ובן אל, זה לא הופך את מה שהם עושים למוזיקה.

תעשה סיבוב על הג'נסיס, האודי תחוויר בעיניך.

טל"ח

• מצחיק 3

haters will hate

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 16.4.2021 בשעה 15:20, קריאטיב אגרסיב כתב:

הוא עשה מהפך אדיר בעיצוב של המותג אי שם לפני עשור. כנראה הוא כבר לא אחראי על העיצוב. 

עריכה אחרונה על ידי TheAvatar
  • אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...