Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מנקים פיח מראש מנוע מאלומיניום?

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש המלצות על חומר שממיס/מנקה פיח מראש מנוע - כשהמנוע מפורק (כלומר יש לי את הראש ביד וכל החלק העליון והשסתומים מלא בפיח שנאפה עליהם לאורך השנים).

אשמח לרעיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, tribel כתב:

גליונות סקוטש ברייט 3M - לניקוי ליטוש וגימור+אוקטן 95

מצתרף להמלצה בקשר לבנזין, פחות לכיוון הסקוץ אבל כן אם כבר פירקת אז תן לבנזין לשבת הוא די אוכל רק תזהר עם בחירת כלי הניקוי כי אתה מצד אחד לא רוצה משהו שיתפרק לך וישאיר חלקים ומצד שני אתה לא רוצה משהו שעלול ליסרוט ופה אעדיף לא אמליץ לך כדי לא לקחת סיכון שבגללי ילך לך משהו אבל כן בנזין זה אחלה חומר לניקוי שתדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש מנוע מפורק המנוע? מה בכוונת לעשות עם הראש? כי אם אתה ששולח אותו לבית מלאכה לטיפול הם כבר יטבלו אותו בחומצה ויחזירו אותו נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, danniel כתב:

הראש מנוע מפורק המנוע? מה בכוונת לעשות עם הראש? כי אם אתה ששולח אותו לבית מלאכה לטיפול הם כבר יטבלו אותו בחומצה ויחזירו אותו נקי.

הוא נראלי רוצה יותר להוריד פייח מהצלינדרים והבוכנה ככה לפחות לפי מה שהבנתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, danniel כתב:

מה בכוונת לעשות עם הראש?

הכוונה המקורית שלי היתה לשלוח לבית מלאכה, אבל אז אמרתי לעצמי "למה שלא ננסה להוריד את הפיח בעצמי ולראות מה המצב אז" והתחלתי לנקות לבד... אני נע ונד עם פרויקט השיפוץ הזה בין לרצות לעשות בעצמי כמה שיותר, ובין להבין שיש עבודות שעדיף להוציא החוצה גם מבחינת זמן וגם מבחינת איכות העבודה (ומצד שני - זה עולה לא מעט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהוד השרון - אבל אזור השרון-ת"א-חולון... נגיש.

מדובר בראש מנוע של אופנוע, מאלומיניום, עם מערכת דזמו (דוקאטי), אז אני לא בטוח שכל אחד ירצה לגעת בזה.

נחכה ל@רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, tribel כתב:

מניסיון 

אשמח לשמוע (אפילו בפרטי) על הניסיון הזה.

בגדול אני מתכנן להוריד פיח ולהתאים את השסתומים מחדש, אני לא חושב שצריך ישור של הראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...