Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דונגל Android Auto מ-USB לאלחוט

שיתוף
עוקבים 6

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Johnik כתב:

מה מונעה לעשות חיבור USB לרכב שיש בו טעינה אלחוטית לזה שאין לו משטח טעינה אלחוטי

שום דבר לא מונע, כבר ראיתי התקנות מקומיות של יבואנים שונים שזה פחות או יותר מה שהם עושים.

רק ציינתי שלפי התקן פורט USB מוציא לכל היותר 500 מיליאמפר שעה (תבדוק בלפטופ / מחשב / סוני / כל מוצר שמתחבר אליו USB), לעומת שקע ייעודי לטעינה שבו הזרם גבוה יותר.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי את זה לפני כשבועיים:

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

עובד מצויין על היונדאי טוסון שלי, ומאוד נהנה. מאפשר סופסוף לטעון מהר את הסלולרי בעזרת מטען מהיר.

• אהבתי 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

הבלוטוס מתחבר לרכב או לדונגל?

כמה זמן לוקח החיבור?

הוא עובד חלק ומתחבר אוטומטית ככה שאפשר להשאיר את הטלפון בתיק? (לפעמים יש מוצרי בלוטוס גרועים שכל הזמן מציקים עם להתחבר מחדש ידנית)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 20 שעות, Nemesis כתב:

קיבלתי את זה לפני כשבועיים:

https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/

עובד מצויין על היונדאי טוסון שלי, ומאוד נהנה. מאפשר סופסוף לטעון מהר את הסלולרי בעזרת מטען מהיר.

רציתי להזמין גם אבל הטריד אותי הכיתוב באתר של indiegogo בעמוד ההזמנה

Your donation is a way to support a project but does not guarantee that you will receive a perk.

זאת אומרת שיש מצב שאני לא אקבל כלום וסתם אשלם 75$ ?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 29 דקות, BeBest כתב:

רציתי להזמין גם אבל הטריד אותי הכיתוב באתר של indiegogo בעמוד ההזמנה

Your donation is a way to support a project but does not guarantee that you will receive a perk.

זאת אומרת שיש מצב שאני לא אקבל כלום וסתם אשלם 75$ ?

הפלטפורמה הזו קיימת לגייס כסף לפני שיש מוצר, כדי לפתח אותו.

היום כבר יש מוצר, ומשתמשים בפלטפורמה עבור התשלומים.

זמני ההספקה קצת ארוכים, יש בעיות אספקה כמו בכל תחום הסמיקונדקטור, אבל המוצר קיים עובד ונשלח כבר לאלפי אנשים.

נראה לי סיכוי נמוך שלא תקבל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
עשית קצת סלט כנראה. אתה צריך להפריד בין טעינה אלחוטית לבין חיבור AA בחיבור אלחוטי מה שנקראה Wireless Android Auto. 
1. טעינה אלחוטית ישנה היום ברוב מכוניות חדשות בשוק ומאפשרת לבצע טעינה של נייד ללא צורך בחיבור כבל טעינה USB. פשוט מניחים את הנייד למקום טעינה ברכב וזה מתחיל טעינה. אין לזה שום קשר לחיבור אלחוטי כלשהו לא BT לא WIFI לא התממשקות כלשהי למולטימדיה ברכב.
2. על מנת שתוכל להתחבר ברכב שלך בחיבור Wireless AA אתה צריך 2 דברים בגדול זה שהטלפון שלך יתמוך בחיבור Wifi בתדר 5Gz (רוב הטלפונים החדשים בני כמה שנים כבר תומכים בזה) והדבר הכי חשוב שמולטימדיה ברכב שלך יתמוך בחיבור Wifi. שכאן רוב הרכבים שאני מכיר בארץ עדיין לא תומכים בניגוד לחיבור BT לדוגמה שיש ברובם.
מכאן אתה צריך לבדוק מול הרכב שלך מה יש לך או אולי חסום מסיבה כלשהי בארץ ולפתור את זה. במידע וזה לא קיים פיזית ואתה עדיין רוצה לבצע חיבור ל-AA בצורה אלחוטית תצתרך לרכוש דונגל אשר מוסיף בין היתר את החיבור החסר לצורך זה שזה Wifi.
שיהיה לך בהצלחה מקווה שעשיתי לך קצת סדר
הבנתי, ממש תודה!.

לדעתי הספארק 2019 שלי לא תומך בwifi במערכת, ו אישית לא מפריע לי הכבל, אבל לא הולך להוציא כסף על זה :-).

אבל תודה שוב על ההסבר.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף
  • תוכן חדש...