Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה במרכז ירושלים למספר ימים

Big Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 1103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

לכל הירושלמים ו מי שמכיר - מתכנן סופש בירושלים עם לינה ממש באזור שוק מחנה יהודה.

מחפש מקום שבו אני יכול להשאיר את האוטו מחמישי בצהריים עד מוצ"ש כי התכנון הוא לטייל הכל ברגל.

בחנינונים הבנתי שזה סביב ה 60 ש"ח צפונה ליממה.

האם ישנה אופציה זולה יותר? אין לי בעיה להחנות רחוק מהמרכז ולקחת מונית הלוך וחוזר.

אשמח להמלצות אם מישהו מכיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור המדובר מן הסתם אין חנייה ללא תשלום אך יש לך כמה אופציות:

1. לחנות באיזו שכונת מגורים ולקחת מונית.

בית הכרם (יש רכבת קלה צמוד לשכונה).

ניות (מונית תעלה לא הרבה עד לשוק).

תחנת דלק צומת פת... ויש עוד, אלה סתם דוגמאות בשלוף.

2. חניון 'חנה וסע' בהר הרצל. אם מותא להשאיר שם את הרכב בשישי שבת זו האופצייה הכי טובה, זולה ובטוחה.

3. החניון הפתוח בהר הרצל- ממש על ציר הרכבת. חניון חינמי.

אלא אם כן אתה מדבר על סופש הבא (חמישי יום העצמאות) אז תמיד יש שם חנייה.

לא נוסע בתח"צ ולכן לא מכיר את נוהלי חניוני חנה וסע. תבדוק לגבי זה- זו האופציה הכי טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני צריך להגיע למרכז העיר אני מחנה ברחוב שמעון הצדיק או באחד הרחובות הצדדיים שם ולוקח רכבת, הכי פשוט.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנה באחד מחניוני "חנה וסע" - בנוסף לחניון בהר הרצל יש אחד גם בגבעת התחמושת. חינם אין כסף, מרחק של 6 תחנות רכבת קלה ממחנה יהודה, סיפור של 12 דקות, קלי קלות.

יש לך אפילו רכבת במוצש, שעה אחרי יציאת השבת.

אגב, אתה מתכנן לטייל גם קצת מעבר למרכז העיר, אתה יכול לקנות חופשי-יומי ולטייל כאוות נפשך לכל אורך קו הרכבת (לא מומלץ לזוז ממנו, האוטובוסים בירושלים זו קטסטרופה)

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לחנות בקרית משה וזה מרחק הליכה לתחנת רכבת קלה.

יש גם חניה מאחורי הבניין של טרם שיש מולו תחנת רכבת קלה.

חניוני חנה וסע יש בגבעת התחמושת והר הרצל.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ליד טרם וגם בקריית משה מזמן כבר אין חניות. הכול צבוע, או שאתה מסתכן בכל מיני חורים מפוקפקים. חניוני החנה-וסע נועדו בדיוק למטרה הזאת - חנה ועבור לרכבת הסמוכה, בלי להתקשקש.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, hans כתב:

גם ליד טרם וגם בקריית משה מזמן כבר אין חניות. הכול צבוע, או שאתה מסתכן בכל מיני חורים מפוקפקים. חניוני החנה-וסע נועדו בדיוק למטרה הזאת - חנה ועבור לרכבת הסמוכה, בלי להתקשקש.

יש לי חברים שגרים שם ושם ואני חונה במקומות האלה דיי קבוע.

יש חניה שם נכון לשבוע שעבר.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרית משה נשאר איזה רחוב אחד שהוא לא כחול לבן, אבל זה די מיותר לחפש את הפינות האלו. 

תחנה בחנה וסע או בשכונה מרוחקת שהיא באפור רחוב מרטין חותר קינג לדוגמא ואז יש לך אוטובוס של 10 דק' למרכז העיר ולשוק. 

לא יודע למה אמרו מעליי שהאוטובוסים בירושלים זוועה, אני לא מסכים ואני מתנייד בזמן האחרון רק איתם לצערי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר קווים זוועה בירושלים, חלקם מככבים באופן קבוע בקווים הידועים לשמצה בארץ.

קווים בסגנון של "איך הופכים נסיעה של רבע שעה במכונית ל45 דקות עד שעה באוטובוס". 

המחיר שמשלמים אחרי שנים שישנו בעמידה במקום לפתח את התחבורה הציבורית בעיר.  

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

אתה יכול לחנות בשכונת רמת בית הכרם אשר נמצאת קרוב מאוד לתחנת הרכבת הקלה.

שים לב שלא מעט מהאזורים הסמוכים לתחנת הרכבת הקלה בבית הכרם ובקרית משה, נצבעו בצבע כחול לבן.

בתור ירושלמי שורשי שעזב לפני כ-30 שנים את העיר, ושהוריו עדיין גרים בבית הכרם, ירושלים עיר מקסימה, אבל לביקורים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בפסח בירושלים מספר ימים בחופשה במדרחוב ביפו, השארתי את המכונית בבית הגעתי ברכבת המהירה מאזור תל אביב, יעיל פשוט וקל, זה היה באמצע שבוע.

דבר נוסף אם אתה במקרה מתכנן לשהות בדירה להשכרה קצרה יש כאלה עם חניה צמודה גם באזור מחנה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yb כתב:

הייתי בפסח בירושלים מספר ימים בחופשה במדרחוב ביפו, השארתי את המכונית בבית הגעתי ברכבת המהירה מאזור תל אביב, יעיל פשוט וקל, זה היה באמצע שבוע.

הרכבת זה רעיון מעולה ומהיר יותר מכל רכב (32 דקות מתחנת ההגנה) אבל אין רכבות במוצ"ש (תהרגו אותי וזהו!!! אפשר להתחרפן מהלו"ז) כך שזה לא יתאים לפותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...