Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לג'יפון מרווח מאחורה

iyl0909
שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאשתי כיום יש פורד פוקוס סטיישן 2016 טרנד 1.5 טורבו

זה הרכב העיקרי שמסיע את המשפחה והילדים.

כידוע הרכב לא מאוד מרווח מאחורה גם לא לרגליים ובעיקר ברוחב המושב.

סידור הישיבה היום זה בצד אחד כסא תינוק (בת שנה), צד שני בוסטר (בן 4) ובאמצע ילד בן 9 בלי אמצעי עזר.

הילד שיושב באמצע מתלונן על חוסר נוחות גדול, תעלת ההינע מפריעה לרגליים, ובעיקר על רוחב ומרווח כתפיים טוען שצפוף לו ואין לו מקום לזוז.

החלטנו להחליף את הרכב ואנחנו מתלבטים בין השברולט אקווינוקס והפיזו 3008 שניהם מודל 2019.

על פניו נראה שאזור המחיה מאחורה מרווח יותר ואין תעלת הינע גבוהה אבל נושא הרוחב מטריד אותי ואני לא יכול למדוד את הצפיפות עם הכסאות לכן לקחתי מטר ומדדתי והופתעתי לרעה.

רוחב מושב אחורי מדידה שלי :

פוקוס 129 ס"מ

3008 127 ס"מ

אקווינוקס שנראה הכי גדול124 ס"מ

רוחב רכב מהמפרטים:

פוקוס 182 ס"מ

3008 184 ס"מ

אקווינוקס 188 ס"מ

בקיצור נהיה לי כאב ראש איך הרכב הכי רחב יש לו את המושב הכי צר?

האם הפוקוס באמת פחות צפופה מהגיפונים האלה?

בקיצור על מה ללכת בהנחה שמה שמנחה אותי זה הנוחות ובעיקר הרוחב מאחורה בסידור ישיבה הזה.

אם למישהו יש אקווינוקס או 3008 עם 3 ילדים מאחורה אשמח לשמוע.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אומר שאתה לא מודד נכון ,אתה מודד את הרוחב של הכסא אבל כמה יש מהקצה של הכסא עד הסוף?,האם יש ברכב תעלת הינע בולטת או שהרצפה ישרה.

כמה יש מרווח רגליים מאחורה?,ועוד ועוד..

קח את הילדים עם כל הציוד ותבדוק בלייב מי הכי נוח.

עריכה אחרונה על ידי ronrcz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שהילד יפסיק להתלונן על חוסר מקום בין שני מושבי בטיחות, תקנה פיג'ו 5008 ולא 3008.
ב 5008 שלושת המקומות בשורה השניה נפרדים ודומים ברוחב.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, ronrcz כתב:

זה רק אומר שאתה לא מודד נכון ,אתה מודד את הרוחב של הכסא אבל כמה יש מהקצה של הכסא עד הסוף?,האם יש ברכב תעלת הינע בולטת או שהרצפה ישרה.

כמה יש מרווח רגליים מאחורה?,ועוד ועוד..

קח את הילדים עם כל הציוד ותבדוק בלייב מי הכי נוח.

היי, מדדתי עם סרט מטר מקצה הספסל עד הקצה השני. ב2 הרכבים הרצפה מאחורה בסדר ויש המון מרווח רגליים. הבעיה זה הרוחב.

לפני 11 שעות, vladclar כתב:

כדי שהילד יפסיק להתלונן על חוסר מקום בין שני מושבי בטיחות, תקנה פיג'ו 5008 ולא 3008.
ב 5008 שלושת המקומות בשורה השניה נפרדים ודומים ברוחב.

לצערי מחוץ לתקציב או שארד שנתיים בשנתון ופחות רוצה. אם יכלתי הייתי לוקח C5 אירקרוס עם 3 מושבים נפרדים. אבל ההפרש גדול מדי בשבילי.

בכל זאת אשמח לשמוע אם מישהו הצליח עם הסידור הושבה הזה באחד הרכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוחב המושב חשוב. אבל גם מבנה המושב חשוב לא פחות. 

כאשר יש בליטה במושב האמצעי ובצדדים (קרוב לדלת), יהיה קשה להכיל את מה שאתה צריך. 

לכן, אין מנוס מבדיקה פיזית על הכיסאות והילדים. הרי אם צפוף, יהיה להם גם קשה לחגור. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1086 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...