Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להיט המכירות הבא של כלמוביל מגיע: יונדאי אלנטרה הברידית

PriceDevil
 שיתוף
עוקבים 21

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

מאחורה הוא נראה ממש לא רע (או לפחות "מעניין"), מקדימה... הכי WTF שיש.   מצחיק קצת שדוקא הגרסה המוגבלת (באבזור) נקראת פרימיום והגרסה הפחות מוגבלת נקראת limited (ואם יש משהו שאי אפשר להגיד על

כשקראתי את התגובות היה לי נדמה ששני הזקנים מהחבובות התחתנו (אחד עם השני) והולידו ילדים שכולם גולשים בקארספורום.  כלומר, אין לי ספק קל שבקלים שמעצבי יונדאי לא מבינים כלום, ואם רק היו נותנים לגולשי

כחצי שנה לאחר שהחל ייצורה תגיע היונדאי אלנטרה ההברידית ארצה.   מדובר בדגם חדש ומעוצב שיחליף את הדגם הקיים, ויקבל יחידת כח הברידית דומה לזאת של האיוניק/קונה/נירו. ויעשה כאב ראש לקורולה כשסוף

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 7.4.2021 בשעה 10:49, PriceDevil כתב:

בגירסת הפרמיום לא תהיה בקרת שיוט אדפטיבית וניטור שטחים מתים שיהיו ב-Limited.

לא ברור לי למה יבואנים מסוימים כן מאפשרים לך לקבל רכב ברמת גימור נמוכה עם כל מערכות הבטיחות שזמינות גם בדגם היקר יותר (צ'מפיון למשל) וכלמוביל (לפחות במקרה של יונדאי) לא.

אני מבין שרוצים לעשות בידול בין רמות גימור וזה הגיוני לגמרי, אבל מוזר לי שחלק עושים את זה על חשבון מערכות הבטיחות וחלק לא.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@dorsht היבואן יכול למכור מה שהיצרן מציע לו, ברוב המקרים היבואן אינו חופשי לבחור מה שהוא רוצה, אלא הוא בוחר מחבילות המוצעות לו. צריך לזכור שעם כל הכבוד לשוק הישראלי - כמות המכרת כאן היא די זניחה יחסית לעולם, וכך גם כושר המיקוח של היבואנים על תצורות שהם יכולים לקבל.

עוד אינפורמציה שלא כתבתי האלנטרה תגיע אלינו (בדומה לסונטה) בתקינה אמריקאית, כי היא לא מיועדת לשיווק באירופה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 22 דקות, PriceDevil כתב:

@dorsht היבואן יכול למכור מה שהיצרן מציע לו, ברוב המקרים היבואן אינו חופשי לבחור מה שהוא רוצה, אלא הוא בוחר מחבילות המוצעות לו. צריך לזכור שעם כל הכבוד לשוק הישראלי - כמות המכרת כאן היא די זניחה יחסית לעולם, וכך גם כושר המיקוח של היבואנים על תצורות שהם יכולים לקבל.

עוד אינפורמציה שלא כתבתי האלנטרה תגיע אלינו (בדומה לסונטה) בתקינה אמריקאית, כי היא לא מיועדת לשיווק באירופה.

מקוה שמראות הצד בתקינה אירופאית, אחרת זה סיוט!

נהגתי בסונטה עם מראה אמריקאית ומה שהציל אותי מפגיעה היה הקרנת מצלמת השטח המת בלוח השעונים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...