Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להיט המכירות הבא של כלמוביל מגיע: יונדאי אלנטרה הברידית

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי יקרה מצב שהאלנטרה תיקח מכירות גם מיונדאי איוניק.

ועכשיו שיהיה להם גם האצ'בק היברידית (איוניק) וגם סדאן היברידית (אלנטרה) ספק אם נראה פה את המתיחת פנים של יונדאי i30 שבדור החדש לא זכתה למכירות גבוהות כמו הדורות הקודמים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשקראתי את התגובות היה לי נדמה ששני הזקנים מהחבובות התחתנו (אחד עם השני) והולידו ילדים שכולם גולשים בקארספורום. 

כלומר, אין לי ספק קל שבקלים שמעצבי יונדאי לא מבינים כלום, ואם רק היו נותנים לגולשי קארספורום לעצב את הרכב היינו מקבלים ג'נסיס במחיר של פיקנטו.

גם האיפיון המקומי, שנובע ממיליון סיבות שאף אחת מהן לא גלויה לכם, ונועד להביא את הרכב כאלטרנטיבה לציי רכב, אני בטוח שאתם הייתם מצליחים יותר.

קצת צניעות לא הרגה עדיין אף אחד. 

• אהבתי 6
  • מעניין 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב מאוד נאה, וכנראה שבמציאות נראה טוב מבתמונות, אולי הארכה של הפנסים לכיוון הגריל הייתה נותנת פרופורציה קצת יותר טובה בפרונט.

עכשיו צרי ךלחכות שליונדאי תהיה סטיישן היברידית, ובכלל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי, רק אולי, זה נקרא לימיטד כי ככה זה בשוק האמריקאי? 🤷🏻‍♂️

הם מתים על לקרוא לכל מיני גרסאות לימיטד 🤔

#רקומר

ולגבי ההגה, לדעתי מופיע בעוד דגמים חדשים של יונדאי

בעיני אחד המכוערים שראיתי

דווקא לעיצוב החיצוני עוד אפשר להתרגל

עריכה אחרונה על ידי Super_T

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, EliC25 כתב:

לדעתי הרכב מאוד נאה, וכנראה שבמציאות נראה טוב מבתמונות, אולי הארכה של הפנסים לכיוון הגריל הייתה נותנת פרופורציה קצת יותר טובה בפרונט.

עכשיו צריך לחכות שליונדאי תהיה סטיישן היברידית, ובכלל...

יש בחו"ל קיה סיד סטיישן היברידית נטענת, עכשיו רק צריך שיונדאי תציג גרסה מקבילה ל-i30.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, itsik170 כתב:

יש בחו"ל קיה סיד סטיישן היברידית נטענת, עכשיו רק צריך שיונדאי תציג גרסה מקבילה ל-i30.

נראה לי שבכלמוביל החליטו להפסיק לייבא את ה-i30 המצויינת.

היא כבר לא מופיעה באתר שלהם והם מתמקדים באיוניק, באלנטרה וכמובן בדגמי הפנאי.

חבל, ה-i30 דור שלישי הוא רכב מצויין ואיכותי, גרסת הסטיישן שלו מעולם לא יובאה ואני מאמין שהיתה ממשיכה את ההצלחה של הסטיישן בשני הדורות שקדמו לה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לתמונות והמפרטים עד שלפחות אשב בפנים לא מחווה דיעה.

אוטו לא שופטים לפי תמונות ולא קונים לפי אתר אינטרנט (אלא אם זה טסלה).

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.4.2021 בשעה 10:49, PriceDevil כתב:

כחצי שנה לאחר שהחל ייצורה תגיע היונדאי אלנטרה ההברידית ארצה.

מדובר בדגם חדש ומעוצב שיחליף את הדגם הקיים, ויקבל יחידת כח הברידית דומה לזאת של האיוניק/קונה/נירו. ויעשה כאב ראש לקורולה כשסוף סוף יהיה לכלמוביל מה להציע בסגמנט סדאן הברידי משפחתי.

כנהוג בכלמוביל (ולא רק) תגיע האלנטרה בשתי רמות גימור: האחת Premium  לציי רכב בעיקר, והשניה Limited לשוק הפרטי בעיקר.

בגירסת הפרמיום לא תהיה בקרת שיוט אדפטיבית וניטור שטחים מתים שיהיו ב-Limited.

המחיר יהיה דומה למחיר של האיוניק, אולי טיפה נמוך יותר בכדי לאתגר את המתחרה הישירה הלא היא הקורולה ההברידית.

image.thumb.png.9272ecd184b137916a3d133d9fe7e31f.pngimage.thumb.png.0facf7edbfd906b09242072f7fbbe74e.pngimage.thumb.png.33c6e7524fcc64c8f973cd0c78e2ff2c.pngimage.thumb.png.79a082d8108a61ea1d062f0f72e8c42e.pngimage.thumb.png.8d28ff6e721a6eda4bf28e1e840514de.pngimage.thumb.png.52059fb9497eeab54f2770712115a115.png

image.thumb.png.569cffdee88b8985d535ec542313501c.png

המערכת היגוי מרשים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, discoTD5 כתב:

כשקראתי את התגובות היה לי נדמה ששני הזקנים מהחבובות התחתנו (אחד עם השני) והולידו ילדים שכולם גולשים בקארספורום. 

כלומר, אין לי ספק קל שבקלים שמעצבי יונדאי לא מבינים כלום, ואם רק היו נותנים לגולשי קארספורום לעצב את הרכב היינו מקבלים ג'נסיס במחיר של פיקנטו.

גם האיפיון המקומי, שנובע ממיליון סיבות שאף אחת מהן לא גלויה לכם, ונועד להביא את הרכב כאלטרנטיבה לציי רכב, אני בטוח שאתם הייתם מצליחים יותר.

זה נראה לי די ברור. יונדאי מבינים שאוטוטו שוק הרכב משתנה לחלוטין אז הם החליטו לפתוח את המחסנים ולהוציא את כל העודפים שנשארו מדגמים ישנים: ידית הילוכים מאלנטרה ישנה, הגה מ-i20 וכו' 🤪😝

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...