Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ: סקודה פאביה 2021 או איביזה 2018

המתייעצת
שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקורסה מעולה, יאריס את מתכוונת לדגם החדש? 

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, המתייעצת כתב:

מוסיפה - הבנתי שהאיביזה והפאביה רובוטיות, ואני ממש נוטה לוותר עליהן.

חושבת על האופל קורסה / טויוטה יאריס היברידית.

מה דעתכם?

הגיר בפאביה ובאיביזה טוב בהרבה מזה שבפוקוס שלך.
אם הפסילה היא על סמך התפקוד בפוקוס אל תפסלי.
אם הפסילה היא כי את לא רוצה  רובוטי ומעדיפה אוטומט רגיל זה משהו אחר.

הכי טוב -> לעשות נסיעת מבחן ולהחליט.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, yulianx כתב:

הקורסה מעולה, יאריס את מתכוונת לדגם החדש? 

כן, כי יאריס היברידית החדשה והקורסה החדשה עם מחירון של 120K~ ש"ח.

אגב, אם אני הולכת על יד שניה שנתון 2020 ואפילו 2019 - יש הבדל משמעותי ביניהן לעומת הדגמים החדשים של 2021?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הנוכחי של הקורסה הושק בפברואר 2020 - הדגם שלפניו לא רלוונטי.

הדגם הנוכחי של היאריס הושק בספטמבר 2020 והוא עדיף בהרבה על קודמו. אבל גם הקודם לא רע.

את שתיהן ניתן לרכוש בהנחה כיד ראשונה 0 ק"מ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את יכולה ללכת על יאריס רגילה, היא עדיין תהיה חסכונית יחסית.

על היאריס הקודמת אני לא ממליץ, נוחות נסיעה בינונית מינוס - גם מושבים וגם מתלים, אבזור מינימלי עם מולטימדיה ארכאית,

ביחס לשנתון  איכות חומרים בינונית ומחיר גבוה ביחס לתמורה שמקבלים. החדשה פשוט הרבה יותר אוטו ביחס אליה. 

המחיר של הקורסה מתחיל מ100 אלף ולא מ120, אם הולכים על אפס ק"מ אפשר למצוא ב95 אלף. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היאריס החדשה תהיה חסכונית יותר, אך הקורסה לדעתי נוחה יותר ועם מושבים נוחים יותר, היאריס מפתיעה לטובה בביצועים אך הקורסה עדיפה.

מאחור המושב של היאריס לדעתי נוח יותר וחד הנוחים בקטגוריה, שניהם לא מהמרווחים בקבוצה.

• אהבתי 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסה נמכרת ב-0 ק"מ ב-89, היאריס הלא הברידית ב-97.5 למחירים יש להוסיף אגרת רישוי  1235/1539 ש"ח + העברת בעלות 218 ש"ח.

יאריס 0 ק"מ

קורסה 0 ק"מ

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, zvit כתב:

הקורסה נמכרת ב-0 ק"מ ב-89, היאריס הלא הברידית ב-97.5 למחירים יש להוסיף אגרת רישוי  1235/1539 ש"ח + העברת בעלות 218 ש"ח.

יאריס 0 ק"מ

קורסה 0 ק"מ

תודה רבה!

אני רואה שמדובר בדגמים הפשוטים.

יודע במקרה איך אני מוצאת דיל של 0 ק"מ על הדגמים המפוארים? (ביאריס - דגם Sky, בקורסה - דגם Gs line)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמצאי. ב-0 ק"מ (כמעט תמיד) מוכרים רק את הדגמים הפשוטים. בימים אלה מתחילים למכור את היאריס בייבוא מקביל אולי תהיינה שם הצעות טובות.

• מעניין 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש בלוחות רכבים מיד2 פרטית שאנשים קונים ומוכרים תוך פחות משנה . אולי יהיה לך מזל ותמצאי אופל כזו ועדיין תהיה לרכב אחריות לעוד 3 שנים . סהכ 4 .

ואם גם ככה מדובר באותו מנוע וגיר אז אם את מתחברת לצורה של סיטרואן c3 בטוח תוכלי למצוא דגם מאובזר חדש או משומש , אלו רכבים עם 5 שנות אחריות בלי אותיות קטנות . 

• רעיון טוב! 1

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, כדאי שנבין יותר טוב כמה הנסועה השנתית הצפויה שלך? איך תוואי הנסיעה הבינעירוני נראה? (פקוק\זורם?)

אם את ממעטת לנסוע בפקקים ,לא הייתי סולד מהDSG, אבל הייתי לוקח בחשבון היתכנות לתקלה כזו או אחרת.

אני חושב שהתמונה תשתנה אם יתברר שאת נוסעת 25 אלף בשנה פלוס מינוס, שהרי אז הייתי ממליץ לחפש רכב דיזל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, EliC25 כתב:

פות"ש, כדאי שנבין יותר טוב כמה הנסועה השנתית הצפויה שלך? איך תוואי הנסיעה הבינעירוני נראה? (פקוק\זורם?)

אם את ממעטת לנסוע בפקקים ,לא הייתי סולד מהDSG, אבל הייתי לוקח בחשבון היתכנות לתקלה כזו או אחרת.

אני חושב שהתמונה תשתנה אם יתברר שאת נוסעת 25 אלף בשנה פלוס מינוס, שהרי אז הייתי ממליץ לחפש רכב דיזל.

כעת אני נוסעת פחות, אבל הצפי הוא שבקרוב אסע כ-15K ק"מ בשנה, אמנם משתדלת לצאת בשעות לא פקוקות אבל כן יוצא שאני נתקעת בפקקים של ת"א.. וזה סיוט עם הפורד הנוכחית שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי רכב היברידי יהיה מעולה עבורך:

חסכוני בבין-עירוני, וסוללה טעונה במלואה לקמ הבודדים של הפקק, יתנו לך צריכת דלק מעולה.

תחפשי יאריס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...