Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתכנן ביקור קצר בשוויץ הקיץ - עזרתכם וייעוץ לגבי מה, מי ואיך בתקופת ה"אחרי קורונה"

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 1050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף אוגוסט או תחילת ספטמבר, נחיתה בציריך, שהייה של ימים בודדים בשוויץ - והביתה לישראל.
מספר שאלות לי אליכם:

1. כיצד מזמינים טיסה אם כמו כל ייקה מסודר, אני מתחיל לתכנן כבר עכשיו או בחודש הקרוב? האם הכל כרגיל כפי שהיה? האם יש חברות שלא נותנות עדיין מידע לטווחי תאריך שכאלה? מי מומלץ? חברות האינטרנט, אל על/סוויס או סוכן נסיעות?
  2. כנ"ל לגבי שכירות רכב לתקופה קצרה זו: האם עדיף מכאן או משם בניכר?
  3. מה עלי להביא עימי מבחינת אישורי חיסון וכו', אם בכלל? או שזאת יש לברר בשגרירות בארץ?
  4. האם באמת כדאי להזמין עכשיו, או לחכות לחודש לפני המועד? אני שואל מבחינת עלות הטיסה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים רק תושבים/אזרחי שוויץ יכולים להיכנס לשם.

מה יהיה בסוף אוגוסט לא ידוע.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שלא ידוע ב100% מה צופן העתיד לכל סוכנויות הנסיעות (בעיקר הישראליות), הייתי ממליץ להזמין ישירות מאתר חברת התעופה. מבחינת עלות טיסה, ניתן לשער שמכיוון שמדובר בתקופה לוהטת מבחינת חופשות, גם באירופה וגם בישראל אז העלות תהיה גבוהה יותר חודש לפני אבל זה רק במידה ושוויץ/אירופה יפתחו את התיירות ללא הגבלים קשים יותר מידי.

כפי שציינו, כרגע אין תיירות לשוויץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית בחדשות את הישראלים שטסו ליוון?

מתלהבים שהם ביוון ואז אומרים שצריך אישור לצאת מהחדר ויש עוצר לילי.

רק בארץ כולם מחוסנים. במדינות אחרות אם פתוח זה כי אין פיקוח והרבה נדבקים.

אין מדינות מחוסנות כמונו.

הדרך היחידה להזמין טיסה עכשיו זה להזמין לעוד יומיים שלושה

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב כרגע כאן בשוויץ, רק 6 אחוז מהאכולוסיה מחוסנים, לבנתיים לגבי כניסה ויציאה משוויץ, מומלץ להתקשר לשגרירות ישראל בשוויץ או לחלופין לשגרירות שוויץ בישראל, יש גם את עמוד הפייסבוק של ישראלים בשוויץ, שם יש הרבה אינפורמציה.

אני גם חשבתי להגיע לארץ לביקור, אבל בגלל כל הפרוצדורה שצריך אז דחיתי את הביקור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מקפיץ.
מהשגרירות נאמר שזהו, ישראל ברשימת המדינות "הטובות" ושישראלי יכול להגיע לשוויץ ללא עינויים.
מישהו כאן המליץ לבצע הרכישה דרך חב' התעופה. אני חושב גם על השכרת רכב - האם הן מציעות גם רכבים? האם יש עוד חברות המגיעות לשוויץ, חוץ משת"פ אל-על & סוויס?
לגבי נחיתה בגרמניה, אחלה רעיון, אבל מאד מרחיק את הנסיעה מהיעד. עליי להגיע לעיירה קרויצלינגן שליד אגם קונשטאנץ.

יש שדה גרמני בטווח סביר משם? שמקבל טיסות מארץ הקודש?
תודה מראש לכל עצה ורעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר זה עניין אינדיבידואלי.

שטוטגרט במרחק 200 קמ בערך משם, שעתיים נסיעה באוטובהאן. מבחינת עלויות של דלק זה כלום בפיתה, נותר לך רק לחשב את השאר.

אין לי מושג לגבי המדיניות של כניסת ישראלי לגרמניה ומשם לשוויץ... בטוח מסבך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שכרגע הבעיה המרכזית היא החזרה ארצה, אבל צריך להיות עם האצבע על הדופק לגבי מעבר הגבולות בתוך אירופה. הבעיה היא שכל ההגבלות נזילות לחלוטין, ואי אפשר לתכנן יותר משבוע מראש.

מבחינת טיסות - לפני הקורונה איזיג'ט טסו לג'נבה ולבאזל (ליתר דיוק מולהאוז, בצד הצרפתי של הגבול), לא יודע מה הצפי שלהם לקיץ הקרוב. לופטהנזה חידשה את הקו למינכן, שגם ממנה יש נגישות טובה לשווייץ, בודאי לאגם קונשטנץ (צריך לבדוק שאין קאצ' - הקורידור באוסטריה) והיתרון של שכירת רכב בגרמניה (רק לוודא שיש וינייט).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הפרוצדורה בשוויץ היא: להגיע אין בעיה (צריך להראות בכניסה שאתה לא חולה כמובן), ביציאה משוויץ צריך לעשות בדיקת קורונה, יום או יומיים לפני ההמראה, המחיר לבדיקה בסביבות ה120 פרנק.

לגבי המעבר באירופה עצמה, בנתיים אין בעיות מיוחדות (דודה של אישתי בדיוק באה לבקר אותנו מאוסטריה מדרום שטיירמארק).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אירופה סמי פתוחה. מדינות פתוחות יותר או פחות. אבל הדברים די נזילים. אם החיסונים ימשיכו במהירות, ולא יהיה איזה התפרצות חריגה חדשה, הכל טוב. אבל… לך תדע מה יהיה.

מה כן? תבדוק את השדה של ממינגן. היו לשם טיסות של ריאנייר מתל אביב. אולי חזרו. או ציריך - מאוד קרוב ונוח. המדבקה השוויצרית עולה כמעט 50 פרנק לשנה. אז צריך להוסיך את זה לעלות הדלק (אם שוכרים בשוויץ המדבקה כבר ברכב). 

בשביל כמה ימים בלבד הייתי יותר בודק נוחות טיסות וזמנים, פחות עלות טיסה עצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...