Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במידה ויש אפשרות הייתם קונים טסלה?

CAPOBOSS
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שבפעם הבאה המסירות כבר לא יהיו בנמל אלא בצורה קצת יותר מסודרת וראויה. בחום של יולי אוגוסט אנשים כבר לא יהיו סבלניים כל כך 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, robertf כתב:

אני הבנתי שהם ימשיכו להיות משם.

ממי / מאיפה הבנת את זה?

המבצע בסוף מרץ היה באירגון חפוז בשביל לעמוד ברגע האחרון בהבטחה למסור במרץ.

מאז ועד המסירה הבאה יש להם 3 חודשים להתארגן כדי להיות קצת יותר שירותיים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, EvGriga כתב:

אם טסלה בנו מכוניות באוהל, למה לא למסור אותם גם באוהל.

image.png.518a99fa1fdef8de6cccb31409b4ff26.png

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.4.2021 בשעה 09:37, TheAvatar כתב:

אם הם היו יכולים הם היו עושים. הם לא יכולים לכן הם מרוויחים 30$ לשעה בתור כתבים ולא 250$ לשעה בתור CFOs

אין לי ואין להם. ההבדל הוא שהם יושבים ליד סיר הבשר, השוק מוצף בכסף זול, הריבית 0% ותישאר ככה כנראה עד סוף חיינו והם זורקים כסף על כל buzzword במטרה לייצר תשואה כלשהי. זו גם אחת הסיבות למה כל סטארט-אפ מטופש מקושקש עם 0 הכנסות מקבל הערכת שווי של 2 מיליארד דולר

אז אני רוצה להבין. כלכלנים נחשבים בעיתונות הכלכלית העולמית(כדרך אגב הם מרוויחים הרבה יותר וזה לפני ספרי כלכלה והרצאות שהם נותנים פינות בטלוויזיה , אבל זה לא משנה כרגע) , לא מבינים כלום בכלכלה כי הם בחרו להרוויח מעט מידי. כלכלנים שבחרו להרוויח מליוני דולרים כאנליסטים לא מבינים כלום כי הם בחרו להרוויח יותר מידי והם יודעים להשקיע בחברות buzzwords. או קי. נשמע הגיוני...🤔

כולם בונים מפעלים כל הזמן. אתה חושב שפולקסווגן לא בנו מפעלים חדשים בשביל ID3 ויונדאי לא בנו מפעלים חדשים בשביל איוניק 5? תבדוק ותגלה

כולם מסיבים מפעלים קיימים מדגמים ישנים לדגמים חדשים וקונים את רוב החלקים מספקים חיצוניים. הם לא הורסים מפעל קיים כשדגם חדש יוצא. לטסלה לא היה כלום ומנסה לא לייצר את כל החלקים בעצמה

רק שזה לא נכון. אמזון חברה רווחית ביותר כמעט בכל שנות קיומה. 

אם הייתה מבין בכלכלה, הייתה מבין שאמזון לא רווחית עד 2016, רק שחסר לך הנתונים הנדרשים. למען האמת, שבזוס אפילו ממש התעקש לא להיות רווחי.

, זה מרשים מאוד. מסכים. אבל צריך לזכור לטסלה היה מוצר ייחודי ביותר בדמות רכב חשמלי יחסית בשל. עוד 2-3 שנים לכולם יהיה רכב חשמלי והיתרון הבלעדיות של טסלה יתנדף. אבל בהחלט צריך לתת קרדיט למאסק שדחף את המעבר של התעשייה השמרנית הזאת לכיוון של רכב חשמלי

היו עוד רכבים חשמליים בשלים. ההבדל הוא שהיה לו רכב חשמלי נחשק במחיר סביר.  ויש לזכור שאת 4% שוק שלה, טסלה השיגה ללא שום רכב במחיר "עממי" בתפריט.

ברגע שהיא תכנס לשם היא יכולה למכור הרבה יותר, ולפי דיווחים טסלה 2 בדרך...

עריכה אחרונה על ידי utsur
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עמדת טעינה בבית ולא הייתי קונה טסלה, לא בתור תחלופה לרכב העיקרי, מדי פעם אני שוקל לקנות משהו חשמלי אבל עירוני קטן עם טווח אפסי שלא יתפוס הרבה מקום.

טל"ח

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי בדיחה... הגנרטור הענק הזה.

סתם נניח שלוקחים גנרטור קטן שעולה רק 5000 ש"ח ומסוגל לספק 5500 וואט. 

כמה ק"מ זה מוסיף לרכב כל שעת עבודה /טעינה ?  20 ק"מ  או 30 ק"מ?

בתנועה של הארץ.. כמה ק"מ עושים בשעה?  אם זה נסיעה בתוך העיר גם 20 ק"מ בשעה זה מספיק.

אם זה נסיעה מתל אביב לאילת... גם ככה עוצרים בדרך להפסקות... 

image.thumb.png.a68e743a2b0a19acd68c2a5073e10f59.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...