Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי קבלת החזר כספי מחדר כושר שנסגר במהלך הסגר

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1073 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, 

עשיתי מנוי לשנה לחדר כושר בעיר שאני גר בה (חדר כושר עם בריכה, ג’קוזי) ולצערי בגלל הקורונה והסגרים בפועל ניצלתי כמחצית מהמנוי שהיה לי. ובזמן הסגרים, כשהחדר כושר היה סגור, התשלומים המשיכו לרדת. 

עכשיו נודע לי שהחדר כושר נסגר ובמקומו נפתח חדר כושר חדש, משופץ ויוקרתי יותר, תחת רשת שונה ידועה עם כמה סניפים בארץ. יצרתי איתם קשר כדי להבין איך מקבלים את הכסף חזרה מהבעלים הקודמים של החדר כושר, והתשובות שקיבלתי (וקיבלו גם מנויים נוספים) הם כאלו: 

״אין לנו קשר למפעיל הקודם יש לפנות אליו להתחשבנות״, 

״ההסכם שלנו מול בעלי הקרקע אין לנו קשר למפעיל הקודם״ 

״ולא יכולים לחייב אותו בהתנהלות מול לקוחות קודמים״

בקיצור, לא ברור איך אפשר להשיג את המפעיל הקודם. 

מה אפשר לעשות הלאה? לאן לפנות? לוותר על הכסף זה משהו שאתם הייתם שוקלים? (להערכתי מדובר בסכום של כ 1000 ש״ח, אולי קצת יותר... כואב...)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממי המפעיל הקיים שוכר את המתחם?

אני מניח שיש לא מעט נפגעים, אפשר ליצור קבוצה ולנסות לראות אם יש את מי לתבוע.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לא הייתי מקים קבוצה כי פה זה כל הקודם זוכה.

בדוק על אחזה שם יורדים החיובים בכרטיס, אתר את פרטי הקשר איתם ותתנהל מולם עד תביעות קטנות אם צריך.

יש לך הסכם כתוב מול חדר הכושר?

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברים, 

יצרנו קשר עם המפעיל של חדר הכושר. הוא בדק ואמר שיחזיר את הכסף, במקרה שלי מדובר בסכום של כ-1200 ש״ח. 

עכשיו, כל פעם שאני וחבר נוסף מנסים להתקשר אליו - היא מסרב לענות לטלפון. הוא רק שולח הודעות, ובכל פעם אומר שיחזיר את הכסף ביום מסוים, ואז מתחרט ואומר יום אחר, וכך שוב ושוב והוא מורח אותנו בלי סוף במקום להחזיר הכסף. 

יש חוק שאומר שהוא מחויב להחזיר את הכסף תוך פרק זמן כלשהו? 

עדיף לפנות לבית משפט? אם כן איך זה מתבצע?

מה אתם מציעים לעשות?

אני מצרף תצלום מסך מהשיחה איתו. 

תודה רבה.

58191DBB-CB2F-4A18-BD8F-17C7A4369E68.thumb.jpeg.f45bf124a361ecc4a20801ef96dad117.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Abergel

נכנסתי עכשיו לאתר הממשלה להגשת תביעה לבית משפט לתביעות קטנות, והאמת שאני לא כ״כ מבין בזה. 

הם רוצים את הפרטים הבאים. אין לי מושג איפה הוא גר או מה שם המשפחה שלו. הדבר היחיד שיש לי זה מספר ח.פ וחשבונית של העסקה.

• בכתב התביעה יש להקפיד על ציון פרטים מלאים של הנתבע או החברה הנתבעים: שם מלא ומדויק, כתובת מלאה כולל מיקוד, מספר טלפון ומספר פקס במידה וקיימים, ומספר זהות או מספר ח.פ. (חברה פרטית) של החברה. כשמדובר בנתבע שהוא חברה או עסק, רצוי לציין את שם בעל החברה בכתב התביעה.
  • בתי המשפט שידונו בתביעות נקבעים על פי התנאים הבאים: 
    • מקום מגוריהם או עסקיהם של הנתבעים (ולא של התובעים).
    • בתביעות בעניין פרסום או סחר באינטרנט: במקום המגורים או העסקים של התובעים או הנתבעים. 
    • מקום ההתקשרות בין הצדדים או המקום שנועד לביצועה.
    • מקום המסירה של הנכס. 
    • מקום המעשה שהוא הסיבה לתביעה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yorng כתב:
  • מקום ההתקשרות בין הצדדים או המקום שנועד לביצועה.
  • מקום המסירה של הנכס. 
  • מקום המעשה שהוא הסיבה לתביעה.

כל אלה זה בעצם הכתובת של המכון כושר

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה דומה אצלי החדר כושר פשט את הרגל, הביאו לנו טלפון של כונס והחיובים המשיכו לרדת. כ5 חודשים במצטבר (עם תקופות סגרים) ואין עם מי לדבר. 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...