Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיון עבודה מועד ב' - מה עושים?

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1101 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 5 שעות, vadim6385 כתב:

אצלי אימון בבוקר זה חלק משגרת יום בכללי - נותן לי אנרגיות לשאר היום.

עוד דבר - כשאני עשיתי פסיכומטרי, זה היה באוניברסיטת חיפה. אז נסעתי לשם דרך בית אורן, וזה שיפר לי את המצב רוח ברמות.

החזרת אותי 25 שנה אחורה, כשעשיתי פסיכומטרי וההורים שלי היו בחו"ל, אחי הקפיץ אותי לבר אילן על האופנוע שלו, פעם יחידה שנסעתי על אופנוע ועד היום אני זוכר איך הגעתי לבחינה כולי בזרמים של אדרנלין 😄

נראה לי שיש מצב שזה שיפר את הציון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.4.2021 בשעה 16:37, shachar187 כתב:

למדתי הנדסת מכונות.

פתוח לרוב סוגי המשרות פרט לאחזקה.

גם מבחינת מרחק אני משתדל להיות גמיש מאוד (גר לא רחוק מכפר סבא) ומרחיק עד קריית גת בדרום ומגדל העמק בצפון באם לחברה יש הסעות מהמרכז.

מחפשים בkla.

לא יודע כמה המשרות של מעניינות,מגדל העמק.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.4.2021 בשעה 22:10, shachar187 כתב:

בסוף הראיון נאמר לי שרוצים שאמשיך את התהליך לראיון נוסף אצל המנהל אבל לא היה אחד כזה זמין באותו הרגע ולכן חזרתי הביתה.

אבל בידיעה שבטלפון שאקבל מהם זה יהיה כדי לקבוע את אותו ראיון מדובר.

רק שמיום שמיום הראיון ועד היום, פתאום החליטו שאין לי ניסיון.

זה פרט שהיה ידוע לכל אורך התהליך. ואם זה היה כזה קריטי, חבל על המבחן שעשו לי, הראיון הנוסף שעשו וחבל שאמרו לי שעברתי ואז הודיעו שלא.

בקיצור זה ארגון של ליצנים. תמשיך הלאה. לא הפסדת כלום. 

עריכה אחרונה על ידי TheAvatar
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...