Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימוש ברכב שלכם בסרט - הייתם מסכימים?

RBRB
שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, new_driver_MAZDA כתב:

נשמע כנסיון עוקץ מהסרטים תרתי משמע.... הייתי ממליץ לעשות כמו שהמליצו לך פה,לבדוק שבאמת זה הבחור ולא איזה מתחזה אליו...

צאו מהקטע של העוקץ. נפגשתי ודיברתי עם מס' אנשים מההפקה, בנוסף אתר הצילומים נמצא 20 דק' הבית שלי. אף אחד לא בונה עוקץ כזה בשביל סובארו בת 12.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 46 דקות, Buki כתב:

דבר נוסף, אם הרכב מצולם עם מספר רישוי גלוי, זה גם משהו שאני לא מעניין בו.

למה?

אנשים גם נוהגים לטשטש או להסתיר את מספר הרישוי במודעות מכירה וכדומה. מה הסיבה?

הרי כל מי שעובר לידך ברחוב רואה את המספר, לא?

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה סיבה מיוחדת, הכל בראש. 

ברחוב הרכב שלך עומד בין עוד מיליון מכוניות, מספר אנשים שעוברים שם קטן והרכב לא מעניין את אף אחד בגדול. 

רכב שמופיע בסרט מקבל "חשיפה" הרבה יותר גדולה. 

כאמור אין לזה סיבה רק יש אנשים שמעדיפים שלא יופיע בסרט האוטו שלהם ועליו רשום מספר תעודת הזהות שלהם, השם שלהם והכתובת (שזה אותו דבר כמו מספר רישוי). 

למה? ככה. לא רוצה וזהו. יש אנשים שאין להם עם זה בעיה וזה גם בסדר. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-4000 שקל האלה עד כדי כך ישנו לך את החיים? או לפחות ישפיעו בצורה ממשית על החשבון בנק שלך?
אם התשובה לשתי השאלות האלה שלילית, תגיד להם שיתקדמו.
אם בא לך לעזור למישהו לך תיתן יומיים התנדבות בארגון לתת או משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתנגד. זה דבר נפוץ ומקובל בתעשיית הקולנוע.

מה שכן- הייתי מבקש לדעת בדיוק מה התסריט שכולל את הרכב. מה הולכים לעשות איתו- צילום סטטי כשהרכב בחנייה? צילום בנסיעה? מאג על הגג וסצנת מלחמה? סצנת סקס? הובלת בעלי חיים? נסיעת דיונות?

אם השימוש כשלעצמו לא בעייתי ואתה מקבל רכב חלופי- אז אין מניעה לדעתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משער שראית את הסרטון של החמישיה הקאמרית על "ציר דו".
בחורה צעירה במצוקה , הסטרטר לא מניע כאשר מגיעים מספר יודעי דבר לעזור לה.
זה בערך התסריט.

Make a switch please !

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפורום אספנות בפייסבוק זה עדיין מתנהל ככה. כל אחד זורק משהו ומקווה לפגוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יובל .מ. כתב:

ה-4000 שקל האלה עד כדי כך ישנו לך את החיים? או לפחות ישפיעו בצורה ממשית על החשבון בנק שלך?
אם התשובה לשתי השאלות האלה שלילית, תגיד להם שיתקדמו.
אם בא לך לעזור למישהו לך תיתן יומיים התנדבות בארגון לתת או משהו.

אם היו מציעים לי 4 אש"ח תמורת לצלם את הרכב שלי בסרט, בלי שאצטרך לעשות כלום, ועוד מספקים לי רכב חלופי, הייתי לוקח בשתי ידיים.

4 אש"ח זה לא סכום שהולך ברגל.

כמובן אחרי וידוא שהביטוח מכסה את זה, וחתימה על חוזה שבו מתחייבים שלא ייגרם נזק לרכב, והוא לא ישמש לביצוע פשע.

וכמובן עם תיעוד מסודר על כך שהרכב לא היה אצלך באותם ימים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הברז לא הייתי נותן אבל במקרה של הפורסטר שלך (או אם נלך למקרה שנכון אלי - את הקליאו שהיתה לי) אז וואלה, אחרי חוזה שמבטיח שאין שום נזק ותוך כדי שמירה על הנחיות מסויימות (לא להרביץ ברכב כשהמנוע קר וכאלה) אז נראה לי כסף טוב ביחס לסוג הרכב ולעלות שלו. הם גם לא באמת הולכים להרביץ בו 5 ימים 24 שעות, רוב הסיכויים שהוא יעמוד שם ניצב או מונע לכמה רגעים וזהו. 

בקיצור התשובה חיובית אבל כל אחד ושיקוליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מעניין אותי, נגיד בבלאקספייס, גורי אלפי נוהג בפג'ארו שנת 2008. למי היא שייכת? מגרש? חברת השכרה? אדם פרטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הסצנה שהם רוצים לצלם היא לא מרדף משטרתי/ תאונת דרכים/ demolition derby, ואם הם מתחייבים בכתב לקחת אחריות על כל נזק שיגרם לרכב בצילומים ולא לעשות עבירות תנועה עם האוטו, אז בטח שהייתי נותן להם. 4000 שקל בשביל לא לעשות כלום זה אחלה כסף. ועוד נותנים לך רכב חליפי אז בכלל אין פה שום אלמנט של אי נוחות.
רק תדאג להוציא מהאוטו כל מיני דברים שיכולים ללכת לאיבוד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

ועוד נותנים לך רכב חליפי אז בכלל אין פה שום אלמנט של אי נוחות.

אם החלופי מודרני, אז בשבוע אפשר גם לחסוך עוד כמה גרושים על הדלק לעומת הפורסטר... WIN WIN SITUATION

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ אין תקציבים כמו בהוליווד, שיש להם כמעט כל מה שהם רוצים, כולל מגרשי מכוניות מכל השנים וכל הסוגים.

כאן לרוב משכירים רכבים, או משתמשים ברכבים של אזרחים תמורת תשלום.

האם זה משתלם, 4K זה כסף בהחלט משמעותי בכל תקופה. האם הייתי מסכים? תלוי אם זה רכב ישן או חדש. (מנגד מי צריך רכב חדש)

כלומר רוב הסיכויים שרכב ישן הייתי נותן תמורת חוזה חתום שכל פגיעה תכוסה על ידם. על עוקץ הייתי מתעלם. ( גונבים רכבים חדישים/יוקרה בכמה דקות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 248 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...