Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מתדלקים בכל פעם "פול טנק"?

Buki
 שיתוף
עוקבים 49

פוסטים מומלצים

אני מאלה. אשראי. היתה תקופה ששלמתי מזומן.

היתה תקופה ב2007 ששחפלו כרטיסי אשראי אז שילמתי מזומן.

גם בשנות התשעים שילמתי מזומן לא היה לי אשראי אז.

משתדל לא להגיע לנורה. 

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

לא רק מלא-מלא - גם קצת שוטף ידיים עם בנזין בשביל הריח שעוד מעט יהפוך לזכרון נוסטלגי...;-)

ליטר בנזין שוקל כ 700 גרם. מה שאומר שתדלוק 50 ליטר מעלה את משקל האוטו ב 35 קילו.   אני מסרב להאמין שנהג מן השורה מסוגל לחוש בהפרש ביצועים כלשהו עם תוספת משקל כזאת. הכל פסיכולוגי. 

זה יכול להיות סבבה, אבל חסר נתון הגובה שלה. 

תמונות שפורסמו בשרשור

מתדלק עד הסוף כשמגיע לסביבות 10% מהמיכל. מלא, בקיצור. כמה שפחות לעבור בתחנות דלק מבחינתי יותר טוב. אני אתדלק בפחות ממלא רק לפני נסיעות ארוכות, טיולים למשל (הכוונה שאני אתדלק עד הסוף כשבמיכל עדיין יש כמות נאה של דלק).

עריכה: אף פעם לא לוחץ מעבר לניתוק האוטומטי. פעם הייתי עושה עוד 2-3 לחיצות, אבל קראתי איפשהו שזה לא מומלץ, מאז הפסקתי.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

פול טנק כל הזמן. 

שעבדתי כמתדלק היו את האלה שממלאים ב 50 או 100 שח.

לפני 16 שעות, amosbmw כתב:

תמיד מיכל מלא.

גם ב1992 שילמתי בכרטיס אשראי ותדלקתי מלא..

אבל תמיד מוציא אחרי שהאקדח קופץ.

יש את הגאונים שמוסיפים בכוח עוד ליטר שניים, שיתנדפו מצינורית העודפים.

בכל ספר רכב שאנשים לא קוראים כתוב לא לעשות את זה.

אנ עושה את זה וזה לא מתנדף מהצינורית עודפים. אחרי שזה קופץ עושים על זרם חלש כי הזרם החזק גורם לדלק לגעוש ובגלל זה זה קופץ לפני הזמן.

היציאת עודפים גבוה מאוד שזה לא מגיע מהעוד 2 ליטרים. כל עוד אתה לא מעלה את הפייה אין סיבה שיצא מהעודפים.

תחשבו על זה כמו על מילוי של בקבוק מים בזרם חזק מאוד, בשביל למלא עד הסוף, לקראת הסוף צריך זרם חלש שלא יגרום למים לגלוש ולגעוש.

בכלל במיכל של אופנועים חייבים להרים את הפייה בסוף אבל זה כבר מיכל בעיצוב שונה משל אוטו

עריכה אחרונה על ידי FoxLight
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 13 שעות, המחליף כתב:

מעניין איזה רכב מדובר, כי כך בדיוק הרגשתי פעם על סוזוקי בלנו 1998 אוטו'.. הדוושה הגיבה בעוצמת יתר כשהמיכל היה מלא בכמעט 50 ליטר.

פאביה 2013 ידנית

• מעניין 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי חייל תמיד תדלקתי פול טנק (מזומן)  וגם היום - אשראי או מזומן 
ועד היום יש לי הרגל של לדחוס עוד לאחר הקפיצה של הידית (טוב או לא לא ידוע לי ) 
בכל מקרה אז המחיר דלק היה ממש מצחיק..  היה לדעתי  3.70 ש"ח לליטר ואף פחות.. 

כשעבדתי בתחנת דלק, לרכבי סולר מוניות בדרך כלל היה מעין כפתור בצד של הפיה כדי שיוריד הקצפה לדברי הנהגים.. 
ואז היה אפשר לדחוס עוד סולר למיכל של הרכב זה מה שזכור לי (אולי זה היה רק בצרפתיות לא זוכר ממש) 

היום כפי שידוע לרובכם חלק מהתחנות מאפשרות מחיר מוזל יותר למזומן - אז יותר שווה למלא מיכל מלא  

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר, נדמה לי ב VAG , היה מין שסתום לשחרור אוויר מהמיכל בזמן התדלוק. הצמדה של פיית הדלק לזיז של השסתום הייתה מאפשרת תדלוק מהיר ו"חלק" גם בליטר האחרון.

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היי בוקי.

אני הדרך כלל מתדלק פעם בחודש (סולר) וכן מכניס פול טנק אפילו מוסיף יותר לאחר הקליק , לפעמים לפי סכום המזומן שיש בכיס אבל גם זה מתקרב לפול כי לא תענוג גדול לבזבז זמן בתחנת דלק. לפעמים אני מתדלק סוזוקי איגניס עם מיכל 35 ליטר שזה בכלל דורש דחיסת דלק (ברור שלאלא מומלץ לדחוס דלק ולא עושה) כמובן גם רכב הזה בדרך כלל פול , מתדלק תמיד לבד לא אוהב שמתדלקים לי , מרגיש לא נוח עם זה ,רואה באנשי תחנות דלק אנשים שעובדים קשה מאוד ובדרך כלל מיד משחרר אותם לנוח ועושה הכל לבד  .

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 שעות, eladts כתב:

במדינת מסצ'וסטס בארה"ב יש חובה להחזיק את האקדח במשך כל התדלוק ואם עוזבים אותו הוא קופץ. בניו ג'רסי ואורגון בכלל יש איסור על תדלוק בשירות עצמי.

נראה לי קצת הזוי, כמות אדי הדלק שאתה שואף כשאתה עומד צמוד לאקדח היא גבוהה.

אני לא יודע כמה זה מזיק לעומת עמידה בתחנת דלק באופן כללי, אבל התרחקות מהאקדח בהחלט מפחיתה את שאיפת הגזים, אני אישית משתדל להתרחק לפחות 2-3 מטרים.

ולמרות שאני חושב שבכל התחנות בארץ לפחות, מותקנות משאבות לשאיבה של האדים - הן לא שואבות 100 אחוז מהאדים.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 27 דקות, aviaviavi כתב:

נראה לי קצת הזוי, כמות אדי הדלק שאתה שואף כשאתה עומד צמוד לאקדח היא גבוהה.

אני לא יודע כמה זה מזיק לעומת עמידה בתחנת דלק באופן כללי, אבל התרחקות מהאקדח בהחלט מפחיתה את שאיפת הגזים, אני אישית משתדל להתרחק לפחות 2-3 מטרים.

ולמרות שאני חושב שבכל התחנות בארץ לפחות, מותקנות משאבות לשאיבה של האדים - הן לא שואבות 100 אחוז מהאדים.

אתה כמובן צודק, אדי הבנזין לו מוסיפים לנו בריאות. אני חושב שהרעיון בתקנה הוא למנוע את התופעה של אנשים שמתחילים לתדלק ואז נכנסים לחנות הנוחות ומשארים את הרכב בעמדה. בעמדות של שירות מלא המתדלקים כן יכולים לעזוב את האקדח והוא לא יקפוץ. פעם, כשעוד היה לי רכב בנזין, הייתה תחנה ליד הבית שלי שבה גם האקדחים בשירות עצמי לא קפצו כשעזבו אותם. העדפתי לתדלק שם כדי לא לנשום את האדים עד שיום אחד שיפצו אותה ותיקנו את התקלה.

דרך אגב, אם אתה רוצה להפחית את החשיפה שלך לאדי בנזין אל תכנס לתחנת דלק בזמן שמכלית ממלאת את המכילים. אז כמות האדים שמשתחררת גדולה בסדרי גודל ממה שמשתחרר ממיכל הדלק ואין לאן לברוח.

transportation_photos_fuel_vapor_recover

עריכה אחרונה על ידי eladts
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מתדלק מלא, בד''כ משתדל כשהנורה נדלקת (סביבות ה90 ק''מ), בסיוויק 97 הייתי יוצא אם מנורה דולקת מהמרכז לירושלים והייתי מגיע בלי שום בעיות, היום מפחד להיתקע עם הקשקאי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בתור ילד קטן נהניתי ללכת עם אמא שלי לתחנת הדלק ולשאוף את אדי הבנזין..
בתור מבוגר כמובן אני יודע שזה לא טוב לבריאות, אבל עוד לא לגמרי עבר לי.

מה שכן למדתי כשמפרקים או מחליפים צנרת דלק באוטו, להקפיד על כפפות כי הריח לא עוזב את הידיים במשך ימים. וזה כבר לא נעים.

• רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד מתדלק פול ומקפיד המון שנים לתדלק באותה תחנה גם,

אם אני נוסע רחוק אז מתדלק רק בתחנת דלק של אותה חברה.

לגבי אדי הדלק,

כילד קטן (עד גיל 9 בערך) סבלתי רבות בקשיי נשימה והתקפי אסמה קשים.

לפיכך, אבי נהג להסיע אותי לבתי חולים,

פעם קרה משהו מופלא, הוא עצר לתדלק ופתאום

כל קשיי הנשימה שלי נעלמו כלא היו, בכל זאת אבא הסיע אותי למיון והם היו בטוחים

שהוא ממציא לי מחלת נשימה כי פשוט עם הרחת אדי הדלק ההתקף היה נעלם ונגוז לחלוטין.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...